Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
من این دوتا اکانت رو یه ۳ ۴ سالی میشه که دارم و فعال توشون بازی میکنم . همون روز اول هم بتا رو ثبت نام کردم . اینکه تا الان نداده بود بدشانسی بود . نه اینکه الان داده .
Majid#2360 ادد کنین.

بازم 2 تا گرفتی خودش خیلیه :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
این ممدا چه شانسی دارن :| نشد اسممون ممد باشه اینوایت بیاد برامون ها :|
ممل ببین اگه مثل این ممد معروف آدم میبودی ریمووت نمیکردم :)) این پسر خوبیه نمیاد اذیت کنه هنوز بین فرند هام مونده :))

Allen

کاربر سایت
Mar 18, 2007
162
نام
Rob
سلام بچه ها
من مثل خیلی از شما خیلی وقته منتظرم اما هنوز خبری از key نیست ... sigh
می خواستم یه سوال بپرسم اونم اینکه اگر الان یه نفرو پیدا کنم که lvl20 به بالا باشه می تونه inv کنه ؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این ممدا چه شانسی دارن :| نشد اسممون ممد باشه اینوایت بیاد برامون ها :|
ممل ببین اگه مثل این ممد معروف آدم میبودی ریمووت نمیکردم :)) این پسر خوبیه نمیاد اذیت کنه هنوز بین فرند هام مونده :))

من معروفم :bighug: مردي براي تمام فصول ... آخر هفته ميره رو دانلود ... اسكرين شات و ... مي ذارم .. فقط دوستان تا كي وقت هست ؟

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
من حدود 2 ماهی میشه درخواست دادم متاسفانه اکانت قبلی گم کردم هر کاری کردم نتونستم ریکاوری کنم یه باز WOW توش بود !
اکانت جدید ساخت ShinBi
تونستین به بنده اینوایت بدید tnx

آخرین ویرایش:

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
آقا player ها که نمیتونن invite بدن که خوده بلیز میفرسته invite ها رو ( من موندم چرا به من نداده تا حالا :-/ زمان hearth stone به من 2 تا inv داد و بتای sc2 رو هم 6 ماه قبل بازی به من داد ) !!

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
واقعا لذت بخشه D: اسپل ها تلنت ها اسکین همشون فوق باحالن D: هر مچ هم سریع تموم میشه میتونین عجله داشتینم یه دست سریع بازی کنین بیاین بیرون از بازیو به کارتون برسین D:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
خوب منم یه ۱۰ ۱۲ تا بازی کردم .
نظر خودم رو بدم .
اول بگم که لذت اصلیه بازی وقتیه که پارتی بسازی بری مچ . تنهایی زیاد جالب نیست . چون وحشتناک تیمیه . اگه هم تیمیات نفهم باشن بازی زهرمارت میشه .
اصل بازی بر این اساسه که بیس حریف رو نابود کنی . حالا هر BattleGround سبک خاص خودش رو داره. یکی از ویژگی های مثبت بازی همینه . BG های متفاوت با سبک های متفاوت داره که به تکراری نشدن بازی کمک میکنه .
از اول بازی ۳ تا اسپل اصلی بازن و وقتی لول ۱۰ شدی التیمت هم انلاک میشه . لول اپ شدن تاثیرش تو انلاک شدن تلنتاس که قراره مثلا اصل بازی رو همین تلنتا باشن . اما به نظر من زیاد جالب نیست . خیلی ساس بازی . راحت میشه یه تلنت خاص رو انتخاب کرد و لول هاتو اسپم کنی .
در کل بازی به نظرم یکم کژواله و اونطور که من میخواستم پیچیده نیست که واقعا روش وقت بزاری. الان از این ۱۲ تا بازی فقط ۲ بار باختم . البته هنوز تو الفاست و نمیشه قاطعانه نظر داد.
هیروهای بازی به نظرم بالانسن . البته با همه بازی نکردم با ۴ تاشون بازی کردم و بقیه هم دیدم . قیمت استور هم به نظرم خیلی منصفانس . اگثر هیروها ۷۰۰۰ گلد قیمت دارن . ولی ۲۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ گلد هم هست .
درکل بازی فانه و واسه سرگرمی خوبه . مثل HearthStone . من که بعید میدونم مثل دوتا وقت بزارم روش.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خوب منم یه ۱۰ ۱۲ تا بازی کردم .
نظر خودم رو بدم .
اول بگم که لذت اصلیه بازی وقتیه که پارتی بسازی بری مچ . تنهایی زیاد جالب نیست . چون وحشتناک تیمیه . اگه هم تیمیات نفهم باشن بازی زهرمارت میشه .
اصل بازی بر این اساسه که بیس حریف رو نابود کنی . حالا هر BattleGround سبک خاص خودش رو داره. یکی از ویژگی های مثبت بازی همینه . BG های متفاوت با سبک های متفاوت داره که به تکراری نشدن بازی کمک میکنه .
از اول بازی ۳ تا اسپل اصلی بازن و وقتی لول ۱۰ شدی التیمت هم انلاک میشه . لول اپ شدن تاثیرش تو انلاک شدن تلنتاس که قراره مثلا اصل بازی رو همین تلنتا باشن . اما به نظر من زیاد جالب نیست . خیلی ساس بازی . راحت میشه یه تلنت خاص رو انتخاب کرد و لول هاتو اسپم کنی .
در کل بازی به نظرم یکم کژواله و اونطور که من میخواستم پیچیده نیست که واقعا روش وقت بزاری. الان از این ۱۲ تا بازی فقط ۲ بار باختم . البته هنوز تو الفاست و نمیشه قاطعانه نظر داد.
هیروهای بازی به نظرم بالانسن . البته با همه بازی نکردم با ۴ تاشون بازی کردم و بقیه هم دیدم . قیمت استور هم به نظرم خیلی منصفانس . اگثر هیروها ۷۰۰۰ گلد قیمت دارن . ولی ۲۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ گلد هم هست .
درکل بازی فانه و واسه سرگرمی خوبه . مثل HearthStone . من که بعید میدونم مثل دوتا وقت بزارم روش.

مجيد جان بزودي ميام با هم بزنيم بر بدن

vocie رو رديف كن !‌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر