PlayStation Horizon Forbidden West

سازنده
Guerrilla Games
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
170764
Horizon Forbidden West یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط استودیوی Guerrilla Games ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment برای PS5 منتشر خواهد شد. داستان بازی در آینده‌ای دور و هزار سال پس از زمان حال اتفاق می‌افتد، جایی که نسل تمدن بشری سقوط کرده و جهان در سلطهٔ موجوداتی شبیه به دایناسور با بافت‌های فلزی قرار گرفته و آن‌ها تبدیل به نیرومندترین مخلوقات این جهان شده‌اند. این بازی دنباله ای بر Horizon Zero Dawn است، در دنیای پساآخرالزمانی با دیدگاه سوم شخص و جهان باز روایت می شود. بازیکنان باری دیگر کنترل کارکتر بسیار محبوب، الوی را به دست خواهند گرفت، الوی در قسمت جدید به نقاط دوردست، کالیفرنیای غربی که توسط طوفان های گسترده و ماشین های کشنده ویران شده است سفر می کند. لوکیشن های بازی یادآور مکان های واقعی هستند، Yosemite Valley از دیگر مکان های برجسته بازی خواهد بود، امکان کاوش در زیر آب برای اولین بار به بازی افزوده شده‌است. گوریلا گیمز در این تریلر نوع جدیدی از دشمنان و محیط‌های جدید از بازی را با جلوه‌های بصری خیره کننده بر روی کنسول نسل بعدی پلی استیشن به نمایش گذاشت. همچنین خانم Ashly Burch بازیگر نسخه اول، در این قسمت نیز در نقش الوی به ایفای نقش خواهد پرداخت.
آپدیت: گیمپلی منتشر شده بخشی از بازی را نشان می‌دهد که ایلوی دوست وفادار خود، ارند را به سان فرانسیسکو فرستاده تا تکنولوژی خاصی را برای او پیدا کند، اما با قبلیه‌ای به‌نام Tenakth درگیر می شود و حال ایلوی باید ارند را نجات دهد. نمایش 14 دقیقه‌ای بازی، مبارزات با دشمنان انسانی و غیرانسانی را شامل می‌شود. همچنین کمی جلوتر، سازندگان از تجهیزات جدید ایلوی که برای جابجایی سریع‌تر در محیط استفاده می‌شود نیز رونمایی کردند.
همانطور که در تریلر معرفی اشاره شده بود، محیط‌های زیر آب اکنون بر خلاف نسخه اول قابل کاوش هستند. داستان Horizon Forbidden West شش ماه پس از وقایع نسخه اول اتفاق می‌افتد و ماجراجویی‌های ایلوی اینبار، در میان خرابه‌های مناطق غرب آمریکا که در زیر آب فرو رفته‌اند، جریان دارد. سازندگان در خصوص گیمپلی بازی تأکید دارند که تاکتیک‌ها و انتخاب‌های بازیکنان نقش مهمی را در نسخه دوم ایفا می‌کند.
استودیوی Guerrilla Games در پایان نمایش رویداد State of Play اعلام کرد که در هنگام نزدیک‌تر شدن به عرضه بازی، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک خواهد گذاشت. بازی Horizon Forbidden West هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد و در زمان نامشخصی از سال 2021 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
148728
"پس از پایان یافتن جهان چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ―Sylens"​
Sylens یک پژوهشگر سرگردان و بنیانگذار Eclipse است. او شیفتگی زیادی به تاریخ و فن آوری های باستانی دارد، او درقسمت اول با الوی متحد می شود تا حقیقت موجود در ماشین ها و سرنوشت افراد را قبل از مرگشان کشف کند. او در طول بازی سعی می کند اعتماد الوی را نسبت به هدفی که در سر می پروراند بدست بیاورد، کسی که تا پایان بازی به الوی مشاوره می داد مشخص می شود خود، خطرناکترین آنتاگونیست بازی است، در قسمت جدید بازی نقشی پررنگ خواهد داشت.

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0006.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0003.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0002.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0001.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000422.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000522.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0007222.jpg

آخرین ویرایش:

mhd1367

کاربر سایت
Nov 22, 2015
74
دوستان نمیخوام ناامید تون کنم اما تو این تریلر سینماتیکی که داده زیرنویس می کنه
Not actual game play

یعنی این گیم پلی واقعی نیست خیلی دلخوش به قابلیت پرواز نباشیم

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
114
نام
محمد حسین
نمی‌دونم قبلاً چند نفر این رو دیدن ولی حالا که بحث پرواز و اینا تو بازی داغه به نظرم دیدن این ویدیو جالب باشه از پروتوتایپ نسخه اول بازی برا سال 2012-2013...
View attachment InShot_20220212_000414281.mp4

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
اگر پروازی هم درکار باشه اخرای بازی انلاک میشه چون کلا لول دیزاین میره زیره سوال اگه همون اول بهش دسترسی داشته باشید

لزومن نه ! اگه قرار باشه پرواز به عنوان یه بخش مهم از گیم پلی و مأموریت های اصلی و فرعی وجود داشته باشه باید از همون ابتدا در دسترس باشه، مثل کشتیرانی آزاد در ACBF

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
اقا منم امروز ملحق شدم چه ضده حالی زدن نامردا البته یه ساعت نصب دیتا میخاد دیگه :D فقط دیتاشو به نظرم بزارید همون ۵ شنبه بگیرید چون الان ورژن ۱.۳ هست .احتمالا باز اپدیت میده تا اخره هفته.
مشکل اصلی اینا نیس این یه هفته هایپه تا ریلیز نهایی :D

Attachments

• 20220212_135259.jpg
    20220212_135259.jpg
    1.1 MB · مشاهده: 55

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
اقا منم امروز ملحق شدم چه ضده حالی زدن نامردا البته یه ساعت نصب دیتا میخاد دیگه :D فقط دیتاشو به نظرم بزارید همون ۵ شنبه بگیرید چون الان ورژن ۱.۳ هست .احتمالا باز اپدیت میده تا اخره هفته.
مشکل اصلی اینا نیس این یه هفته هایپه تا ریلیز نهایی :D
دقیقا برا منم همینه، ینی روزه عرضه میتونیم ورژن 5 رو دان کنیم یا چیه جریانش؟

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
ای بابا، من و خواهرم با خودمون کنار اومده بودیم که اول Elden Ring، بعد Horizon (که البته نظر من بیشتر این بود و خوشبختانه تونستم خواهرمو متقاعد کنم >:) ) الان این حجم از pre-orderهای شما رو که میبینم دلم Horizon میخواد ~X( :D

و یک سوال مهم!
برید نسخه ps5 رو با pc دانلود کنید

لینکی واسه دانلود دارید بزنیم دان بشه؟

مطمئنا مجدد تا قبل عرضه اپدیت میده و 80 گیگ دانلودتون به فنا میره چون نمیتونید انتقال بدید به کنسول پلی 5

فقط دیتاشو به نظرم بزارید همون ۵ شنبه بگیرید چون الان ورژن ۱.۳ هست
الان مگه میشه بازی های PS5 رو با PC دانلود کرد و بعد انتقال داد به PS5؟ اگه میشه، من اصلا نمیدونستم اینو :| :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دوستان نمیخوام ناامید تون کنم اما تو این تریلر سینماتیکی که داده زیرنویس می کنه
Not actual game play

یعنی این گیم پلی واقعی نیست خیلی دلخوش به قابلیت پرواز نباشیم
این رو پای همه تریلر های cg مینویسن که کسی با گرافیک خود بازی اشتباه نگیره ، فردا شاکی بشه

mhd1367

کاربر سایت
Nov 22, 2015
74
این رو پای همه تریلر های cg مینویسن که کسی با گرافیک خود بازی اشتباه نگیره ، فردا شاکی بشه
فکر می کنم اون چیزی که شما می گید فرق داره
اکثرا می نویسن مثلا in game footage یا همچین چیزی
اون برای بحث گرافیکی هست
اینجا رسما عنوان کلیپ تریلر سینماتیکه! از عنوان مشخصه که تریلر گرافیک بازی حقیقی نیست
اینجا همون اول کار میگه این گیم پلی واقعی نیست البته چند ثانیه هست و بعد میره!
نمیدونم امیدوارم حرف شما درست باشه

mhd1367

کاربر سایت
Nov 22, 2015
74
ای بابا، من و خواهرم با خودمون کنار اومده بودیم که اول Elden Ring، بعد Horizon (که البته نظر من بیشتر این بود و خوشبختانه تونستم خواهرمو متقاعد کنم >:) ) الان این حجم از pre-orderهای شما رو که میبینم دلم Horizon میخواد ~X( :D

و یک سوال مهم!

الان مگه میشه بازی های PS5 رو با PC دانلود کرد و بعد انتقال داد به PS5؟ اگه میشه، من اصلا نمیدونستم اینو :| :-"
آره میشه با نرم افزار psx download helper
کار به نسبت راحتی هم هست

• Like
Reactions: Frozen Flame

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین

:| :-"
فکر کنم این مشکل هممون باشه .من که هورایزنو میرم الدن رینگم گذاشتم برای عید.تو عید بدجور میچسبه تا اون موقع هم چنتا اپدیت اومده باگهاش برطرف شده.کلا فرام از این باگ های خرکی که یهو باعث میشه یه کوئست نابود بشه زیاد داره اول بازیاش

• Like
Reactions: Frozen Flame

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
IMG_20220212_200158_102.jpg

در آخرین نسخه رسمی منتشر شده مجله PS-Mag برزیل، به طور رسمی تایید شد که حیوانات پرنده قابل پرواز در عنوان مورد انتظار Horizon Forbidden West وجود خواهند داشت.
ماشین‌های Friendly زیادی در این عنوان وجود دارد، از جمله آن‌هایی که پرواز می‌کنند و شما می‌توانید آنها را سوار شوید و خوشبختانه دشمنان نمی‌توانند از آن‌ها علیه Aloy استفاده کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر