Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

sepehr 2

کاربر سایت
Jun 25, 2012
56
نام
سپهر
سلام به همه من یه سوال داشتم تو پارت دو مرحله دو همونجاییش که باید دو تا تفنگ رو برداری باید چی کار کنیم ؟*:-/

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,580
نام
محمد
بازی یه سری مشکلات داره که خیلی رو اعصابه، ولی اگه بتونید با مشکلاتش کنار بیایید یه عنوان فوق العاده خفن و لذت بخش هست :D اصلا کشتن هدف ها تو بازی یه حس و حال عجیبی داره. در کل هر کی از شماره های قبلی خوشش اومده اینو از دست نده، اوایل یه کم اذیت میشید ولی بعدش دیگه خیلی حال میده :D آزادی عمل تو بازی هم نسبتا خوبه و من خودم هر مرحله چند بار میرم تا همه چیو تست کنم. فکر کنم الان ماموریت 5 ـم باشه و 8 ساعتی هم بازی کرده باشم :D

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بعد مدت ها یک پولی دستم اومده،می خوام بخرمش تا بعد کنکور بازیش کنم!:((برای ps3)
این بخش آنلاینش رو یکی از دوستان توضیح بده،ممنون میشم.
چون نسخه دیجیتالیش،از نوع لیمیتد است و کلی خرت و پرت داره برای بخش آنلاین.تا اون جا که می دونم،ادیتور برای ویرایش مرحله هست که امکان اشتراک گذاری و بازی کردن اون مرحله ساخته شده رو به دیگران میده.درسته؟

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بعد مدت ها یک پولی دستم اومده،می خوام بخرمش تا بعد کنکور بازیش کنم!:((برای ps3)
این بخش آنلاینش رو یکی از دوستان توضیح بده،ممنون میشم.
چون نسخه دیجیتالیش،از نوع لیمیتد است و کلی خرت و پرت داره برای بخش آنلاین.تا اون جا که می دونم،ادیتور برای ویرایش مرحله هست که امکان اشتراک گذاری و بازی کردن اون مرحله ساخته شده رو به دیگران میده.درسته؟

این چیه محسن اقا یک جورایی اینجا بخش ایکس باکسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
حاجی اومد بازی؟ایول به خدا.من از بچگی عاشق این کچل بودم.لامصب بدموقع فهمیدم.فکر کنم این چند روز به خاطر عزاداریا توپخونه تعطیل باشه.شانس مارو باش.یکی بیاد از بازی یه تعریفی کنه ببینیم تو چه مایست.اس=ویل هم کردید چه بهتر:d

sepehr 2

کاربر سایت
Jun 25, 2012
56
نام
سپهر
حاجی اومد بازی؟ایول به خدا.من از بچگی عاشق این کچل بودم.لامصب بدموقع فهمیدم.فکر کنم این چند روز به خاطر عزاداریا توپخونه تعطیل باشه.شانس مارو باش.یکی بیاد از بازی یه تعریفی کنه ببینیم تو چه مایست.اس=ویل هم کردید چه بهتر:d
سبک بازی مثل مکس پین هستش :)

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
ببخشید یک چیزی درباره این بازی که خیلی مهم هست اینه که توش تند لو میری در حالی که در نسخه های قبلیش اینتوری نیست.من نمیدونم مگه خود مامور47 جاسوس هم نیست پس براچی اینتوری خیلی واقعا عجیبه

صد در صد درسته ! من هر کاری میکنم که دیده نشم بازم سریع شک میکنن و لو میرم ! به خاطر همین اکثر بازیم شده اکشن پر سرو صدا ! سازنده ها میتونستن خیلی بهتر روی این قسمت لباس عوض کردن و ... کار کنن . یه ایراد دیگه هم که میشه گرفت اینه که جای خیلی کمی برای پنهان کردن اجساد توی بازی وجود داره و روی این قسمتش هم میتونستن مانور بدن !

این چکپوینتها برای خودش داستانیه ها-باید پیداشون کنی
شده مثل پیدا کردن golden gun های بازی max payne3

من الان با اینکه خیلی رفتم جلو اما تو این همه مرحله 2 تا چک پوینت بیشتر ندیدم !!

کلا سه تا پارت هست که هر کردوم دارای چند قسمت هستن.

پس چطور برای من مینویسه پارت 12 ؟ اشتباه نمیکنی ؟
سبک بازی مثل مکس پین هستش :)

!!!!

بازی رو از دوباره انجام دادم چون سیوم پریده بود.واقعا عالی بود.خیلی بازی خوش ساختی بود بنظر من

:x:d;):)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما مرحله 12 از پارت 2 هستید.
درضمن به خوب یا بد کار کردن سازنده رو مخفی کاری ربطی نداره به حرفه ی خودتون بستگی داره.مثلا من چون قبل هیتمن دیز انرد و متال گیر و یه بازی مخفیکاری دیگه که یادم نمیاد چی بودو بازس و تموم کرده بودم بخاطر همین خیلی راحت هیتمنو با مخفی کاری رد کردم!تازه از نظر طراحی مراحلم عالیه چون سازنده کلی راه برای رسیدن به هدفتون قرار داده!اجبار نکرده فقط لباس بپوشید و ازتوشون رد شید! و اینم به خلاقیتتون بستگی داره دیگه .

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
درضمن به خوب یا بد کار کردن سازنده رو مخفی کاری ربطی نداره به حرفه ی خودتون بستگی داره.تازه از نظر طراحی مراحلم عالیه چون سازنده کلی راه برای رسیدن به هدفتون قرار داده!اجبار نکرده فقط لباس بپوشید و ازتوشون رد شید! و اینم به خلاقیتتون بستگی داره دیگه .

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
آخه من اولین تجربه هیتمنم بود !! به خاطر همین بازی یه مقدار برام شلوغ پلوغه ! احساس هرج و مرج توش میکنم !
و اینکه راه های مخفیانه ای که با تجربه های این بازی به ذهنشون میرسه به ذهن من نمیرسه !
منتظرم بازی که یه دور تموم شد این بار از اول بازی کنم و به مخفیانه ترین شکل ممکن !​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر