PlayStation Horizon Forbidden West

سازنده
Guerrilla Games
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
170764
Horizon Forbidden West یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط استودیوی Guerrilla Games ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment برای PS5 منتشر خواهد شد. داستان بازی در آینده‌ای دور و هزار سال پس از زمان حال اتفاق می‌افتد، جایی که نسل تمدن بشری سقوط کرده و جهان در سلطهٔ موجوداتی شبیه به دایناسور با بافت‌های فلزی قرار گرفته و آن‌ها تبدیل به نیرومندترین مخلوقات این جهان شده‌اند. این بازی دنباله ای بر Horizon Zero Dawn است، در دنیای پساآخرالزمانی با دیدگاه سوم شخص و جهان باز روایت می شود. بازیکنان باری دیگر کنترل کارکتر بسیار محبوب، الوی را به دست خواهند گرفت، الوی در قسمت جدید به نقاط دوردست، کالیفرنیای غربی که توسط طوفان های گسترده و ماشین های کشنده ویران شده است سفر می کند. لوکیشن های بازی یادآور مکان های واقعی هستند، Yosemite Valley از دیگر مکان های برجسته بازی خواهد بود، امکان کاوش در زیر آب برای اولین بار به بازی افزوده شده‌است. گوریلا گیمز در این تریلر نوع جدیدی از دشمنان و محیط‌های جدید از بازی را با جلوه‌های بصری خیره کننده بر روی کنسول نسل بعدی پلی استیشن به نمایش گذاشت. همچنین خانم Ashly Burch بازیگر نسخه اول، در این قسمت نیز در نقش الوی به ایفای نقش خواهد پرداخت.
آپدیت: گیمپلی منتشر شده بخشی از بازی را نشان می‌دهد که ایلوی دوست وفادار خود، ارند را به سان فرانسیسکو فرستاده تا تکنولوژی خاصی را برای او پیدا کند، اما با قبلیه‌ای به‌نام Tenakth درگیر می شود و حال ایلوی باید ارند را نجات دهد. نمایش 14 دقیقه‌ای بازی، مبارزات با دشمنان انسانی و غیرانسانی را شامل می‌شود. همچنین کمی جلوتر، سازندگان از تجهیزات جدید ایلوی که برای جابجایی سریع‌تر در محیط استفاده می‌شود نیز رونمایی کردند.
همانطور که در تریلر معرفی اشاره شده بود، محیط‌های زیر آب اکنون بر خلاف نسخه اول قابل کاوش هستند. داستان Horizon Forbidden West شش ماه پس از وقایع نسخه اول اتفاق می‌افتد و ماجراجویی‌های ایلوی اینبار، در میان خرابه‌های مناطق غرب آمریکا که در زیر آب فرو رفته‌اند، جریان دارد. سازندگان در خصوص گیمپلی بازی تأکید دارند که تاکتیک‌ها و انتخاب‌های بازیکنان نقش مهمی را در نسخه دوم ایفا می‌کند.
استودیوی Guerrilla Games در پایان نمایش رویداد State of Play اعلام کرد که در هنگام نزدیک‌تر شدن به عرضه بازی، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک خواهد گذاشت. بازی Horizon Forbidden West هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد و در زمان نامشخصی از سال 2021 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
148728
"پس از پایان یافتن جهان چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ―Sylens"​
Sylens یک پژوهشگر سرگردان و بنیانگذار Eclipse است. او شیفتگی زیادی به تاریخ و فن آوری های باستانی دارد، او درقسمت اول با الوی متحد می شود تا حقیقت موجود در ماشین ها و سرنوشت افراد را قبل از مرگشان کشف کند. او در طول بازی سعی می کند اعتماد الوی را نسبت به هدفی که در سر می پروراند بدست بیاورد، کسی که تا پایان بازی به الوی مشاوره می داد مشخص می شود خود، خطرناکترین آنتاگونیست بازی است، در قسمت جدید بازی نقشی پررنگ خواهد داشت.

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0006.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0003.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0002.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0001.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000422.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000522.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0007222.jpg

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,858
نام
مهراد
دوستان قابلیتی هست که بشه ضربات دشمن رو بلاک کرد؟
تو درجه سختیای بالا بدجوری به مشکل خوردم
یک Valor Surge هست که میتونی بگیری و با فعال کردنش برای چند ثانیه سپر ایمنی داشته باشی

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,672
نام
طاها
در این شماره می شود فقط پشت سر هم ماموریت‌های اصلی رو رفت ؟ ماموریت های اصلی با علامت زرد رنگ اتومات به ترتیب روی نقشه ظاهر می شوند ؟

حوصله و وقت گشتن در محیط رو ندارم . خط اصلی برام مهمه

• Smile
Reactions: tokio_hotel

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,417
در این شماره می شود فقط پشت سر هم ماموریت‌های اصلی رو رفت ؟ ماموریت های اصلی با علامت زرد رنگ اتومات به ترتیب روی نقشه ظاهر می شوند ؟

حوصله و وقت گشتن در محیط رو ندارم . خط اصلی برام مهمه
این بازیو باید ۱۰۰ درصد مپو بگردی چون چند سال یه بار میاد ارزش ۱۰۰ درصد کردنو داره
شما باید بازیهای یوبی رو خط اصلیشو بری
من که با شماره یک این بازی حال کزدم ۳ بار تموم کردم میخام تا اومدن نسخه pc یه بار دیگه برم
راستی دقیقا زمان انتشار نسخه pc کی هستش?

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد
این بازیو باید ۱۰۰ درصد مپو بگردی چون چند سال یه بار میاد ارزش ۱۰۰ درصد کردنو داره
شما باید بازیهای یوبی رو خط اصلیشو بری
من که با شماره یک این بازی حال کزدم ۳ بار تموم کردم میخام تا اومدن نسخه pc یه بار دیگه برم
راستی دقیقا زمان انتشار نسخه pc کی هستش?

تاریخ دقیق نداره. فقط گفتن اوایل ۲۰۲۴. احتمال زیاد همون ۳ماه اول بیاد.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
آقا کسی هست با شماره یک زیاد حال نکرده باشه ( lame بودن و نچسب بودن الوی و داستان و شخصیت ها و نبود گیم پلی melee درست حسابی ) ولی با شماره دو حال کرده باشه ؟
شک دارم دانلود کنم اصلا هم وقت ندارم مثلا 20-30 ساعت بازی کنم بعد ببینم حال نمیکردم .

• Like
Reactions: Destro and Taha75

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
آقا کسی هست با شماره یک زیاد حال نکرده باشه ( lame بودن و نچسب بودن الوی و داستان و شخصیت ها و نبود گیم پلی melee درست حسابی ) ولی با شماره دو حال کرده باشه ؟
شک دارم دانلود کنم اصلا هم وقت ندارم مثلا 20-30 ساعت بازی کنم بعد ببینم حال نمیکردم .
من با شماره اول حال کردم، ولی مواردی که میگی جزو ایراداتش بود
و تو شماره دوم تمام این موارد بهبود پیدا کردن:-"

البته داستان چگونگی به F رفتن دنیا جذاب بود:-"

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
من که میدونید زیاد با هورایزن 1 حال نکردم Hate هم هر جا شده ورزیدم بهش . چند روزه Forbidden West رو از پلاس دانلود کردم .فقط میتونم بگم پشمی برام نمونده . مادر بگرید از این گرافیک . یعنی اگه بازی های دیگه PS5 هستن این قشنگ PS6 ـه :D یعنی یک لول بالاتره از منظر گرافیک و تکنولوژی . دنیای بازی رو ...WTF من همون اولای بازی هستم که یه روستای کوچیک میره رفیقش زنه خپله هست که میگه بیا عرق بخوریم و اینا . حاجی شهرش انقدر زنده ست که من موندم اینا چطوری ساختن اینو . همه یه حرفی میزنن یه کاری میکنن دیالوگا عالیه بچه ها دارن بازی میکنن . با NPC ها که صحبت میکنم خدا شاهده گرافیک صورتشون از شخصیت های اصلی بازی های دیگه 10 برابر بالاتره .
چقدرم گیم پلی و آپگرید ها و گشت و گذار Rewarding تر شده . این تازه بین نسلیه ...
خلاصه خیلی حال کردم با بازی و همه چیزش . امیدوارم تا آخرای بازی همینجور حس پیشرفت و تازگی داشته باشه . رو Hard هم بازی میکنم خیلی مبارزاتش سخته دارم حال میکنم .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من که میدونید زیاد با هورایزن 1 حال نکردم Hate هم هر جا شده ورزیدم بهش . چند روزه Forbidden West رو از پلاس دانلود کردم .فقط میتونم بگم پشمی برام نمونده . مادر بگرید از این گرافیک . یعنی اگه بازی های دیگه PS5 هستن این قشنگ PS6 ـه :D یعنی یک لول بالاتره از منظر گرافیک و تکنولوژی . دنیای بازی رو ...WTF من همون اولای بازی هستم که یه روستای کوچیک میره رفیقش زنه خپله هست که میگه بیا عرق بخوریم و اینا . حاجی شهرش انقدر زنده ست که من موندم اینا چطوری ساختن اینو . همه یه حرفی میزنن یه کاری میکنن دیالوگا عالیه بچه ها دارن بازی میکنن . با NPC ها که صحبت میکنم خدا شاهده گرافیک صورتشون از شخصیت های اصلی بازی های دیگه 10 برابر بالاتره .
چقدرم گیم پلی و آپگرید ها و گشت و گذار Rewarding تر شده . این تازه بین نسلیه ...
خلاصه خیلی حال کردم با بازی و همه چیزش . امیدوارم تا آخرای بازی همینجور حس پیشرفت و تازگی داشته باشه . رو Hard هم بازی میکنم خیلی مبارزاتش سخته دارم حال میکنم .
ایول که به جملات NPCها توجه میکنی بری جلوتر دیگه برگی برات نمی‌مونه همش می‌ریزه
گیم پلی سلاحهای Aloy که کلا دگرگون شده ، هر سلاحی به جز استفاده معمولی با آپگرید شدن یک سیستم جدید بهش اضافه میشه حالا خودت میبینی . باید داخل Skill Tree بخری درواقع
عالیه این بازی >:D<

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
امروز همراه با Aloy رفتیم تو یکی از قبایل دیدم دو نفر دارن تمرین پرتاپ نیزه به یک درخت میکنن
خیلی جالب بود از هم ایراد میگرفتن کلماتی مثل کمبود Rage , Accuracy , Speed و غیره خلاصه از هم ایراد میگرفتن تا پیشرفت کنن
من یه دفعه آزارم گل کرد رفتم وایسادم جلو درخت دیدم اون دو نفر دیگه نیزه پرتاب نکردن و با دستشون اشاره میکردم برم کنار:Worthy:
توجه به همچین جزییاتی واقعا فقط یک جمله رو میطلبه «حلالتون باشه»

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,672
نام
طاها
امیدوارم بهمن ماه تا اسفند امسال برای کامپیوتر منتشر شود . گرافیک برگ ریزانی دارد .

سونی سادیسم داره . یک تاریخ بده دیگه

• Smile
Reactions: milad2mars

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,504
نام
Nightwing
سلام
خب خدارو شکر من تنها نیستم :D من شماره ۱ و ۴ ساعت به زور تونستم تحمل کنم ٬ ولی این لعنتی خیلی خفن بود و نمیشد ازش گذشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر