How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دخترشون تیکه به اون هاتی، مامانه چرا اینقدر زشته!؟:-/ :D

کجاش زشته مرتیکه کوسه ای؟ :|

main.jpg

قشنگ یه ترکیبی از رابین و لیلی ـه :D. یعنی قشنگ عین لیلیه :D.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تا الان فکر میکردم این دخترای زشت و بدترکیب و پشمالو (!)ـی که تو خیابون میبینم رو واقعا کسی هم هست بگیره!:-/ الان و در این تاپیک به جواب سوالم رسیدم!:D
یعنی واقعا از قیافش خوشتون اومد!!؟:D شهاب و کیا با شوماهام!:D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
دخترشون تیکه به اون هاتی، مامانه چرا اینقدر زشته!؟
yahoo_7.gif
biggrin1.gif

زشت بودن به درک. برا چی بلوند نیست؟ قدشم خیلی کوتاهه.
این سریال به اندازه کافی Red Head داره برا چی اینم اضافه کردن خودشون میدونن.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بعلــــه بعد از 8 فصل یا بهتر بگم 8 سال چه مادری رو کردن ! نه جداً من میخوام بدونم این همه دخترای جور واجور اومدن تو این سریال و رفتن ... دختر قحط بود ؟ :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تا الان فکر میکردم این دخترای زشت و بدترکیب و پشمالو (!)ـی که تو خیابون میبینم رو واقعا کسی هم هست بگیره!:-/ الان و در این تاپیک به جواب سوالم رسیدم!:D
یعنی واقعا از قیافش خوشتون اومد!!؟:D شهاب و کیا با شوماهام!:D
الان قیافه زشت و بدترکیب و پشمالویی های تو میبینی چه ربطی به اینا داره؟

به نظر من قیافهش خوبه هم Cuteـه هم یه قیافه معصومی داره. دلیل نداره مثل دخترهای Hotـی باشه که بارنی یه شب باهاشونه.

این کسایی به قیافه مادر ایراد میگیرن، همونایی هستند که میگن بیونتا چرا عینک داره و Bus.tـش 99 نیست :D.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,828
نام
کیارش
مرتیکه سینا خان به سلیقه ملت احترام بذار :D خیلیم خوبه ننه هه .
این معیار های شما هم من واسه دیدن پو*ن دارم نه یه سریال !!

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
بازیگر بد نیست ولی خب میتونستند یه چیز بهتر پیدا کنند که دو طرف رو راضی کنه :d

در ضمن بنظر من از همون اول هم نباید بلوند میبود چون هر دو بچه ها موهاشون قهوه ای تیره هست و اصلا بلوند نیستند .

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
بهتر از لیلی
بهتر از ویکتوریا
زیر رابین [ همه زیر رابین ـن :d ]
زیر زویی
زیر استلا
زیر این آخری ـه که یادم نمیاد اسمشو :d

نورا و کویین هم بهش ربطی ندارن ولی از نورا بهتر ـه ، کویین نه ... ! :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
الان قیافه زشت و بدترکیب و پشمالویی های تو میبینی چه ربطی به اینا داره؟

به نظر من قیافهش خوبه هم Cuteـه هم یه قیافه معصومی داره. دلیل نداره مثل دخترهای Hotـی باشه که بارنی یه شب باهاشونه.

این کسایی به قیافه مادر ایراد میگیرن، همونایی هستند که میگن بیونتا چرا عینک داره و Bus.tـش 99 نیست :D.
ربطش اینه که به این نتیجه رسیدم سطح استانداردها برای جوونا خیلی پایین اومده:D
مرتیکه سینا خان به سلیقه ملت احترام بذار :D خیلیم خوبه ننه هه .
این معیار های شما هم من واسه دیدن پو*ن دارم نه یه سریال !!
منظورم رو توری (!) خیلی خوب رسوند:D
این مادره تقریبا از 70-75%ـه کاندیداهایی که تا الان تد باهاشون بوده پایین تره. شخصا انتظار یه دختر خوشگل تر رو داشتم. حالا شماها خوشتون اومد، مشکلی نیست:D من خوشم نیومد:D چشاش هم یه جوری کج بود انگار!!:D دندوناش هم خرگوشیه:D کلا کاملا معمولیه در مقایسه با دخترش:D دخترش اگه 8 باشه، خودش تقریبا 4ـه:D

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,828
نام
کیارش
ربطش اینه که به این نتیجه رسیدم سطح استانداردها برای جوونا خیلی پایین اومده:biggrin1:
و البته اعتماد به نفس بعضیا هم خیلی بالاس:D

منظورم رو توری (!) خیلی خوب رسوند:biggrin1:
این مادره تقریبا از 70-75%ـه کاندیداهایی که تا الان تد باهاشون بوده پایین تره. شخصا انتظار یه دختر خوشگل تر رو داشتم. حالا شماها خوشتون اومد، مشکلی نیست:biggrin1: من خوشم نیومد:biggrin1: چشاش هم یه جوری کج بود انگار!!:biggrin1: دندوناش هم خرگوشیه:biggrin1: کلا کاملا معمولیه در مقایسه با دخترش:biggrin1: دخترش اگه 8 باشه، خودش تقریبا 4ـه:biggrin1:
ببخشیدا که رُک میگم :D همه که مثل شما ها موقع سریال دیدن این هَوَل بازیا رو در نمیارن :D مسلما من و تو هم واسه انتخاب دختر مورد علاقمون کلی معیار دیگه هم داریم .
من به شخصه دوست دختر فعلیم رو خیلی بیشتر از قبلی دوست دارم با اینکه حداقل 2،3 نمره فرق دارن باهم ! :D

پ.ن : کلا پیشنهاد میکنم جای این سریالا بزنین فارسی 1 چهار تا سریالهاش رو ببینین قشنگ حالتون جا بیاد لیست هم تهیه کنین :D

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
و البته اعتماد به نفس بعضیا هم خیلی بالاس:D

ببخشیدا که رُک میگم :D همه که مثل شما ها موقع سریال دیدن این هَوَل بازیا رو در نمیارن :D مسلما من و تو هم واسه انتخاب دختر مورد علاقمون کلی معیار دیگه هم داریم .
من به شخصه دوست دختر فعلیم رو خیلی بیشتر از قبلی دوست دارم با اینکه حداقل 2،3 نمره فرق دارن باهم ! :D

پ.ن : کلا پیشنهاد میکنم جای این سریالا بزنین فارسی 1 چهار تا سریالهاش رو ببینین قشنگ حالتون جا بیاد لیست هم تهیه کنین :D
دیگه بالاخره خوشتیپی همین دردسرا رو هم داره دیگه!:D لول:D

ببین همه دختر خوشگل رو دوست دارن:D هیچ کس دوس نداره نقش اول سریالی که نگاه میکنه زشت باشه:D کسی اگه خلاف اینو بگه یا داره کلاس میزاره یا با عرض شرمندگی G4y تشریف داره:D (منظورم به بحث الان نیست چون کسی همجین حرفی نزده) البته منم یه کم پیازداغش رو زیاد کردم وگرنه مادره زشت نیست:D

پ.ن: منم رُک بگم تجربه بهم ثابت کرده 90% کسایی که از این حرفا میزنن که برو فارسی 1 نگاه کن یا برو جم نگاه کن و فلان، خودشون هر شب پای این سریالا نشستن:D وگرنه دلیلی نداره اینقدر اطلاعات دقیق از در و دافای این سریالا داشته باشن:D دقیقا عین قضیه آکادمی گوگوش که تا هر قسمت تموم میشد، ملت میومدن مسخره میکردن. حالا طرف کلش رو نشسته نگاه کرده، اومده به ابروی یارو داره گیر میده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر