Hunt: Showdown | PC

w284_hero.jpg

Developer: Crytek
Publisher: Crytek
Genre: Survival, Shooter , Horror
Release Date: 22 Feb, 2018
Steam Page: Hunt Showdown

بررسی بازی Hunt: Showdown

Hunt: Showdown بازی هست که توسط استودیو ی خالق crysis یعنی کرایتیک ساخته شده و درسال 2014 معرفی شده بود که در 2018 به صورت دسترسی زود هنگام ( EARLY ACCESS ) در استیم قرار گرفته.

توضیح کوتاه:
شما در نقش یک شکارچی بازی میکنید که وظیفه داره باس فایت های بازی رو بکشه ( به انتخاب خودتون میتونه هرچندتا که میخواید باشه) و لوت کنه و در منطقه های تعیین شده فرار کنه از منطقه در همین میان گروه های دیگه هم همین وظیفه رو دارند .

خب یه توضیحاتی درباره ی روال بازی :D

شکارچی:
وقتی تو بازی میرید اولین کاری که باید بکنید گرفتن یه شکارچی که نسبت به سبک بازیتون میتونید سلاح و ابزار های که دوست دارید رو بگیرید سعی کنید کرکتری رو بگیرید که health bar ش کم ولی بزرگ باشه چون اینجوری اگه جونتون کم شد هر بانداژ میتونه یک عدد خط جوتنونو پر کنه.
اگر کرکترتون بمیره باید یکی دیگه بگیرید.

عکس زیر نمایی از کرکتر هاس که میتونید انتخاب کنید( تفنگ و ابزاراشون براتون ملاک نباشه چون میتونید تغیر بدید وقتی خریدید)

w60e_cax0zr4eab911.jpg

خب وقتی شما بازی شروع میکنید جایی که باس فایت ها هستن برای شما مشخص نیست و باید با استفاده از حالت DARK SIGHT نور های ابی رنگ رو دنبال کنید و برسید به یک منطقه که شما باید اونارو بگیرید تا جای باس فایت مشخص بشه البته اگر شانس داشته باشید میتونید بدون استفاده از دنبال کردن نور باس فایت پیدا کنید ولی خب شانسیه :D
تو همین مسیری که شما باید طی کنید زامبی و موجودات عجیب غریب زیادی هستند و میتونید اونارو بکشید و یا فرار کنید اگر میخواید بکشیدشون پیشنهاد میکنم از چاقو یا شمشیر و .... سلاحی که صدا نداشته باشه
.

صدا :
خب یکی از نکات مهم بازی صدا است که اول از هرچیزی پیشنهاد میکنم حتما از هدفون استفاده کنید که خیلی خیلی مهمه. همونطور که بالا توضیح دادم سعی کنید زامبی و.. با سلاح سرد بکشید چون صدا اسلحه شما تا کیلومتر ها میره و میتونه جایه شمارو لو بده و اگر تو بازی Voice بدید و دشمن هم تو همون خونه باشه میتونه صدای شمارو بشنوه پیشنهاد میکنم از برنامه های مثل discord , teamspeak استفاده کنید برای صحبت کردن.

خب در اخر وقتی باس فایت رو کشتید باید حدود 2 الی 3 دقیقه صبر کنید تا باس فایتی که کشتید به صورت کامل تجزیه بشه بتونید لوتش کنید در همین حین تمام پلیر های بازی میفهمن که شما کجایی و میان برای لوت کردن( چون وقتی باس فایت میمیره یه چیزی مثل گرد باد درست میشه به روی اون منطقه که فقط هم رو حالت Dark Sight قابل دیدنه) که اگر شما لوت کنی باید فرار کنی به طرف کالسکه ها که تو نقشه هست و همه هم دنبال شما هستند که شمارو بکشند:D

h7o_1539273349_4.jpg
اونجایی که نوشته Exit تنها راهای فرار بازیه

خب دوستان هر سوالی در مورد بازی دارید بپرسید خوشحال میشم بتونم جواب بدم:D<:-P

تصاویر بازی :

2w44_ss-5d14f045ac48f8aa8ccd643a1db7e83a0c384fba1920x1080.jpg

p6w8_crytek_hunt_showdown_e3_2018_screenshot_flare.jpg

i53p_beta-fechada-de-hunt-showdown-ganha-data-game-vicio.jpg

vfnb_hunt-showdown-pc-system-requirements_1200x500.jpg

سیستم مورد نیاز بازی:
SYSTEM REQUIREMENTS
MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 @ 2,7GHz and 4 cores (6th Generation, Core i5 6400) or AMD Ryzen 3 1200
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R9370
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX compatible audio card
Additional Notes: Best experienced with headphones

RECOMMENDED:
Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 @ 3.2 GHz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB or AMD Radeon R9 390X
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX compatible audio card
Additional Notes: Best experienced with headphones

Last edited by a moderator:

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
اوکی اددتون میکنم .
خسته شدم هر چی بازی میکنم کلا سولو شدم...اخیرا هم این:
Sea Of Thieves دهن سرویس ۴۰۰ ars بود تو حسابم داشتم میخواستم بخرم با دوستام برم ی دستشویی رفتم برگشتم دیدم شد ۱۷۰۰ اگه میدونستم خرج ی دستشویی رفتن انقدره نمیرفتم.:|

آخرین ویرایش:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اوکی اددتون میکنم .
خسته شدم هر چی بازی میکنم کلا سولو شدم...اخیرا هم این:
Sea Of Thieves دهن سرویس ۴۰۰ ars بود تو حسابم داشتم میخواستم بخرم با دوستام برم ی دستشویی رفتم برگشتم دیدم شد ۱۷۰۰ اگه میدونستم خرج ی دستشویی رفتن انقدره نمیرفتم.:|

حالا باز تخفیف میخوره ، غصه نخور.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
نمیدونم چقدر این بازی برای دوستان محبوبه یا نه، به نظر من که یه بازی Underrated کامله. میخوام یه ویدیو درست کنم که توش نکات مهم، آموزش و کلا هر چی که از بازی میدونم باشه. سوالم اینه که اصلا کسی تمایل به دیدن همچین ویدیویی داره یا نه؟ و اینکه با تصویر خودم باشه یا فقط روی ویدیو حرف بزنم؟

خیلی مخلصیم

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام دوستان،
قضیه سرور های بازی چی شد؟
الان بازی رو توی ایکس باکس وان با دی ان اس تحریم شکنِ "شکن" ، می تونم به خوبی بازی کنم و مشکلی نیست؟
پ.ن : بازی توی بخش console games نبود؛ به همین خاطر توی بخش PC سوالاتم رو پرسیدم
رو پی سی مشکل نداره ، رو کنسول رو اطلاع ندارم ، باید صبر کنی یه کنسولی پیدا شه جواب بده دقیق ، پلیر ایرانی نسخه کنسولی این بازی خیلی کم پیدا میشه ...

• Like
Reactions: reza51

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام دوستان،
قضیه سرور های بازی چی شد؟
الان بازی رو توی ایکس باکس وان با دی ان اس تحریم شکنِ "شکن" ، می تونم به خوبی بازی کنم و مشکلی نیست؟
پ.ن : بازی توی بخش console games نبود؛ به همین خاطر توی بخش PC سوالاتم رو پرسیدم

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
سلام دوستان.
میخواستم بدونم بازی ارزش خریدن داره؟
کلا اوضاع سرورا ، پلیر و... چطوره؟
سولو میشه بازی کرد و لذت برد؟
هر هانت معمولا چقدر طول می کشه؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام دوستان.
میخواستم بدونم بازی ارزش خریدن داره؟
کلا اوضاع سرورا ، پلیر و... چطوره؟
سولو میشه بازی کرد و لذت برد؟
هر هانت معمولا چقدر طول می کشه؟
درود

-ارزش خرید که صد در صد داره ، اما میتونی صبر کنی آف بخوره با قیمت بهتر بخری با توجه به شرایط گرونی.

-اوضاع سرورا خوبه مشکلی آنچنانی نداره ، بعضی مواقع باید سرور اروپا رو دو سه بار جوین بدی تا بره داخل

-سولو هم میشه بازی کرد و لذت برد اما خوب یکم استرس و سختیش بیشتر هست

- بستگی داره ب سبک بازیت، اگر دنبال کشتن پلیر هسی ممولا ده دقیقه تا ی ربع طول میکشه، اما اگه دنبال اینی که بقیه باس بندازن کمپ کنی بعد پلیر بکشی نیم ساعت ... در کل امکان داره توو همون پنج دقیقه اول هم تموم شه بازی و کشته شی یا باس بندازی اکسترکت کنی ...

• Like
Reactions: Oakenshield

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
درود

-ارزش خرید که صد در صد داره ، اما میتونی صبر کنی آف بخوره با قیمت بهتر بخری با توجه به شرایط گرونی.

-اوضاع سرورا خوبه مشکلی آنچنانی نداره ، بعضی مواقع باید سرور اروپا رو دو سه بار جوین بدی تا بره داخل

-سولو هم میشه بازی کرد و لذت برد اما خوب یکم استرس و سختیش بیشتر هست

- بستگی داره ب سبک بازیت، اگر دنبال کشتن پلیر هسی ممولا ده دقیقه تا ی ربع طول میکشه، اما اگه دنبال اینی که بقیه باس بندازن کمپ کنی بعد پلیر بکشی نیم ساعت ... در کل امکان داره توو همون پنج دقیقه اول هم تموم شه بازی و کشته شی یا باس بندازی اکسترکت کنی ...
سلام،
سرور های بازی با دی ان اس شکن توی پی سی هیچ مشکلی نداره و خوبه؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام،
سرور های بازی با دی ان اس شکن توی پی سی هیچ مشکلی نداره و خوبه؟
من بدون دی ان اس بازی میکردم مشکلی نداره فقط گفتم سرور اروپا بعد از دو سه بار بیرون انداختن میتونی جوین شی....من سرورم رو امریکا و روسیه یا اروپا بود مواقعی که بازی میکردم ..سرور روسیه چیتر و کمپر زیاد داره ....

• Like
Reactions: reza51

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر