Hitman: HD Trilogy | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازيرو شروع كردم و ياد خاطرات گذشته افتادم.فعلا contracts دارم ميرم چون نسبت به silent assasin آسون تره.در كل خيلي خوبه همين كه ياد گذشته ميوفتم برام لذت بخشه حيف كه فقط شماره 1 تو مجموع نذاشتن

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
فکر نمیکنم فرقی داشته باشه چون Blood Money خودش HD بود.

شما برای من ثابت کن نسخه blood money که در چند سال پیش عرضه شده HD بوده....

پس اگه اینجور منم بیام بگم نسخه 1 چون خودش HD بوده برای این COLLECTION منتشر نکردن....

همینجوری ادم نباید تو هوا و بدون دلیل و منطق حرف بزنه.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
گرفتن اچیومنت چه فایده ای داره؟
هیچ فایده ای نداره، ولی حداقل واسه خودت یه چلنجی میذاری که مهارتت و بسنجی\m/
واسه خود من یه انگیزس برای بازی کردن، بازی ای که اچیومنتهاش کامل میشه و دیگه نداره انگار باطریم شارژش واسه اون بازی تموم میشه.

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
شما برای من ثابت کن نسخه blood money که در چند سال پیش عرضه شده HD بوده....

پس اگه اینجور منم بیام بگم نسخه 1 چون خودش HD بوده برای این COLLECTION منتشر نکردن....

همینجوری ادم نباید تو هوا و بدون دلیل و منطق حرف بزنه.

شما اصلاً Blood Money رو بازی کردین!؟ دیگه تفاوت HD با SD کاملاً مشخصه. برای همینم هست که Blood Money رو برای دانلود نزاشتن میتونید برید سایت های خارجی تحقیق کنید.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
شما اصلاً Blood Money رو بازی کردین!؟ دیگه تفاوت HD با SD کاملاً مشخصه. برای همینم هست که Blood Money رو برای دانلود نزاشتن میتونید برید سایت های خارجی تحقیق کنید.

بله که بازی کردم....پس اینکه روی کاور بازی نوشته شده نسخه blood money هم هست پس شرکت سازنده بازی اشتباه میکنه ولی شما درست میگید؟

جهت اطلاع شما باید عرض کنم نسخه blood money بر روی دیسک دوم منتشر شده ولی بر روی اینترنت آپلود نشده و به این دلیل نیست که چون بازی قبلا هم HD بوده بر روی اینترنت قرار نگرفته به خاطر اینه که این بازی قبلا منتشر شده بوده ولی نسخه HD نبوده به صورت SD همه اون رو تموم کرده بودند.وگرنه در واقعیت ناشر بازی بر روی دو حلفه دیسک بازی رو منتشر کرده.

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
بله که بازی کردم....پس اینکه روی کاور بازی نوشته شده نسخه blood money هم هست پس شرکت سازنده بازی اشتباه میکنه ولی شما درست میگید؟
مگه من میگم نیست! هست همونه.
چون بازی قبلا هم HD بوده بر روی اینترنت قرار نگرفته به خاطر اینه که این بازی قبلا منتشر شده بوده ولی نسخه HD نبوده به صورت SD همه اون رو تموم کرده بودند
الان این جمله یعنی چی!؟ چون همه به صورت SD بازی رو تموم کردن برا همین دیگه آپلود نکردن...!؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

جهت اطلاع شما باید عرض کنم نسخه blood money بر روی دیسک دوم منتشر شده ولی بر روی اینترنت آپلود نشده و به این دلیل نیست که چون بازی قبلا هم HD بوده بر روی اینترنت قرار نگرفته به خاطر اینه که این بازی قبلا منتشر شده بوده ولی نسخه HD نبوده به صورت SD همه اون رو تموم کرده بودند.وگرنه در واقعیت ناشر بازی بر روی دو حلفه دیسک بازی رو منتشر کرده.

نسخه Xbox360 بازی ، سال 2006 عرضه شده !! زمانی که ایکس باکس 360 خیلی جا افتاده بود و پرچم نسل بعد رو کاملا گذاشته بود !

بازی رو Xbox360 مثل همه بازیها ، رو رزولوشن 720p ( که به 1080 آپ اسکیل میشه ) اجرا میشه و اون زمان نسبت به نسخه Xbox و PS2 - برتری های نسبی AA و نورپردازی و .... داشت .

بازی از لحاظ تکنیکی کاملا برا این نسل حساب میشه ، و هیچ نیازی به HD شدن نداره و نشده ---- و فقط به خاطر با ارزش کردن بیشتر این پک ( در قبال قیمتش ) و پر کردن جای خالی شماره 1 - دوباره همراه این ادیشن عرضه شده .

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,758
نام
کیارش
خب میون این بحث مسخرتون بگم که بازی رو شروع کردم .
اولش یکم با کنترل بازی مشکل داشتم ولی خب کم کم عادت کردم. مثلا با سیم میخوای طرف رو خفه کنی باید آروم پشت سرش بری ولی انقدر سرعت 47 کمه که بهش نمیرسی :| طرف باید یه جا وایسته تا خفش کنی .
مرحله دوم که کلی خاطره واسم زنده کرد با اون موسیقی فوق العاده :D
فقط اون زمان های قدیم بچه بودیم میرفتیم همه رو میکشتیم الان مخفی کاری رفتم خیلی حال داد .

نمیدونم چرا هیتمن بازیی بود که تو زمان خودش کمترین توجه بهش میشد چه از نظر نمره چه از نظر چیزای دیگه ...

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
این blood money رو من میخوام بازی کنم میگه باید 60 هرتز کنی display رو! اینکار رو میکنم بازم ایراد میگیره! راه حلش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر