Hotline Miami

سلام !
از بازی های بزرگ و عظیم خسته شدین ؟ دنبال یه استراحت وسط بازی های سه بعدی 2012 هستین ؟ Hotline Miami برای شما ساخته شده ! :D
توضیح خیلی زیادی نمیشه در مورد داستان بازی داد. بازی در مورد فردی هست که با تماس های تلفنی ای که دریافت میکنه ، به سراغ مأموریت های جدیدی میره و اهداف رو به قتل میرسونه. همین !
ولی چیزی که بازی رو خیلی جذاب کرده ، استیل گرافیکی جالب و گیم پلی اعتیادآور اون هست. بازی دارای گرافیک دو بعدی بسیار ساده ای هست و این موضوع کاملاً عمدی صورت گرفته. یعنی حس و حال بازی قرار هست از طریق همین گرافیک دو بعدی به بازیکن منتقل بشه. زاویه دید از بالا هست و حالتی کم و بیش شبیه GTA های اولیه رو داره. بازی خشونت نسبتاً زیادی هم داره و در موقع استفاده از اسلحه های مهیب (!) میتونین شاهد ترکیدن کله و نصف شدن اعضای بدن و ... باشین.
موسیقی های بازی در نوع خودشون جالب و شنیدنی هستن. چیز خارق العاده ای ندارن ولی نسبت به سبک بازی خیلی عالی انتخاب شدن و هیجان رو به بازیکن منتقل میکنن.
مهم ترین بخش بازی یعنی گیم پلی اون ، فقط و فقط در کشتن دشمنان و رفتن به مرحله بعد خلاصه میشه ! یعنی در هر مرحله وارد یک ساختمون میشین ، دشمنانی که توی اتاق های مختلف دیده میشن رو می کشین و به طبقات بعدی میرین و همین طور ادامه میدین تا ساختمون کاملاً پاکسازی بشه. در این راه کلی اسلحه مختلف از سلاح های سرد مثل چاقو و چوب بیسبال تا سلاح های گرم مثل شاتگان و مسلسل و ... وجود داره که هرکدوم مزایا و معایب مخصوص خودشون رو دارن. مثلاً سلاح های گرم برای استفاده در فواصل دور به کار میرن ولی از اون طرف باعث میشن بقیه دشمن ها صدا رو شنیده و به سمت شما بیان. ریختن دشمنان روی کاراکتر بازی هم همانا و کشته شدن در اثر یک تیر و یک ضربه هم همان ! :D یعنی توی این بازی برعکس اکثر بازی ها ، خود شما هم مثل دشمن ها با یک ضربه از بین میرین و این باعث میشه درجه سختی بازی گاهی اوقات خیلی بالا بره. در ضمن با تموم کردن مراحل و کسب امتیازات لازم ، ماسک هایی بدست میارین که هر ماسک قابلیت مخصوصی داره. مثلاً ماسک خرگوش سرعت رو بیشتر میکنه و ماسک خوک (!) تفنگ های بیشتری توی مرحله میذاره.
در مجموع Hotline Miami عنوان خیلی جالب و متفاوتی هست و با داشتن حجم اندک 160mb ، تجربه ـش رو به همه پیشنهاد میکنم !

سازنده : Dennaton Games
ناشر : Devolver Digital

Minimum System Requirements
CPU:1.2GHz processor
RAM:512 MB RAM
VGA:DirectX 8-compatible graphics card with at least 32MB of video memory
DX:DirectX 8
HDD:250 MB HD space

Recommended System Requirements
CPU:1.4GHz processor or faster
RAM:1 GB RAM
VGA:DirectX 8-compatible graphics card with at least 32MB of video memory
DX:DirectX 8
HDD:250 MB HD space

تعدادی از امتیازات بازی :
Eurogamer : 10
GiantBomb : 10
Videogamer : 9
Edge : 9
IGN : 8.8
Gametrailers : 8.7
GameSpot : 8.5

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی واقعا عالی هستش ...
یک جورایی هم عجیب غریبه طرایحش و حسی که به ادم میده در مورده کشت و کشتار !
توی استیم هم الان تخفیف خورده ...
کلا بازی شاهکاری هست و یک sequel هم در دست ساخت است از بس فروش و استقبال ازش خوب بود !
اکشن بازی هم حرف نداره ....

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
لینک بارگیری داری پ.خ کنی دایی ناصر ؟

هیچ راه ارتباطی هم نیست بهت بگم چند تا از این بازی آرکید ها بدی ما خیلی دوست دارم من :D

سلیقت هم 20 ـه ! یکـــــعه عالــی بدون دوشـــوآرِی !

butdaaaad

کاربر سایت
Oct 30, 2012
17
توصیه میکنم حتما دیالوگ های بازی رو بخونید.بیشترین لذت بازی برای دیالوگ ها و داستان بازی هست.طوری که سوالاتی براتون پیش میاره که دوست دارید جواب سوالات رو پیدا کنید.
جو بازی واقعا خاصه.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
با این که بازی با الهام از فیلم Drive ساخته شده و تو تیتراژ بازی هم از Nicholas Winding Refn تشکر شده، ولی به نظرم بازی حتی از Drive هم تو القای حس دهه ی هشتادی موفق تر عمل می کنه. البته با این که کلا کوتاه و کمی سطحیه، ولی تو همین مدت کم چنان جو گیرایی ارائه می ده که تو کمتر بازی ای می شه تجربش کرد. موسیقی های بازی هم بیشترین تاثیرو تو القای این جو دارن. مثلا این ترک Hydrogen رو گوش بدید، با این که چیز خاصی نداره، ولی آدمو روانی می کنه. :d

Hydrogen.ogg

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
این پازل رو هرکی همه ش رو پیدا کرد بیاد بگه چی میشه:d
من بازی رو تموم کردم ولی بعدش پارت پنجم شروع شد
به خاطر آپدیت جدیدیه که دادن یا کلا تو بازی بوده؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
لینک دانلودش رو پ.خ کنید دوستان ...
خدایی من تعجب میکنم وقتی میاین میگین لینک دانلود بدین ! :D
اگه به این سایت های Rapidshare و امثالهم دسترسی دارین که لینک های بازی ها توی warez-bb و بقیه جاها ریخته.
اگه مثل من از تورنت استفاده می کنین هم خیلی راحت وارد kat.ph یا piratebay و ... بشین و اسم بازی رو سرچ کنین دیگه ! :D

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Miami IS AWSOME !!!!!!

بازی به این باحالی ندیدم نکته جالبش اینجاست همه با 1 تیر میمیرن :D خیلی باحاله پسر فعلا پلنگ رو گرفتم :D ( ماسک )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر