Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
راستی چرا نمیشه خون رو زمین (همو blood floor) ها رو پاک کرد یه بنده خدارو 3 بار چاقو زدم بعد دیدم زمین خون خالیه هیچی دیگه همش استرس داشتم وسط ماموریت یهو بنویسه blood floor found ای کاش این قابلیت رو تو نسخه ی بعدی بزارن
البته فک نکنم دیگه ساخته شه چو ایجنت از حال سازمانی در اومد و احساسی عمل میکنه

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خیلی وقته بازی رو تموم کردم - وقت نشد بیام اینجا ! :)

خیلی لذت بردم از این بازی همه چیز به نظرم در حد قابل قبول و خوب بود ... بازی شاهکار نبود و ایراداتی داشت ولی اصلا چشمگیر نبودن ...

در کل بسیار خوب .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,768
نام
وحید
خب بازی رو تموم کردم به عنوان یکی ار معدود بازماندگان سبک مخفی کاری خیلی باهاش حال کردم اینم امتیازات

داستان :9
گرافیک :8.5
گیم پلی :9.5
موزیک :9.5

در مجموع :9.2

دست سازنده درد نکنه

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان دقت کردین که نور از اجسام رد میشه؟مثلا پلیسایی که چراغ قوه دستشونه میگیرن روی ادمی سایه طرف تشکیل نمیشه انگار نه انگار که ادمی جلو نوره یا مثلا وقتی پشت یه میز کاور گرفتی یه جعبه روی میزه نور چراغ قوه از تو جعبه رد میشه.از این باگای نورپردازی خیلی داره متاسفانه:(

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان دقت کردین که نور از اجسام رد میشه؟مثلا پلیسایی که چراغ قوه دستشونه میگیرن روی ادمی سایه طرف تشکیل نمیشه انگار نه انگار که ادمی جلو نوره یا مثلا وقتی پشت یه میز کاور گرفتی یه جعبه روی میزه نور چراغ قوه از تو جعبه رد میشه.از این باگای نورپردازی خیلی داره متاسفانه:(
متاسفانه چراغ قوه ها باگ دارن وگرنه شما برو کنار شومینه وایسا میبینی به همون صورت سایه ای بزرگتر روی دیوار مقابل میوفته

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
متاسفانه چراغ قوه ها باگ دارن وگرنه شما برو کنار شومینه وایسا میبینی به همون صورت سایه ای بزرگتر روی دیوار مقابل میوفته

باگشون هم خیلی ضایعست اون سایتی که گرافیک هیتمن رو بهترین گرافیک سال کرده دیگه خیلی شیرین عقل بوده:d.

بازی زیبا بود ولی به نظرم خیلی ساده تر شده بود:(و هوش مصنوعیش هم بعضی جاها خیلی میرفت رو اعصاب الکی:(

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
درست نیست . پس نرمال و Easy فرقشون با Expert چی باید باشه ؟ :-/

در هر چند حالت درجه سختی هوش مصنوعی بازی به یک شکله فقط تفاوت درجات سخت تر به نسبت آسونتر زیاد بودن دشمنان در درجه سختر به نسبت اسونتر هست.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
چی ؟ :-o
من بازی رو روو Expert بازی کردم به نظرم سخت ترین هیتمن بود .

هیتمن یک همون مرحله ای که توی محله ی چینیا بود و میبایست افسر پلیس رو بکشیم توی رستوران روی ایزی هم سرویس میکرد ادمو.مشکل بازی اینه که تا میان ببیننت زودی از جلوشون رد شی و اون فلش پر نشه نمیفهمن.
تازه من روی هارد رفتم فقط دیدم بعضی جاها خیلی میره رو اعصاب گذاشتم رو همون نرمال.یه شی ای رو پرت میکنی که حواس همه پرت بشه همیشه فقط یه نفر میره چک کنه ببینه چه خبر بوده برنگرده هم بقیه شک نمیکنن که این چطور شد

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.دوستان یه سوال داشتم.
تو اون مرحله که باید این هیکل گنده رو بکشی من لباس یکی از اون کسایی که باید باهاش مبارزه کنه رو میپوشم ولی دیگه نمیدونم باید چیکار کنم!!میشه راهنمایی کنید!!

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
لباس اون کشتی کج گیر کلاه دار(مثل مستریو) رو میپوشی. یه در هست که آدمای عادی رو راه نمیدن. با اون لباس میذارن بری تو. تفنگاتو میدی و میری تو رینگ

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
لباس اون کشتی کج گیر کلاه دار(مثل مستریو) رو میپوشی. یه در هست که آدمای عادی رو راه نمیدن. با اون لباس میذارن بری تو. تفنگاتو میدی و میری تو رینگ
ممنون بابت راهنمایی.بلاخره بازی رو تموم کردم.در کل عنوان راضی کننده ای بودش.

Samuel Leo

کاربر سایت
Jan 9, 2013
54
بچه ها بزودی من و مهدی (Agent Connor) راهنمای تمام مراحل بازی رو در این تاپیک قرار میدیم.
تا 2-3 روز آینده تکمیل میشه و شما می تونید تمام روش های اتمام مراحل رو در بازی تجربه کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر