Multi Platform Hitman

sinak53

کاربر سایت
Jul 9, 2015
37
سلام من امروز خواستم بازی بخرم بعد دان کنم نسخه معمولیش دیدم مجانی میشد دانلود کنم خواستم ببینم من این دانلود کنم دیگه برا همیشه دارم یا اینکه بعد چند وقت باید پول بدم بخرمش

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
دوستان یه سوال فنی

تفاوت این دو بازی چیه دقیقا Hitman: The Complete First Season و Hitman: Definitive Edition

الان این دو تا تو بازار موجود هستن فیزیکی ، که اولیش استیل بوک ـه. من فقط واسم مهمه سیزن کامل با همه اپیزودایی که منتشر شده باشه دیگه نخوام از استور چیزی بخرم. جزئیات مثل فلان لباس و اینا رو کار ندارم. کدوم رو تهیه کنم ؟
دست دوم اون استیل بوک هم بیشتر دیدم که goty edition هم نوشته به نظر بالاش. ممنون میشم یه توضیح کوچیک بدین

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان یه سوال فنی

تفاوت این دو بازی چیه دقیقا Hitman: The Complete First Season و Hitman: Definitive Edition

الان این دو تا تو بازار موجود هستن فیزیکی ، که اولیش استیل بوک ـه. من فقط واسم مهمه سیزن کامل با همه اپیزودایی که منتشر شده باشه دیگه نخوام از استور چیزی بخرم. جزئیات مثل فلان لباس و اینا رو کار ندارم. کدوم رو تهیه کنم ؟
دست دوم اون استیل بوک هم بیشتر دیدم که goty edition هم نوشته به نظر بالاش. ممنون میشم یه توضیح کوچیک بدین
نسخه Definitive شامل تمام DLC هایی که اومده هست .ولی نسخه Complete فقط خود بازی اصلی هست البته 2 تا Bonus Episode هم داره که باید دانلود بشه.درکل همون نسخه Complete رو بگیری عالبه هیج چیزی رو از دست نمیدی DLC های این بازی چنگی به دل نمیزنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arash.RG

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
آقا هوس یه 3rd person stealth کردم . منتهی هرچی گشتم ظاهرا هیتمن ۲ تاپیک نداره . به نظرتون هیتمن ۲ بخرم بهتره یا اینو ؟ چون شنیدیم نسخه دومش بعضی مراحل اینم داره

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
آقا هوس یه 3rd person stealth کردم . منتهی هرچی گشتم ظاهرا هیتمن ۲ تاپیک نداره . به نظرتون هیتمن ۲ بخرم بهتره یا اینو ؟ چون شنیدیم نسخه دومش بعضی مراحل اینم داره
اگر هیتمن 2 خالی رو بخری مراحل اینو نداره اما اگر لگسی پک رو بخری همراهش تموم مراحل هیتمن اولی رو هم داره

• Like
Reactions: king of north

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
منم همین چند روز پیش Hitman 2 تمام کردم ظاهرا اصلا تاپیک نداره. اگه شماره اول رو بازی کردی هیتمن 2 دقیقا خود شماره اوله فقط به جای اینکه اپیزودیک عرضه بشه همه اپیزود ها جدید رو به صورت یک جا دادن یه شماره 2 هم انداختن تنگش.درکل بازی خیلی خوبیه اگه فن قدیمی هیتمن باشی ولی خیلی تیکه پاره شدست اصلا ارزش 60 دلار رو نداره . کلان 6 تا مرحله داره که یدونش تقریبا اموزشی هست.داستان هم که تو دیوار.کلی هم DLC و آت و اشغال دانلودی داره که به تجربه بازی لطمه زده.جالبه بازی 60 دلاری تروفی پلات نداره :| ولی مراحل خیلی بزرگتر و بهتری نسبت هیتمن 1 داره . البته من خودم تو تخفیف خریدمش ولی بازم کاش دیسکش رو میخریدم میفروختم

• Like
Reactions: king of north

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان.این جریان مراحل hitman 1 و 2 دقیقا چجوریاست؟
من hitman 1 برای سال 2015 رو بازی کردم و یک مرحله بود و بقیه مراحلشو گفت دانلود کن همینطور برای hitman2گفت دان کن.
حالا توی دانلودهاش نوشته hitman legacy paris و اون یکی هم نوشته hitman 2 paris چجوریاست؟کمی سردرگم شدم :)
ممنون میشم راهنمایی کنید :)

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
227
سلام دوستان،
یه مقداری گشتم دیدم‌ hitman 2 و 3 تاپیک نداره

چرا این همه کم لطفی به این بازی شده، یکی از بازی های خوب تو سبک مخفی کار هستش
هیتمن ۳ هم با ادامه دادن سبک بازی های قبلی و مقداری بهبود، یه جورایی بهترین بازی این سبک شده، مخصوصا ک بازی تاپ دیگه ایی تو این سبک نداریم
مرحله اولش ک توی یه برج خیلی بلند تو دبی جریان داره،عالی کار شده، گرافیک هم جزییات خیلی خوبی داره و طراحی هنری بازی هم خوب هست

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
227
خب بازی هم تموم شد و پایانی خیلی خوبی واسه داستان این ۳ گانه بود، فقد به نظرم اومد ک بازی کوتاه بود، اگه هر ۳تا نسخه رو باهم تو پکیج ارائه کنن خیلی گزینه خوب و ارزشمندی میشه، کاملا حس هیتمن های قدیمی رو داشت به خصوص نسخه blood money ک به نظرم بهترین نسخه از این بازی بوده و هست
این story ها ک تو بازی هست رو اگه دنبال کنین، خیلی جالبه و میشه بدونی جلب توجه خاصی هدف رو ترور کنین، بعضی وقتا اصلا جوری پیش میره ک یکی دیگه واستون هدف رو میکشه یا کاملا شبیه اتفاق یا تصادفی کشته میشه...

بازی از نظر گرافیکی هم چشم نوازه بود، و گرافیکشو دوست داشتم،
به نظرم این ۳ نسخه باهم تشکیل یه پکیج عالی رو میده، فرست تجربه کردنشون از دست ندین

• Like
Reactions: hitman68

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
سلام
دوستان ایا نسخه ای وجود داره برای کنسول ps5 که هر سه شماره بازی رو یکجا داشته باشه؟ترجیحا به صورت فیزیکی(دیسک) اگر نه به صورت دیجیتال؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
سلام
دوستان ایا نسخه ای وجود داره برای کنسول ps5 که هر سه شماره بازی رو یکجا داشته باشه؟ترجیحا به صورت فیزیکی(دیسک) اگر نه به صورت دیجیتال؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
دیسک هیتمن 3 رو میتونی بخری که آپگرید فری داره به World of Assassination که هر 3 نسخه رو داره نزدیک 50 گیگ آپدیته. به صورت دیجیتالی هم میتونی بخریش.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .SoRoUsH.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر