Hotline Miami

سلام !
از بازی های بزرگ و عظیم خسته شدین ؟ دنبال یه استراحت وسط بازی های سه بعدی 2012 هستین ؟ Hotline Miami برای شما ساخته شده ! :D
توضیح خیلی زیادی نمیشه در مورد داستان بازی داد. بازی در مورد فردی هست که با تماس های تلفنی ای که دریافت میکنه ، به سراغ مأموریت های جدیدی میره و اهداف رو به قتل میرسونه. همین !
ولی چیزی که بازی رو خیلی جذاب کرده ، استیل گرافیکی جالب و گیم پلی اعتیادآور اون هست. بازی دارای گرافیک دو بعدی بسیار ساده ای هست و این موضوع کاملاً عمدی صورت گرفته. یعنی حس و حال بازی قرار هست از طریق همین گرافیک دو بعدی به بازیکن منتقل بشه. زاویه دید از بالا هست و حالتی کم و بیش شبیه GTA های اولیه رو داره. بازی خشونت نسبتاً زیادی هم داره و در موقع استفاده از اسلحه های مهیب (!) میتونین شاهد ترکیدن کله و نصف شدن اعضای بدن و ... باشین.
موسیقی های بازی در نوع خودشون جالب و شنیدنی هستن. چیز خارق العاده ای ندارن ولی نسبت به سبک بازی خیلی عالی انتخاب شدن و هیجان رو به بازیکن منتقل میکنن.
مهم ترین بخش بازی یعنی گیم پلی اون ، فقط و فقط در کشتن دشمنان و رفتن به مرحله بعد خلاصه میشه ! یعنی در هر مرحله وارد یک ساختمون میشین ، دشمنانی که توی اتاق های مختلف دیده میشن رو می کشین و به طبقات بعدی میرین و همین طور ادامه میدین تا ساختمون کاملاً پاکسازی بشه. در این راه کلی اسلحه مختلف از سلاح های سرد مثل چاقو و چوب بیسبال تا سلاح های گرم مثل شاتگان و مسلسل و ... وجود داره که هرکدوم مزایا و معایب مخصوص خودشون رو دارن. مثلاً سلاح های گرم برای استفاده در فواصل دور به کار میرن ولی از اون طرف باعث میشن بقیه دشمن ها صدا رو شنیده و به سمت شما بیان. ریختن دشمنان روی کاراکتر بازی هم همانا و کشته شدن در اثر یک تیر و یک ضربه هم همان ! :D یعنی توی این بازی برعکس اکثر بازی ها ، خود شما هم مثل دشمن ها با یک ضربه از بین میرین و این باعث میشه درجه سختی بازی گاهی اوقات خیلی بالا بره. در ضمن با تموم کردن مراحل و کسب امتیازات لازم ، ماسک هایی بدست میارین که هر ماسک قابلیت مخصوصی داره. مثلاً ماسک خرگوش سرعت رو بیشتر میکنه و ماسک خوک (!) تفنگ های بیشتری توی مرحله میذاره.
در مجموع Hotline Miami عنوان خیلی جالب و متفاوتی هست و با داشتن حجم اندک 160mb ، تجربه ـش رو به همه پیشنهاد میکنم !

سازنده : Dennaton Games
ناشر : Devolver Digital

Minimum System Requirements
CPU:1.2GHz processor
RAM:512 MB RAM
VGA:DirectX 8-compatible graphics card with at least 32MB of video memory
DX:DirectX 8
HDD:250 MB HD space

Recommended System Requirements
CPU:1.4GHz processor or faster
RAM:1 GB RAM
VGA:DirectX 8-compatible graphics card with at least 32MB of video memory
DX:DirectX 8
HDD:250 MB HD space

تعدادی از امتیازات بازی :
Eurogamer : 10
GiantBomb : 10
Videogamer : 9
Edge : 9
IGN : 8.8
Gametrailers : 8.7
GameSpot : 8.5

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
Miami IS AWSOME !!!!!!

بازی به این باحالی ندیدم نکته جالبش اینجاست همه با 1 تیر میمیرن :D خیلی باحاله پسر فعلا پلنگ رو گرفتم :D ( ماسک )
جالب تر اینه که خودتم با یه تیر میمیری!
حالا جلوتر که رفتی میبینی طرف با دست خالی میزنه میپاشونتت رو زمین!
من یه 10 تایی ماسک گرفتم که بهتر از همش همون پلنگه هست تا الآن!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
جالب تر اینه که خودتم با یه تیر میمیری!
حالا جلوتر که رفتی میبینی طرف با دست خالی میزنه میپاشونتت رو زمین!
من یه 10 تایی ماسک گرفتم که بهتر از همش همون پلنگه هست تا الآن!

آره

پلنگش عالیـه ولی زرافه هم به درد بعضی جاها می خوره !

gst0191

کاربر سایت
Aug 1, 2012
59
نام
Amir Hossein
خدایی من تعجب میکنم وقتی میاین میگین لینک دانلود بدین ! :D
اگه به این سایت های Rapidshare و امثالهم دسترسی دارین که لینک های بازی ها توی warez-bb و بقیه جاها ریخته.
اگه مثل من از تورنت استفاده می کنین هم خیلی راحت وارد kat.ph یا piratebay و ... بشین و اسم بازی رو سرچ کنین دیگه ! :D

اینایی که گفتی شیلتره که:wallbash:
از کجا میشه فایل تورنت بازیها رو گیر آورد؟

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
اینایی که گفتی شیلتره که:wallbash:
از کجا میشه فایل تورنت بازیها رو گیر آورد؟
اینم لینک تورنت؛با آپدیت ورژن 1:
https://thepiratebay.se/torrent/7791301/Hotline_Miami_Including_Update_1_GOG

---------- نوشته در 02:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:42 PM ارسال شده بود ----------

من در مبارزه با ان Boss مافیای روسی گیر کردم هر کاری میکنم دختره میاد میزنه با شمشیر نصفم میکنه چیکار کنم؟
همون گلدونی که باهاش گربه ها رو کشتی سمتش پرت کن؛وقتی خورد بهش میوفته رو زمین،بعدم برو بگیر لهش کن.

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
کلا فایلای لینک تورنت رو از کجا میشه گرفت ؟
خوب اول برنامه utorrent رو باید نصب کرده باشی.
بعد میری تو این سایتی که نوشتم،زیر اون دانلود سبز رنگه نوشته: GET THIS TORRENT
روش کلیک میکنی؛بعد utorrent باز میشه و محل ذخیره فایل دانلودی رو بهش میگی و تمام!

gst0191

کاربر سایت
Aug 1, 2012
59
نام
Amir Hossein
خوب اول برنامه utorrent رو باید نصب کرده باشی.
بعد میری تو این سایتی که نوشتم،زیر اون دانلود سبز رنگه نوشته: GET THIS TORRENT
روش کلیک میکنی؛بعد utorrent باز میشه و محل ذخیره فایل دانلودی رو بهش میگی و تمام!

یوتورنت رو دارم ولی همیشه از جاهای مختلف میگرفتم و این سایتی هم که گفتی باز نمیشه

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
عاقا پس چرا این اینجوریه؟! این چه وضعشه:d
با یه تیر میمیره:|
من ماسکارو تا شتر اش گرفتم:dولی پر کاربردترینش تا حالا برای من سگ بود که سگا نمیوفتند دنبالت.خیلی سریع بودند و رو اعصاب! بعدش هم اسب بود که با ضربه ی در پخش میشند رو زمین:d
ولی خداییش ته بازیه.خیلی معتاد کنندس.چنتا چپتره؟ من چپتر 9 هستم به نظر من چپتر 6 بود اگه اشتباه نکنم(همونی که میره دیسکو!) قشنگ ترین چپترش بود.موسیقی پس زمینه فوق العاده بود.
خرگوش هم خوبه؛یه اسب آبی هم داده که نوشته درمقابل 2تا گلوله مقاومت میکنه ولی من که چیزی ندیدم!
به خاطر اینه که اون ماسکی که در مقابل دوتا گلوله مقاومت میکنه فیل ـه نه اسب آبی:d
ویرایش:تصحیح میشه،ماسک مورد نظر همون اسب آبیه:d

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
چنتا چپتره؟ من چپتر 9 هستم
به همراه مراحل Biker که دو سه تاست میشه 21 یا 22 !
به خاطر اینه که اون ماسکی که در مقابل دوتا گلوله مقاومت میکنه فیل ـه نه اسب آب
فیل یک گلوله دوام میاره،اسب آبی که اسم ماسکش Earl هستش دوتا
بهترین ماسک هم مار کبرا هستش.هرچی رو پرت کنی طرف میمیره با اولین برخورد!اینطوری هر لوله و چاقو و .... میشه یک اسلحه صدا خفه کن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر