PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
درود .
من تازه بازیو گرفتم ، منتهی هیچجوره نمیتونم وارد بازی بشم . نتم شاتل هست با انواع قند شکن v2ray و windscribe و با دی ان اس شکن و ... هر چی تست میکنم فرقی نمیکنه و نمیتونم وارد منو بازی بشم ! ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل رو برطرف کنم . ممنون

View attachment 330742
فعلا احتمالا مشکل از شما نیست، به خاطر بروزرسانی جدید و شلوغی درخواست ها برای خیلی ها این مشکل بوجود اومده!

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
قبل از انفجار سرورا مختصر تستشون کردم.

۲ تا Use دارن با ۶۰۰ ثانیه cooldown.
خود مک ۱۰۰۰ تا تیر مینی‌گان و ۱۶ تا راکت داره. در حال حاضر قابلیت resupply یا repair ندارن.
هیچ کدوم Module های کنونی هم فکر نکنم روشون تاثیر بزارن.

مینی‌گانش دشمنای کوچیکو خیلی سریع میکشه (فکر کنم medium penetration داره ولی چون hitmarker نمیداد مطمئن نیستم) و راکت هاش با ۲-۳ تا یک چارجرو میکشه.

دشمنای کوچیک یا اصلا بهش دمیج نمیزنن یا خیلی کم میزنن، ولی چارجر/تایتان، cannon/rocket ربات ها و انفجار های هم تیمی ها خیلی سریع منفجرش میکنن.
سرعتش هم کمه، برای همین بیشتر برای دفاع کردن خوبه تا اینور اونور رفتن.

درود .
من تازه بازیو گرفتم ، منتهی هیچجوره نمیتونم وارد بازی بشم . نتم شاتل هست با انواع قند شکن v2ray و windscribe و با دی ان اس شکن و ... هر چی تست میکنم فرقی نمیکنه و نمیتونم وارد منو بازی بشم ! ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل رو برطرف کنم . ممنون

View attachment 330742
در حال حاضر سرورا ترکیدن. کاری به اینترنت ما نداره.

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
در حال حاضر سرورا ترکیدن. کاری به اینترنت ما نداره.
درسته پس مشکل عمومی هست ظاهرا . والا من بازیو ۱ ماه پیش خریدم و نصب کردم و تازه امروز وقت کردم بشینم بازی کنم ، از حدود نیم ساعت پیش شروع کردم برای play دادن ولی میبینم اصلا هیچجوره نمیتونم کانکت بشم. عجیبه واقعا، اخبار این بازیو کم و بیش دنبال میکردم فکر میکردم با آپدیت های جدید باید اوضاع درست شده باشه ولی نمیدونم حالا شاید شانسه منه همین الان که میخوام بازیش کنم میبینم مشکل سرور داره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من حقیقتش خیلی حال نکردم با مِک. این سرعت شدیدا کمش باعث میشه فقط برای زمانی خوب باشه که میخواید اکسترکت کنید. راکتش یه جورایی باگ داره انگار. چند بار پیش اومد زدم کنار انمی‌های ریزه میزه، مثلا ۷ ۸تا کنار هم، یا هیچکدوم نمردن یا فقط یکشون مُرد. گتلین گانش هم فرق خاصی با همون ماشین‌گان‌های زپرتی بازی نداره. البته به لطف فایر ریت بیشترش، میتونه سریعتر حشرات مدیوم رو بندازه. ۱۰ دقیقه کول داون هم خیلی زیاده واقعا. همچین چیز گیم‌چنجری نیست که اینقدر طول بکشه دوباره آوردنش :D ضمن اینکه اصلا توی ماموریت دیفند خصوصا رو درجات سختی بالا نمیتونه گمک خاصی بکنه چون خیلی راحت محاصره میشید و میترکید! من امرو برگشتم به نسخه اول و ۲ ۳ ساعتی اونجا وقت گذروندم. حقیقتا حس قدرتی که سلاحای معمولی یا همون پرایمری بهت میدن خیلی عالیه. یا همین مِک اونجا شدیدا عالی و فانه بازی باهاش. سرعتشم سریعتره با اینکه مپ بازی کوچیکتره. در کل فکر کنم همون جیپ سواری برا من خیلی جذابتر باشه.

ضمن اینکه ۹۵تا مدال طلب داریم ازشون که هنو ندادن و امیدوارم بدن و هاپولی نکنن مدالامونو شب عیدی :D

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
فکر میکردم با آپدیت های جدید باید اوضاع درست شده باشه ولی نمیدونم حالا شاید شانسه منه همین الان که میخوام بازیش کنم میبینم مشکل سرور داره.
دو هفته اخیر تقریبا هیچ مشکلی نداشت، ولی بدشانسی تو امروز مشکل پیدا کرد.
من حقیقتش خیلی حال نکردم با مِک. این سرعت شدیدا کمش باعث میشه فقط برای زمانی خوب باشه که میخواید اکسترکت کنید. راکتش یه جورایی باگ داره انگار. چند بار پیش اومد زدم کنار انمی‌های ریزه میزه، مثلا ۷ ۸تا کنار هم، یا هیچکدوم نمردن یا فقط یکشون مُرد. گتلین گانش هم فرق خاصی با همون ماشین‌گان‌های زپرتی بازی نداره. البته به لطف فایر ریت بیشترش، میتونه سریعتر حشرات مدیوم رو بندازه. ۱۰ دقیقه کول داون هم خیلی زیاده واقعا. همچین چیز گیم‌چنجری نیست که اینقدر طول بکشه دوباره آوردنش :D ضمن اینکه اصلا توی ماموریت دیفند خصوصا رو درجات سختی بالا نمیتونه گمک خاصی بکنه چون خیلی راحت محاصره میشید و میترکید! من امرو برگشتم به نسخه اول و ۲ ۳ ساعتی اونجا وقت گذروندم. حقیقتا حس قدرتی که سلاحای معمولی یا همون پرایمری بهت میدن خیلی عالیه. یا همین مِک اونجا شدیدا عالی و فانه بازی باهاش. سرعتشم سریعتره با اینکه مپ بازی کوچیکتره. در کل فکر کنم همون جیپ سواری برا من خیلی جذابتر باشه.
راکتش خیلی AoEیش کوچیکه. بنظر میاد استفاده اصلیش کشتن دشمنای آرموری باشه. (ظاهرا تایتان هارو با دوتا راکت تو صورتشون میکشه)

اینطور که میبینم فلسفه اصلی طراحیشون Glass cannonئه که تو یکش هم همینطور بود.

ضمن اینکه ۹۵تا مدال طلب داریم ازشون که هنو ندادن و امیدوارم بدن و هاپولی نکنن مدالامونو شب عیدی :D
من ۴۵ تای دیشبو بعد آفلاین شدنت بهم داد. :D ۵۰ تای امروز هم احتمالا میره برای فردا.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اینا جدی باید یه فکری به حال سروراشون بکنن
تا یه محتوای کوچک اضافه میکنن سروراشون میترکه
ظرفیت سرورها رو باید ببرن رو دو میلیون!
هفته دیگه که قراره warbound جدید بیاد
وسیله نقلیه با یه مِک دیگه هم قراره بیاد
اگه با این وضعیت پیش بره فاجعه میشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
خب دیشب با بچه ها یه چند دست روی درجه سختی هارد زدیم و بسی چسبید.الان هاردش دیگه واقعا هارد شده و باید با استراتژی بازی کرد.قبلا نفری یه ریل گان برمیداشتیم و میرفتیم تایتان کُشون :)
ولی همچنان گان های اصلی بازی بغیر از بریکر تو دیوارن

• Like
Reactions: Siavash_MH

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
من خیلی سعی کردم بازی رو ندید بگیرم .
هی میدیدم نوتیف اومده از تاپیک تو تاپیک نمیومدم...
اصلا از اشتراک درآوردم.
ویدئوهای گیم پلی تو یوتوب و ... رو با ذکر زیر لب "خب الان که چی" گویان میدیدم و...

اما لعنتی این ویدئوی آخر Act Man انداختم تو تله :D
خلاصه منم اومدم دموکراسی اسپرید کنم.
البته ما بهش میگیم جهاد :))

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
نمیدونم اینجا کسی متوجه شده یا نه ولی تو اپدیت جدید که دیروز اومد یه بالانسی تو چارجر ها اتفاق افتاده
الان با ریلگان میتونید تو حالت unsafe با سه تا شارژ فول تو سرشون خلاصشون کنید
ریل گان باف نشده
چارجر نرف شده😬
پ.ن:با ارک هم انگار با چهار تا پنچ شلیک تو سر میوفتن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
Screenshot_20240312-005117_Reddit.jpg

اینو یکی گذاشته بود رو ردیت. یه لیست درست کرده از مادهایی که میتونن به بازی اضافه کنن تا هم بازی رو فان کنه و هم اینکه یه سریشون به نفع پلیر باشه و به جای اینکه فقط با مادهای منفی و احمقانه‌ای مثل ۱۰۰٪ استراتاجم کال این تایم و ۵۰٪ کول داون دهنمون سرویس شه، یه سودی هم بهمون برسه :D

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
نمیدونم اینجا کسی متوجه شده یا نه ولی تو اپدیت جدید که دیروز اومد یه بالانسی تو چارجر ها اتفاق افتاده
الان با ریلگان میتونید تو حالت unsafe با سه تا شارژ فول تو سرشون خلاصشون کنید
ریل گان باف نشده
چارجر نرف شده😬
پ.ن:با ارک هم انگار با چهار تا پنچ شلیک تو سر میوفتن
با یه راکت از Recoilless و EAT تو صورت هم درجا میمیرن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر