Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خب خدا رو شکر حداقل قدیمی های سری ، بازی رو دوست داشتن >:d< پس یعنی بازی اصالت رو زیر پا نگذاشته :x

دوستان فقط خواهشا دوتا مورد رو بهم بگید :

1- 47 که احساساتی یا عاشق چشم و ابرو کسی که نمیشه ؟؟

2- بازی سخت هست یا نه ؟؟ پدر در اور هست یا نه ؟؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
خب خدا رو شکر حداقل قدیمی های سری ، بازی رو دوست داشتن >:d< پس یعنی بازی اصالت رو زیر پا نگذاشته :x

کفر نگو ... :d 47 اهل این سوسول بازیا نیستش! :d

همیشه میتونی بذاریش رو درجه آخر که تقریبا غیر ممکن میکنه بازیو .. من همون پارت 5 گیر کردم! :|

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال

1- به هیچ عنوان. گرچه بازی بعضی اوقات یه سری انتخاب هایی هم به شما میده. یعنی انتخاب با شماست که بی‌رحم باشین یا نه.
2- خیلی! من که رو Hard دارم می‌رم دهنم سرویس شده. چه برسه به درجات سختی بالاتر.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خیلی هم عالی !!

سوال شماره یک برام خیلی مهم بود !! چون 47 رو فقط بخاطر همین خصوصیات اخلاقیش دوست داشتم و قبلش IO یه چرت و پرت هایی گفته بود که با جواب های دوستان برطرف شد !!

بریم که ایشالا بازی رو بر روی اژدها پلات کنیم :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم خریدمش ! به عنوان کسی که همه هیتمنا رو تجربه کرده باید بگم بازیش ببنظیره!همونیه که میخواستم!من با گرافیکش مشکلی ندارم. گیمپلی هم بیسته!فقط یه سوال!من رو درجه نرمال میرم پارت 1هستم بازی رو این درجه سخت میشه خفن بشه?خیلی میخوام اینجوری شه!! در ضمن تو بعضی صحنه ها کلی آدم داره ولی اصلا افت فریم نداره!برخلاف اسسین:/

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,661
نام
محمد
دوستانی که بازی کردن یه سوال

برای Silent Assassin شدن
اصلا نباید هیچ کسیو جز حریف اصلی بکشیم ؟
بیهوش هم نمیشه کرد ؟
اینجوری که خیلی سخته
من دارم روی Expert میرم

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
احساس میکنم واسه بازی کردن کمی زیادی سنم بالاس((27 سال))هی میخام بازی کردن رو بذارم کنار اما با فیفا 13 فورتسا 4 black ops و حالا هم با خریدن هیتمن نمیتونم...اخه چرا نمیتونم دست از بازی کردن وردارم؟به نظر شما ضایع نییییییییییییییست؟

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
احساس میکنم واسه بازی کردن کمی زیادی سنم بالاس((27 سال))هی میخام بازی کردن رو بذارم کنار اما با فیفا 13 فورتسا 4 black ops و حالا هم با خریدن هیتمن نمیتونم...اخه چرا نمیتونم دست از بازی کردن وردارم؟به نظر شما ضایع نییییییییییییییست؟

نه عزیزه من
بازی شاهکاره حتما هم اول اینو برو
و بعدشم مرده 50 ساله میشینه تراوین... میزنه
چی عیبی داره؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
دوستانی که بازی کردن یه سوال

برای Silent Assassin شدن
اصلا نباید هیچ کسیو جز حریف اصلی بکشیم ؟
بیهوش هم نمیشه کرد ؟
اینجوری که خیلی سخته
من دارم روی Expert میرم

بهتره سعی کنی کسیو بیهوش نکنی ... ولی اگه راهی نبود و مجبور بودی بیهوششون کنی حتما قایمشون کن چون اگه یکی پیداشون کنه بهت Silent Assassin نمیده.
روی بالاتر از Hard برای Silent Assassin دوتا آیتمه که هرجا پیدا کردی نگه دار. یکی رادیوه که باهاش میتونی دشمنا رو بکشونی هر جایی که میخوای (از بطری پرت کردن خیلی بهتره) یکی ام سرنگه که دشمنو بیهوش میکنه ولی بر خلاف موقعی که با دست خالی اینکارو میکنی صدا نداره.

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
منم دیروز بازیو گرفتم و باید بگم که خیلی اعتیاد اوره و کلا به خاطر مخفی کاریاش خیلی ال کردم البته قبلا فقط hitman 1 را بازی کرده بودم و اونم فکر کنم 1 یا 2 مرحلشو ولی خوب از این نسخش خیلی خوشم اومد البته دارم روی normal بازی میکنم ولی از همه چیز بازی خوشم اومد مخصوصا این که داستانشو ادامه دار کرده و مثل بعضی بازی ها بدون داستان جلو نیومده

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
به نظرم ادم باید دیوونه باشه که بازی ای به این سختی رو روی اخرین درجه ی سختی اش بازی کنه
ما بازی میکنیم تا لذت ببریم نه اینکه عذاب بکشیم

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,661
نام
محمد
بهتره سعی کنی کسیو بیهوش نکنی ... ولی اگه راهی نبود و مجبور بودی بیهوششون کنی حتما قایمشون کن چون اگه یکی پیداشون کنه بهت Silent Assassin نمیده.
روی بالاتر از Hard برای Silent Assassin دوتا آیتمه که هرجا پیدا کردی نگه دار. یکی رادیوه که باهاش میتونی دشمنا رو بکشونی هر جایی که میخوای (از بطری پرت کردن خیلی بهتره) یکی ام سرنگه که دشمنو بیهوش میکنه ولی بر خلاف موقعی که با دست خالی اینکارو میکنی صدا نداره.

آخه یکیو با همون زدن چند بار X بیهوش کردم
یه pacification بهم داد و امتیاز منفی و Silent assassin از بین رفت دیگه

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
آخه یکیو با همون زدن چند بار X بیهوش کردم
یه pacification بهم داد و امتیاز منفی و Silent assassin از بین رفت دیگه
به ازای هر کسی که بیهوش کنی حدود 180 تا ازت کم میکنه اما اگه جنازشو قایم کنی به همون مقدار بهت امتیاز اضافه میکنه.
من اکثرا یه disguise پیدا میکنم و یواشکی از همه رد میشم ولی بعضی وقتا راهی پیدا نکردم و یکی دو نفرو بیهوش کردم اما بازم رنک Silent Assassin رو داده ... نگران نباش! :d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
واقعا بازی!!
اصلا فکرش رو هم نمیکردم اینقدر خوب باشه !! :x>:d<
گرافیک بازی واقعا عالیه بدون کوچکترین باگی..!
فیزیک بازی هم تقریبا خوبه و طراحی چهره هم خوبه !! :D
گیم پلی هم که شاهکار.
فقط تنها مشکلی که هست صدای 47 و هیکل قناسشه !! :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
فقط تنها مشکلی که هست صدای 47 و هیکل قناسشه !! :biggrin1:

اوی اوی اوی. نبینم به مامور 47 بی احترامی بکنی ها. هیکل ورزیده و صدای خفنشه که بازی روح بخشیده.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر