Hitman: HD Trilogy | Xbox 360

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
عملا احمقانست که هیتمن 1 توش نباشه ، اونوقت بهش بگن Trilogy !!!!!!!!!!!!!!

کالکشن میگفتین قابل هضم تر بود !!

بدم میاد تو این کالکشنها ناقص کار میکنن !!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

کاملا موافقم.من با یکش بیشتر از بقیه نسخه ها حال کردم

---------- نوشته در 08:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:23 PM ارسال شده بود ----------

میدونم سوالم احمقانست ولی بازم میپرسم
رو دیسک عرضه میشه؟
مثل mgs hd colection مجموعه ی چند هیتمنه؟

بله روی دیسک عرضه میشه و شامل هیتمن2,3,4 میشه متاسفانه نسخه اول نیست:(

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d

بخاطر این یکی از هیتمنها رو حذف کردن چون گنجایش حجم دیسک بیشتر از یک دیسک میشد و مجبور میشدن توی دو دیسک ارائه بدن برای همین اومدن نسخه اول بازی را که از لحاظ گرافیک و گیم پلی ابتدایی تر از دیگر نسخه هاست رو حذف کردند و بجای اون نسخه 4 رو که میتونند از لحاظ HD شدن مانور بیشتری بدن جایگزین کردند.

اگه بخواهیم نسخه یک رو با نسخه 4 مقایسه کنیم نسخه یک به نظر من در برابر نسخه 4 هیچ حرفی برای گفتن نداشت و برای کنسولهای امروزی هم HD شدنش دردی رو دوا نمیکرد.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اولا مومن -عرضه رو دو تا دیسک مشکل خاصی نیست به هیچ وجه ! بازی 4 دیسکه و کالکشنهای 7 - 8 دیسکه داریم ما الان !! ( شایدم بیشتر !)

دوما - اون دیگه سلیقه گیمرهاست که کدوم بهتره و کدوم بدتر و وقتی یه پکیج کاملی میخوای ارائه بدی و حتی اسمش هم بزاری تریلوژی ، باید کامل کار کنی !

بعدشم این کالکشن ها برای کسانی که بازی کردن قبلا - تجدید خاطره و حس نوستالوژیک ( مثل من برای شماره یک ) --

کسانی هم که بازی نکردن بر فرض بتونن از اول سری رو برن و بفهمن چی بوده و چی شده به اینجا رسیده !

نسخه 4 خیلی وقته رو ایکس باکس 360 HD بود و کوچکترین احتیاجی بهش تو تریلوژی نیست !!

مطمئنا بدون شک سورس کد شماره یک رو پیدا نکردن و یا حال نداشتن کار کنن و ....

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
منم موافقم من سنم به هیتمن یک قد نمیده
تنها هیتمنی که بازی کردم تا آخر همین ابسولوشن بود
هیتمن 1 رو یادمه داییم بازی میکرد منم نگا میکردم بازیشو دوست داشتم وقتی لباس مبدل میپوشید
یه سوال
این هیتمن 4 همون بلاد مانی هست دیگه؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
منم موافقم من سنم به هیتمن یک قد نمیده
تنها هیتمنی که بازی کردم تا آخر همین ابسولوشن بود
هیتمن 1 رو یادمه داییم بازی میکرد منم نگا میکردم بازیشو دوست داشتم وقتی لباس مبدل میپوشید
یه سوال
این هیتمن 4 همون بلاد مانی هست دیگه؟
آره هیتمن 4 همون Hitman: Blood Money هست
البته منم موافقم که آدم یا کاری رو نکنه یا اگه میکنه کامل بکنه، اگه 1 هم توش بود خالی از لطف نبود، ولی فکر کنم اگه هم میبود بیشترمون سمتش نمیرفتیم.
این عکس های صفحه اول نمیاد؟ اگه نمیاد دوباره بذارم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
آره هیتمن 4 همون Hitman: Blood Money هست
البته منم موافقم که آدم یا کاری رو نکنه یا اگه میکنه کامل بکنه، اگه 1 هم توش بود خالی از لطف نبود، ولی فکر کنم اگه هم میبود بیشترمون سمتش نمیرفتیم.
این عکس های صفحه اول نمیاد؟ اگه نمیاد دوباره بذارم
نه نمیاد یا فلتره یا جای بدی آپلود کردی

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,696
نام
کیارش
هیتمن یک هیچ حرفی در مقابل بلاد مانی نداشت ؟!!
هیتمن یک فوق العاده بود ! چه از نظر تنوع مراحل ، چه از نظر گیم پلی ! مرحله دومش که با اسنایپ از پشت بوم یارو رو میکشتی بعد هلی کوپتر میومد خدا بود . یا مرحله هتل ، یا اصن مرحله آخرش .
من به شخصه خیلی ناراحت شدم دیدم یک نیست .
Blood money که آخه رو Xbox360 اومده بود که ! میتونستن تو نسخه ایکس باکس 1 ، 2 ، 3 رو بذارن ، تو PS3 که حجمش هم هست یک تا 4 رو میذاشتن. چون blood money رو پی اس نیومد .

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
یه سوال در باره ی هیتمن 2 یا3
تو 2 و 3 هم داستان بازی احساسیه و ایجنت هم بیکار و آوارست مثل این یا توی اونا بهمون لیست سیاه میدن که بکشیم؟

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
یه سوال در باره ی هیتمن 2 یا3
تو 2 و 3 هم داستان بازی احساسیه و ایجنت هم بیکار و آوارست مثل این یا توی اونا بهمون لیست سیاه میدن که بکشیم؟

اونجا احساس محساس در کار نی!!!>:)
البته اینا یا کمپانیشون اشتباه کرده یا ما داریم اشتباه میکنیم!:-/
چون قسمت 3 ادامه ای بر 1 هست یعنی تو 1 رو بازی نکنی نمیفهمی که تو 3 چه اتفاقی افتاد!!!:">
و 2 هم که داستانش جداست اصلا ربطی به 1 و 3 نداشت!!!(ولی تو 2 داستان یکم احساسیه);)

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,840
هیتمن یک هیچ حرفی در مقابل بلاد مانی نداشت ؟!!
هیتمن یک فوق العاده بود ! چه از نظر تنوع مراحل ، چه از نظر گیم پلی ! مرحله دومش که با اسنایپ از پشت بوم یارو رو میکشتی بعد هلی کوپتر میومد خدا بود . یا مرحله هتل ، یا اصن مرحله آخرش .
من به شخصه خیلی ناراحت شدم دیدم یک نیست .
Blood money که آخه رو Xbox360 اومده بود که ! میتونستن تو نسخه ایکس باکس 1 ، 2 ، 3 رو بذارن ، تو PS3 که حجمش هم هست یک تا 4 رو میذاشتن. چون blood money رو پی اس نیومد .

دقیقا تنها ضعف این پک اینه که به جای 4 که قبلا اومده رو دیسک باید نسخه 1 رو میزاشتن که کامل هم باشه ولی خیلی عجیبه 1 نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر