Multi Platform Honkai: Star Rail

سازنده
HoYoverse
تاریخ انتشار
2023/04/26
ناشر
HoYoverse
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
63.jpg
"Honkai: Star Rail عنوان جدیدی از مجموعه HoYoverse با تم فانتزی نقش آفرینی فضایی می باشد. سوار Asteral Express شوید و شگفتی های بی نهایت کهکشان را در این سفر پر از ماجراجویی و هیجان تجربه کنید. بازیکنان با همراهان جدید در جهان های مختلف و حتی به صورت تصادفی با چهره های آشنا ملاقات میکنند. آنها با هم بر مبارزات ناشی از استالارون غلبه خواهند کرد و حقایق پنهان پشت آن را کشف خواهند کرد."

منبع: Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تاریخ انتشار: ۲۶ آپریل ۲۰۲۳ (هم اکنون قابلیت Pre-Install داره)
پلتفرم ها: PC, Android, PS4, PS5, iOS
بازی Free to Play هست. برای Pre-install از لینک زیر اقدام کنید:
Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تریلر توکیو گیم شو ۲۰۲۲:

View attachment Tokyo_Game_Show_2022_Witness_Honkai_Star_Rail_8s40um2x_Ks_136.mp4

تریلر انتشار بازی:

View attachment Official Release Trailer - _Interstellar Journey_ _ Honkai_ Star Rail.mp4

تریلر معرفی کاراکترها:

March 7th:

Serval:

Bailu:

Yanqing:

Himeko:

Gepard:

Seele:

1682496562074.jpg

اروپا:

@NHM
701507225

@ce7en44
701179041

@hadi_gamer
700262084

@R O N I N
700674766

@DedSec88
701519188

@V.s
702169668

@Oyuusui
700253948

@Hanzokiba
703071726

@Katsura
703063770

@Astroomiin
700604766

@Jhamed
700631390

@BARDI YA
700058283

@saeed yousefi
714812964

آمریکا:

@R O N I N
600842386

آسیا:

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
برای اکرون وارپ میزنین یا نه ؟

من خودم شک دارم فکر نکنم بزنم :D
من کل پچ گذشته رو داشتم برای خودش و سلاحش و ساپورت هاش فارم میکردم، گارانتی هم هستم، پس میزنم :D

تریلر آکرون:

انگلیسی:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
برای اکرون وارپ میزنین یا نه ؟

من خودم شک دارم فکر نکنم بزنم :D

منم احتمالا نزنم. هم اینکه اوضاع وارپم خیلی خوب نی هم اینکه میگن بدون E1 و لاین‌کانش خیلی قوی نی. البته یه عده هستن که دلداری میدن میگن نه خووبه بابا ولی... :D تو این مدتم فقط تونستم تیم توپز دکتر هوهو اسپارکل رو درست بیلد کنم. هنو تیم کافکا اونجوری که باید باشه نیست برا همین آوردن کرکتر جدید خیلی فایده نداره واسم!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
اونی که با 75% ببازه دیگه خیلی بدشانسه :-"
این کامنت رو یادتونه؟ برای خودم اتفاق افتاد :)) لایت کان ولت نامرد جفت پا وسط ویش هام، مجبور شدم هر داشتم بزنم تا لایت کان آکرون بگیرم :)) یه مدت قراره ریاضت بکشم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
این کامنت رو یادتونه؟ برای خودم اتفاق افتاد :)) لایت کان ولت نامرد جفت پا وسط ویش هام، مجبور شدم هر داشتم بزنم تا لایت کان آکرون بگیرم :)) یه مدت قراره ریاضت بکشم :D
منم لایت کان کلارا رو گرفتم...دوباره:| (از استاندارد داشتمش) ...و 20 ویش بیشتر ندارم، نمیدونم چه کنم:(

تود اکرون رو پیتی 76 گرفتم ( 50-50 بردم)

Boothill و سم رو میخوام، لایت کان اکرونم همچنین:( چه باید کرد؟ :(

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
اکرون و LCیش رو گرفتم. ;;) خوشبختانه 50-50 خود اکرون رو بردم (هرچند ۸۴ تا وارپ نیاز داشت)، ۵۰-۵۰ بنر LC رو هم قبلا باخته بودم برای همین این سری گارانتی بود.

منم لایت کان کلارا رو گرفتم...دوباره:| (از استاندارد داشتمش) ...و 20 ویش بیشتر ندارم، نمیدونم چه کنم:(

Boothill رو بیخیال شو، LC اکرون رو بگیر.
سم در زودترین حالت ۲.۳ میاد. حتی اگه الان همه وارپ هاتو بزنی تا اون موقع اینقدر وارپ جمع میشه که سم رو بگیری.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
اکرون و LCیش رو گرفتم. ;;) خوشبختانه 50-50 خود اکرون رو بردم (هرچند ۸۴ تا وارپ نیاز داشت)، ۵۰-۵۰ بنر LC رو هم قبلا باخته بودم برای همین این سری گارانتی بود.

Boothill رو بیخیال شو، LC اکرون رو بگیر.
سم در زودترین حالت ۲.۳ میاد. حتی اگه الان همه وارپ هاتو بزنی تا اون موقع اینقدر وارپ جمع میشه که سم رو بگیری.
خفنه Boothill :( وسترن استایل هفت تیر کش:(

ممکنه آخرش گول بخورم لایت کان بگیرم، برای boothil همه ویش هام رو بزنم...باز برای سم هم همه ی ویش هام رو بزنم...دیگه هرچی شد:(

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم

مبارکه:x
منم دو تا لایت کان کلارا قبلاً از استاندارد بهم داده بود، یکیش دادم جینگلیو و اون یکی هم الان خود کلارا رو از پیتی استاندارد داد، ارزش داره بیلدش کنم؟ :-"
من ویش های شاپ رو خریدم، البته بوت هیل و اینا نمی‌خواستم :-"

چقدر لایت کان پنج ستاره از نظر منابع گرونه، به زور رسوندم به ۶۰ و الان متریال هیچی ندارم، جایی نیست بشه فارم کرد به غیر از کالیکس؟ :D

پ.ن: با همین لول و آرتیفکت های داغون هم دمیجش خیلی خوبه، راضیم (هر چند احتمالا باز چند تا پچ بعد پاورکریپ بشه:D)

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
تا حالا نشده یه بار از بنر های استاندارد هویوورس شانس بیارم :D به زور به ۳۰۰ تیکت رسوندم رو پیتی آخر E2 جپارد داد :)) آخرش واسه ۳۰۰ تایی مجبور شدم بین ولت و هیمکو ولت رو انتخاب کنم چون E0S1 میشد :D
الانم تا اینجا اینا رو دارم: Gepard E2S1, Welt E0S1, Clara E1 و یه دونه برونیا :D

• Like
Reactions: ce7en44

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,203
نام
هادی
تکنیک اکرون واقعا بهترین QoL ممکنه است.
دارم استوری رو میرم و به جز تک و توک دشمن Elite همه بقیه دشمنارو باهاش اسکیپ کردم.
Simulated Universe رو هم فوق العاده سریعترش کرده.
با چه تیمی خوبه؟دات؟

• Like
Reactions: ce7en44

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
تکنیک اکرون واقعا بهترین QoL ممکنه است.
دارم استوری رو میرم و به جز تک و توک دشمن Elite همه بقیه دشمنارو باهاش اسکیپ کردم.
Simulated Universe رو هم فوق العاده سریعترش کرده.
تو Simulated Universe هم کار میکنه؟ =)) فکر نمیکردم اینقدر قویش کنن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
با چه تیمی خوبه؟دات؟
Dps معمولی هست ولی وقتی دشمن دیباف میشه برستش پر میشه که منبع اصلی دمیجش هست. تیم هم از کاراکترهایی که نقش دیبافر دارن مثل پلا و سیلور ولف با سرعت بالا (مال من سرعت ۱۵۰ دارن و خود آکرون سرعتش ۱۳۰ هست) و یه هیلر یا ساپورت یا شیلد استفاده کن. آرتیفکت هاش و تلنتش هم حداقل به یه کاراکتر نیهیلیستی داخل تیم نیاز دارن.
تو Simulated Universe هم کار میکنه؟ =)) فکر نمیکردم اینقدر قویش کنن
کلا روی همه دشمن های معمولی کار میده :D
به قول بچه ها، سر راه رسیدن به پنکونی یه دونه اسکیل پوینت هم حروم دوک اینفرنو کرده :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر