How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
E14

خوب بود! :d

E15
اینم اپیزود خوبی بود. دعوای مارشال و لیلی خیلی احساسی بود! به نظرم اون اخرش یا The Captain بود یا رانجیت راننده و مامان هم عقب نشسته باشه! :d البته خو لیلی برمیگرده چون تو عروسی هستش.

ها! Penny و Luke! اخر باید Star Wars هم قاطیش میکردند! :d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
کسی اسمه اهنگی که دختره تو قسمت 16 سیزن 9 خوند رو میدونه؟ :d

نیما چطوری تو سریال نگاه می کنی؟ :D بنده خدا هم تو لیریکش بود هم تد گفت بعدش. :D "La Vie en Rose".

این قسمت عالی بود.
شوخی هاش اصلاً چیپ نبود و کلی لذت بردیم ! :biggrin1:

آره خیلی خوب بود.

دوستان من از میدسزن به بعد شروع کردم دوباره، از قسمت 6 دراپ کردم دیگه هم فکر نکنم اون 7-8 قسمتو ببینم، یکی تو دو سه خط به ما می گه چی شد؟:D

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
آره خیلی خوب بود.

دوستان من از میدسزن به بعد شروع کردم دوباره، از قسمت 6 دراپ کردم دیگه هم فکر نکنم اون 7-8 قسمتو ببینم، یکی تو دو سه خط به ما می گه چی شد؟:D

خیلی خوب نبود ، دقیقاً عالی بود ! :D

از قسمت 6 به بعد موضوع اصلی ازدواج بارنی و روبین بود و اینکه چند ساعت مونده ؛ با این موضوع اصلی چند تا داستانک جالب مثل برادر ناتنی بارنی ، فامیل بودن یا نبودن بارنی و روبین ، ماجرای سیلی افسانه ای خوردن بارنی از مارشال ، قضیه دعوای لی لی و مادر مارشال سر اینکه بروند ایتالیا یا بروند برای قاضی شدن مارشال ، سفر بین شهری مارشال به ایالت دیگه ، دعوت شانسکی بارنی از گروه موسیقی که همسر آینده تد درونش قبلاً خواننده بوده ولی یه پسر اغواگر جایش رو گرفته ! :D و در پایان چگونگی آشنایی بارنی ، لی لی و مارشال با همسر آینده تد رو می بینیم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این اسپین آف اصلا با عقل جور در نمیاد با توجه به 2 قسمت پیش که سرگذشت مادره رو دیدیم. یعنی ممکنه این قضیه با جزئیات بیشتری باشه اما همش خلاصه شده بود. از یه طرفم این عوض کردن بازیگر بدترش میکنه.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
این اسپین آف اصلا با عقل جور در نمیاد با توجه به 2 قسمت پیش که سرگذشت مادره رو دیدیم. یعنی ممکنه این قضیه با جزئیات بیشتری باشه اما همش خلاصه شده بود. از یه طرفم این عوض کردن بازیگر بدترش میکنه.

داستان این مادر نیست که.داستان یه خانمیِ در شروع سریال که ازدواج هم کرده ولی از شوهرش طلاق میگیره و دنبال جفت حقیقیش میگرده.
فقط پلات سریال با HIMYM ارتباط داره

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
داستان این مادر نیست که.داستان یه خانمیِ در شروع سریال که ازدواج هم کرده ولی از شوهرش طلاق میگیره و دنبال جفت حقیقیش میگرده.
فقط پلات سریال با HIMYM ارتباط داره

oh... epic fail for me :D
من فکر کردم قصه مادر رو میخواد توی یه اسپین آف بگه :D

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
قضیه خاصی نداره این فاصله های یکی دو هفته ای توی سریالهای 30 مین 24 قسمتی طبیعیـه ... امسال که از باقی سریالهای پخش هفته ای هم جلوتر بوده تا حالا ...
اپیزود بعدی 24 فوریه پخش میشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر