Homefront ~ Xbox360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
10 -12 روز کجا بود.تاریخ عرضه ی بازی 15 مارچ یعنی 24 اسفند هستش

خوب حالا به نظرت امروز 24 اسفنده !؟؟!؟!
سوال من اینه که الان نسخه ای که فروشگاهها دارن می فروشن مثل کریسسه !؟ یعنی باید تا تاریخ انتشار رسمی صبر کنیم یا این نسخه موجود مشکلی نداره !؟

خوب حالا به نظرت امروز 24 اسفنده !؟؟!؟!
سوال من اینه که الان نسخه ای که فروشگاهها دارن می فروشن مثل کریسسه !؟ یعنی باید تا تاریخ انتشار رسمی صبر کنیم یا این نسخه موجود مشکلی نداره !؟

بازی کاملا سالمه !!!
تست ABGX :
mqse76t3iwmfcuv2dmd.jpg

امیدوارم از دستم molana ناراحت نشده باشی.ببخشید یکی لحن جوابم تند بود.
همونطور که میدونی بازی ها توی ایران 2-3 روز زودتر میاد.فقط باید قبل از تاریخ انتشارش به قسمت مولتی بازی توی لایو وصل نشی.

امیدوارم از دستم molana ناراحت نشده باشی.ببخشید یکی لحن جوابم تند بود.
همونطور که میدونی بازی ها توی ایران 2-3 روز زودتر میاد.فقط باید قبل از تاریخ انتشارش به قسمت مولتی بازی توی لایو وصل نشی.

نه دادا راحت باش هرچقدر دوست داری تند برو :d
پس با این حساب با خیال راحت بریم تو کار دانلود لینکایی که آقا مجتبی زحمتشو کشیده !;)

سلام دوستان
همین الان که دارم با شما صحبت میکنم دارم بازی رو نصب می کنم به محض اینکه یه مقدار بازی کردم میام یه خورده از بازی می گم
فعلا>:d<

سلام دوباره دوستان
یک مرحله از بازی رو رفتم...
گرافیک بازی بد نیست ولی نه انچنان....(بایستی نسخه pc هم امتحان کرد چون سازنده ش digital exterme هست و شاید بهتر هم باشه)
صدا گذاری بازی خوبه
اکشن بازی هم بالاهه....
ظاهرا داستان خوبی هم داره ولی بایستی بعد از جند مرحله قضاوت کرد....
البته دوستان اینها همه نظر شخصی من بود حالا اگه بازی کردید و یه نکاتی بهتر از دید من پیدا کردید به بزرگی خودتو ببخشید.....
یه جورهایی به نظر من نمره 7.5 خوبشه

• Like
Reactions: гадюка
امروز بازی را گرفتم و یک مرحله بازی کردم .
گرافیک بازی چندان چنگی به دل نمیزنه .
داستان نسبتا پربار هست و میشه گفت روایت جالبی داره که کره شمالی و جنوبی و ژاپن با هم متحد میشن و آمریکا در آستانه نابودی قرار گرفته ( در سال 2027 )
گیم پلی بازی هم به نظر من زیاد جالب نیست البته در مقایسه با مثلا کال آف دیوتی یا حتی مدال افتخار جدید . اصلا توقع بازی سرعتی مثل کال آف دیوتی را نداشته باشید ، شلیک ها یه جورایی مصنوعی هست و اصلا به آدم حال میده .
اما در کل باید گفت اگه این بازی را با COD یا مثلا Bad Company 2 مقایسه نکنیم عنوان خوبی هست .

سلام من بازی نصب کردم اما وقتی می خوام وارد بازی بشم میگه باید اپدیت کنی میترسم اینکارو بکنم مشکلی پیش بیاد
نمیدونم ماله شما چجوریه اما Bulletstorm من رو هم این رو داشت و آپدیت کردم و آپدیت شد! ترجیحا یه تماسی با فروشنده بگیر و بعد انجام بده.

سلام من بازی نصب کردم اما وقتی می خوام وارد بازی بشم میگه باید اپدیت کنی میترسم اینکارو بکنم مشکلی پیش بیاد

این اپدیت فقط برا کسانی که lt+ و بازی پچ شده ندارن مشکل سازه! مشکل در اجرای چند بازی قبل.
(همون 6 بازی معروف که ap 2.5 دارن)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or