How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
کی گفته؟ :|

شهاب داره درست ميگه . ويكتوريا هيچوقت نميتونه زن تد باشه چون تو اون قسمت فصل 5 وقتي ميره خونه اون دختر ميگه كه مادرتون همينجا زندگي ميكرد و در واقع همون دختره هست كه ساق پاش رو نشون ميده در حالي كه اون موقع ويكتوريا تو المان بوده . پس هنوز معلوم نيست كه زن تد دقيقا كي هست !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ضمنا
اولین باری که تد توضیح میده کی به همسر آیندش گفته دوست دارم سره صف سینمایی چیزی بود. در حالی که ویکتوریا اولین کسیه که تد توی شروع سریال باهاش آشنا میشه.
کلا ویکتوریا نیست به هیچ وجه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این که ویکتوریا رو وارد داستان کردن خیلی خیلی خیلی مسخره بود ، به علاوه مثکه اولین بار تد زنشو تو عروسی بارنی می بینه .

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
بچه ها خدایی قیافه لیلی وقتی عصبانی میشه خیلی باحال میشه.مارشال هم با حاله.بارنی لجندری یک دنیا.از تد هم خوشم نمیاد.رابین هم خیلی سک......سی هست.
من فک کنم زن تد همون زنه که شهرش ملوان بود بشه فک کنم اسمش زویی بود.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بچه ها خدایی قیافه لیلی وقتی عصبانی میشه خیلی باحال میشه.مارشال هم با حاله.بارنی لجندری یک دنیا.از تد هم خوشم نمیاد.رابین هم خیلی سک......سی هست.
من فک کنم زن تد همون زنه که شهرش ملوان بود بشه فک کنم اسمش زویی بود.

نه بخدا اون نیست! :d مامان نه ویکتوریاست نه زویی و نه ... هنوز معرفی نشده.

زنشو اواسط این سیزن معرفی میکنند! (بین 12 تا 14)

روز عروسی بارنی.

خیلی میگن مامان خواهر ناتنی بارنی هست. بابای بارنی تو سیزن 6 (فکر کنم تو بونز DVD ها بود) میگه خواهرت داره کالج میره که احتمالا این دختر همونی که هم خونه ای سیدنی هست! خوب بارنی هم حتما کل خونوادشو برای عروسی دعوت میکنه دیگه! :d

البته اینم معلوم نیست باز هم. کل سناریو میتونه یه جوری دیگه باشه و حتما تو عروسی بارنی با مامان آشنا نشه. ممکنه بعد از عروسی شب تو خیابون باشه! :d از اونجایی که اول سیزن 3 یه تیکه کوچولو نشون که چتر مامانه تو خیابون اونم زمانش شب بود داشت قل میخورد! :d تدم تو این سکانس میگه شما احتمالا short version آشناییمون رو میدونید! :d

یکی میگه مادر بچه های تد مرده و الان زن تد یکی دیگست.

رابین هم که هیچی دیگه! :d (اگه اینو تو یکی از فروم های سریال بگی احتمالا دارت میزنن! :d)

الان یادم نمیاد اما فرضیه ها وحشتناک زیاده! :d

اسپویل از سیزن 8

احتمال داره بارنی و رابین ممکنه تو این عروسیه که همش دارن نشون میدن با هم ازدواج نکنند! :d البته به این معنی نیست که هیچوقت با هم ازدواج نمیکنن ممکنه آخر سر یه تیکه کوچولو نشون بدن که به هم رسیدن. الان شرایط سریال افتضا میکنه که بارنی سینگل باشه فعلا چون آخرین سیزن هست! :d
اول اینکه تو اپیزودهای قبلی گفته شده اوضاع عروسی افتضاح میشه و خرابی به بار میاد! :d
این اسپول هم امروز اومد که دوباره برمیگیرده به روابط تد و رابین و اینا که احتمال میره گند بزنه تو عروسی! :d

اپیزود 4 این سیزن هم اسمش The Bro Code for parents هست! :d
قراره 2 سالگی، 6 سالگی و 12 تا 14 سالگی ماروین رو که تحت آموزش بر و بج Bro باز هست رو ببینیم! :dفلش فورداد هم برای تد و اینا هم هست.

چند تا اسپویل دیگه از اپیزودهای دیگشم هست که دیگه میخوام من برم بخوابم! :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
منم تازه سیزن 7 رو تموم کردم :d اینم نظریه من :
ویکتوریا : به نظر من ویکتوریا زن قبلی ـه بارنی بوده و به خاطر همین نمی خواسته تا به کسی د این مورد بگه ...
تد : تد به نظرم در این سیسون هم عروسی نمی کنه و اینکه اگر ازدواج کنه از همسرش طلاق می گیره و بچه هاش رو خودش نگه و تا زمانی که بزرگ بشن و در اونجا بهشون میگه که مادرشون کیه ...

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
طبق حرف IMDB قسمت اول فصل 8 باید 24 سپتامبر پخش میشده و گویا هم شده ...
پس چرا هیچ لینکی برای دانلودش نیست؟

کلا چه روزهایی مستقیم پخش میشه و چه روزی آماده برای دانلود؟

عاشق اسم بچه مارشالم
Marvin Wait-for-it Eriksen

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
نوید فکر نکنم اینطور باشه ... چون تا اونجایی که من یادمه پارسال هم سیتکام های معروف به زمان ما طرفای تم 1 تم الی 6 ـم مهر پخش شدن و اکثر سریال هم معروف هم پخششون همون هفته اول دوم مهر بود تا جایی که یادمه !

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ما الان 15 ـه سپتامبریم نوید جان ، کلاس دوم دبستان تاریخ خوندنو به ما یاد دادن شما چطو ؟ :D ;;)
ما شهرمون کلاس دوم دبستان کلا نداشت
از اول رفتم سوم :D

من الان فکر کردم 27 سپتامبره :|

نوید فکر نکنم اینطور باشه ... چون تا اونجایی که من یادمه پارسال هم سیتکام های معروف به زمان ما طرفای تم 1 تم الی 6 ـم مهر پخش شدن و اکثر سریال هم معروف هم پخششون همون هفته اول دوم مهر بود تا جایی که یادمه !
سوتی من بود علیرضا :-"

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
خوب اولین Sneak Peek از S8E1:

دانلود:
_How_I_Met_Your_Mother__season_8__Watch_an_exclusive_premiere_clip___Inside_TV___EW.com.mp4.flv - 1.8 Mb

لامصب کل سریالو تو 60 ثانیه تعریف میکنه! =))

کلا چه روزهایی مستقیم پخش میشه و چه روزی آماده برای دانلود؟
سه شنبه ها، ساعت 5 صبح (به وقت ما! :d)
لینک دانلود هم سه شنبه ها ساعت 5:000000000001 صبح تو وارز! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر