Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
یکی کامل تو (spoil) توضیح بده ببینم جریان از چه قراره ؟

:d:
44070157884086661382.jpg

لحظاتی قبل از اینکه بکشیمش!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دقیقاً باید کجا بریم ؟ :D
اون مرحله ای که زن خوشگله رو باید بکشی (فک کنم چک پوینت آخر پارک بلک واتر) لباس یه نگهبان رو بپوش بعد راه بیوفت برو توی اون تالاری که زنه هست
تعقیبش کن تا بره کنار یه دیوار یهو دیوارو هل میده و یه در مخفی باز میشه و میره تو تو هم بعدش برو داخل
بعدشم که یه کات سین نشون میده و ... :">
توجه! اون کات سین رو رد نکن اصل کاریش اونه:D

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
اون مرحله ای که زن خوشگله رو باید بکشی (فک کنم چک پوینت آخر پارک بلک واتر) لباس یه نگهبان رو بپوش بعد راه بیوفت برو توی اون تالاری که زنه هست
تعقیبش کن تا بره کنار یه دیوار یهو دیوارو هل میده و یه در مخفی باز میشه و میره تو تو هم بعدش برو داخل
بعدشم که یه کات سین نشون میده و ... :">
توجه! اون کات سین رو رد نکن اصل کاریش اونه:D
خیلی کلکی!!!:-b

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
هرکسی که مخفیانه بازی کنه و سایلنت اساسین باشه این کات سین رو میبینه
جزو چلنج هاش بود، اسمش به اندازه کافی تحریک کننده بود برای دیدن اون کات سین، ولی این عکسه رنگ لباسش با اونی دیدیم یه ذره فرق نداره؟:d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
جزو چلنج هاش بود، اسمش به اندازه کافی تحریک کننده بود برای دیدن اون کات سین، ولی این عکسه رنگ لباسش با اونی دیدیم یه ذره فرق نداره؟:d
این عکسه احتمالا مال زمانیه که ایجنت موقع هفتیر کشی شکست میخوره و طبق معمول یارو میاد بالا سرش میگه باختی بعدشم یه فحش میده

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
هرکسی که مخفیانه بازی کنه و سایلنت اساسین باشه این کات سین رو میبینه

البته من هنوز نرسیدم بازی کنم.:-$
ولی انشاالاهههههههههههههههههههههه تابستون شاهد کات سینه ببخشید کات سین های بیشتری خواهم بود!!!:">
یا یهو صبر کنم Trilogy بیاد اول اون رو برم بعد Absolution که یه خاطره ای هم از قدیما به یاد آورده باشم.

---------- نوشته در 12:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 PM ارسال شده بود ----------

:d:
44070157884086661382.jpg

لحظاتی قبل از اینکه بکشیمش!

البته زیادم چیزه مالی نیست شما ها الکی کف کردین!!!!؟؟؟؟:|

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
البته من هنوز نرسیدم بازی کنم.:-$
ولی انشاالاهههههههههههههههههههههه تابستون شاهد کات سینه ببخشید کات سین های بیشتری خواهم بود!!!:">
یا یهو صبر کنم Trilogy بیاد اول اون رو برم بعد Absolution که یه خاطره ای هم از قدیما به یاد آورده باشم.
Trilogy که تو همین ژانویه میاد نهایتا تا آخر بهمن میتونی ببینی،

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من سایلنت اساسین گرفتم ولی خب یه جا دیگه خفتش کردم . کجا باید اینکارو کنم تا کات سین رو ببینم ؟
آموزش رو که چن پست بالا تر گزاشتم
لباس یه نگهبان رو گیر بیارید (بهترینش اونیه که داره توو بالکن نگه بانی میده توی طبقه ی دوم بعد جنازشون بندازین پایین بالکنکه پیدا نشه
بعدش زنه رو تعقیب کنید اونقدر دنبالش برین که برسه به یه دیوار که درش باز میشه بعد که رفت اون تو شما هم پشت سرش برین
بعد یه کاتسین نشون میده
زنه میگه تو یه مرد سرسخت هستی و نمیمیری من مردای سرسخت رو دوست دارم
ایجنت هم میگه ویکتوریا کجاست؟
زنه میگه اوه ویکی بیا در موردش صحبت نکنیم (در حال لخت شدن)
بعد چند قدم میره جلو و یهو یه تفنگ در میاره از پشتش
شما هم باید قبل اینکه شما رو بزنه بزنین بکشینش
موفق باشین

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
آموزش رو که چن پست بالا تر گزاشتم
لباس یه نگهبان رو گیر بیارید (بهترینش اونیه که داره توو بالکن نگه بانی میده توی طبقه ی دوم بعد جنازشون بندازین پایین بالکنکه پیدا نشه
بعدش زنه رو تعقیب کنید اونقدر دنبالش برین که برسه به یه دیوار که درش باز میشه بعد که رفت اون تو شما هم پشت سرش برین
بعد یه کاتسین نشون میده
زنه میگه تو یه مرد سرسخت هستی و نمیمیری من مردای سرسخت رو دوست دارم
ایجنت هم میگه ویکتوریا کجاست؟
زنه میگه اوه ویکی بیا در موردش صحبت نکنیم (در حال لخت شدن)
بعد چند قدم میره جلو و یهو یه تفنگ در میاره از پشتش
شما هم باید قبل اینکه شما رو بزنه بزنین بکشینش
موفق باشین
چقدر تو هیتمن از این صحنه ها رخ میده!!!
من یادمه تو Blood Money هم تو یکی از مراحل که میری تو یه ویلا پارتی بعد دنبال زنه میری تو اتاق یکم بمال بمال میشه(:">) بعدش زنه میره پشتت و یه سرنگ درمیاره و ...(مرحله شش بود)
اینا اینم عکسش:
HitmanBloodMoney%202009-04-27%2018-56-34-94.jpg

---------- نوشته در 02:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 PM ارسال شده بود ----------

Trilogy که تو همین ژانویه میاد نهایتا تا آخر بهمن میتونی ببینی،

منظورم این بود که صبر کنم Trilogy بیاد اول اون رو برم که یه Recall بشه بعد بیام Absolution رو برم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر