PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
ریل گان مثل این که تو حالت سیف مود نرف شده درسته؟
یعنی تو حالت unsafe هنوز همون دمیج قبلی رو کم میکنه؟
نه، هر دو حالت نرف شده.
حالت Unsafe الانی از Safe قبل پچ ضعیف تره.

جالبه اومدن مدت زمان اوربیتال ۱۲۰/۳۸۰ باراژ رو زیاد کردن. نمیدونم قصدشون ترول بوده یا چی :D یه دیلی چلنجی بود اون اوایل که ۵۰تا انمی رو بکش با ۱۱۰. یه روز کامل طول کشید بگیریمش اینقدر تو در و دیوار شلیک میکنه.
شعاع پخششو خیلی کم کردن.
380 الان هم اندازه یه heavy nest/outpostئه و 120 در حد یه مدیوم.

• Like
Reactions: Destro and NaViiDii

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
شما هم به این باگ خوردین که هرچقدر اوپریشنای یه درجه سختی رو کامل میکنید درجه ی سختی بالاتر باز نمیشه ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
مخفیانه نمیام. :D من اکثرا صبحا بازی میکنم، شب ها هم چند بار اومدم دیدم تیمتون پر بود.

تو هر موقع اومدی بگو من میام آقا. با هم بازی رو شروع کردیم ولی الان چند وقتی هست بازی نکردیم کنار یکدیگر. خیلی خوش میگذشت :D
ظاهرا حالا میتونه تو ۴-۵ ثانیه یه چارجرو بکشه (این و arc thrower کلا دمیجشون از آرمور رد میشه).

آره آتش‌افکن(!) رو دیدم انگار خوب شده واقعا. ولی این Arc Thrower هر کار میکنم قلقش دستم نمیاد! رندومه این Chain شدنش بین انمی‌ها؟ تو یوتیوب یه کلیپ دیدم رنج عجیب غریبی داشت و عملا جر میداد انمی‌هارو.

• Like
Reactions: DedSec88

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بنظرم تو زمینه بالانس با این که الان گند زدن اما بعد ها فکر کنم به نتیجه خوبی در اپدیت های اینده برسن
اومدن سخت تر کردن بازی رو و درکنارش از بس یه سر از استرگمنت ها و پرایمری ویپن ها بی استفاده بودن که اومدن برگ برنده ها رو نرف کردن که پلیرا سراغ تنوع برن
ولی تنوع نیاز به بالانس قویی داره
پ.ن: اینا یه اپدیت دادن یه جوری پلیرا هجوم اوردن که باز سروراشون ترکید من که دیشب زهرمارم شد از بس دست های گندی داشتم😶
یه فکری باید به فکر افزایش سروراشون بکنن مطمعنا وقتی اپدیت محتوای بازی عرضه بشه فکر کنم سروراشون بسوزه دیگه😂

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
تو هر موقع اومدی بگو من میام آقا. با هم بازی رو شروع کردیم ولی الان چند وقتی هست بازی نکردیم کنار یکدیگر. خیلی خوش میگذشت :D
من از این به بعد دیگه appear نمیزنم. اگه دیدی آنم و تونستی بیا تا با هم بریم.

ولی این Arc Thrower هر کار میکنم قلقش دستم نمیاد! رندومه این Chain شدنش بین انمی‌ها؟ تو یوتیوب یه کلیپ دیدم رنج عجیب غریبی داشت و عملا جر میداد انمی‌هارو.
من خودمم بلد نیستم استفادش کنم ولی اخیرا زیاد تو درجه سختی های بالا دیدم.
یکی تو ردیت این آموزشو درست کرده بود براش:

1000010219.jpg

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
شما هم به این باگ خوردین که هرچقدر اوپریشنای یه درجه سختی رو کامل میکنید درجه ی سختی بالاتر باز نمیشه ؟
تا جایی که میدونم این باگو یکی دو هفته پیش رفع کردن.
تمام مراحل Operation رو میری دیگه؟
یه سرچ مختصری زدم، دیدم میگفتن به ایمیل پشتیبانی بازی اگه پیام بدی برات اوکیش میکنن.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
IMG_0184.jpeg
اینا خودشونم فهمیدن گند زدن خواهش میکنن که آیتم های دیگه رو تست کنید آخه بازی کواپ واسه چی باید آیتم های مهم ضعیف بشن بجاش چیزای دیگه رو قویتر کنید تا اونارم برداریم با این حرکت لذت بازی رو خراب کردن. آپدیت دادن خوشحال شدم گفتم آیتم های جدید اضافه شده نگو همون خوبارم داغون کردن رفت.

• Like
Reactions: ps34 and malek911

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
View attachment 330571
اینا خودشونم فهمیدن گند زدن خواهش میکنن که آیتم های دیگه رو تست کنید آخه بازی کواپ واسه چی باید آیتم های مهم ضعیف بشن بجاش چیزای دیگه رو قویتر کنید تا اونارم برداریم با این حرکت لذت بازی رو خراب کردن. آپدیت دادن خوشحال شدم گفتم آیتم های جدید اضافه شده نگو همون خوبارم داغون کردن رفت.
همه میدونستیم که صد در صد شیلد با ریل گان و شاتگان نرف میشن
چون اصلا یه جوی شده بود همه این ترکیب برنده رو برمیداشتن من خودم هم کم کم یه جوری شده بود وقتی خیلی حوصله نداشتم همین ترکیب رو برمیداشتم که بدون دغدغه تموم کنم بازی رو،
ولی بحث اینجاس که زدن ریل گان رو با خاک یکسان کردن😂
شیلد هم دیگه تو موقعیت های حساس بدردت نمیخوره چون دیر ریشارژ میشه
یه جورایی دلشون می خواسته حذفشون کنن ولی نتونستن😅
ولی باف های دیگه خوب بودن ولی باز نیاز دارن بالانس تر بشه
یه دست ریزی هم دوباره به ریل گان بزنن عالی میشه😬

• Like
Reactions: DedSec88

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
همه میدونستیم که صد در صد شیلد با ریل گان و شاتگان نرف میشن
چون اصلا یه جوی شده بود همه این ترکیب برنده رو برمیداشتن من خودم هم کم کم یه جوری شده بود وقتی خیلی حوصله نداشتم همین ترکیب رو برمیداشتم که بدون دغدغه تموم کنم بازی رو،
ولی بحث اینجاس که زدن ریل گان رو با خاک یکسان کردن😂
شیلد هم دیگه تو موقعیت های حساس بدردت نمیخوره چون دیر ریشارژ میشه
یه جورایی دلشون می خواسته حذفشون کنن ولی نتونستن😅
ولی باف های دیگه خوب بودن ولی باز نیاز دارن بالانس تر بشه
یه دست ریزی هم دوباره به ریل گان بزنن عالی میشه😬
اگه Unsafe ریل‌گان رو در حد Safe قبل پچ کرده بودن خوب بود به نظرم. اینطوری هنوز قوی بود ولی نیاز به دقت و فکر داشت.

شیلد اگه آرمور زباله خالص نبود مردم کمتر استفاده میکردن. الان یعنی آرمور رو فیکسش کردن، ولی با سنگین ترین آرمور هنوزم مثل کاغذ پاره میشی.

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بیخوابی زده به سرم پس رفتم ردیت ببینم چه خبره که دیدم به‌به عجب دعوایی شده :D
این آپدیت جدید عملا جنگ راه انداخته بین بخشی از کامیونیتی و چندتا از اعضای تیم سازنده و همینطور مدیر رسمی دیسکورد هل‌دایورز. اینکه نرف کردن ریل‌گان و شیلد خیلی ناجور بوده انکار ناپذیره. من که ۲ ۳ روزی بود سعی میکردم از شیلد دوری کنم ولی خب ظاهرا بعد آپدیت بود و نبودش فرقی نداره. ریل‌گان هم داستانش مشخصه. بزرگترین مشکل بازی آرمور خودمون و انمی‌ها بود که نه تنها حل نشده بلکه بدترم شده! از بعد آپدیت تعداد دفعاتی که با یه ضربه میمیریم بیشتر شده. ازونور انمی‌ها خیلی زیاد و غیر منطقی اسپان میشن که گفتن با آپدیت درستش میکنیم. علاوه بر این مقدار زیادی اسلحه بود که نیاز به باف داشتن چون عملا با آب‌پاش برابری میکنن. حالا به تمام این مشکلات، مادهایی مثل ۱۰۰٪ زیاد شدن زمان فعال شدن استراتاجم‌ها یا ۵۰٪ کول داون بیشتر واسشون یا به فنا رفتن مینی‌مپ رو اضافه کنیم. تو این هاگیر واگیر این ۳تا پست وضعیت رو شدیدا ناجور کرد. دوتا اولی از اعضای تیم و اون یکی مدیر دیسکوردشون. سومی رو که اخراج کردن و دیگه دیسکورد دستش نیست.

RDT_20240308_0234419006012674094360381.png

Screenshot_20240308-030054_Gallery.jpg

Screenshot_20240308-030034_Gallery.jpg

اینقدر اوضاع بیریخت شد و پلیرا ریختن سرشون که Game Director اومد واسه آروم کردن اوضاع.

Screenshot_20240308-025030_Reddit.jpg

خلاصه که وضعیت خیلی عجیب شد. البته اتفاق نابود کننده‌ای نیفتاده و اکثریت به بازی کردنشون ادامه میدن ولی تو وضعیت فعلی قطعا راه‌های رسیدن به پیروزی رو درجات سختی بالا و همزمان لذت بردن از بازی یه جورایی سخت شده :D امیدوارم یه برنامه‌ی خوب واسه باف کردن و بالانس اساسی داشته باشن.

در مورد بارش شهاب سنگ و ION Storm هم باید بگم که شدیدا خفن و خوشگلن. دهنمون صاف میشه اما ارزششو داره.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بیخوابی زده به سرم پس رفتم ردیت ببینم چه خبره که دیدم به‌به عجب دعوایی شده :D
این آپدیت جدید عملا جنگ راه انداخته بین بخشی از کامیونیتی و چندتا از اعضای تیم سازنده و همینطور مدیر رسمی دیسکورد هل‌دایورز. اینکه نرف کردن ریل‌گان و شیلد خیلی ناجور بوده انکار ناپذیره. من که ۲ ۳ روزی بود سعی میکردم از شیلد دوری کنم ولی خب ظاهرا بعد آپدیت بود و نبودش فرقی نداره. ریل‌گان هم داستانش مشخصه. بزرگترین مشکل بازی آرمور خودمون و انمی‌ها بود که نه تنها حل نشده بلکه بدترم شده! از بعد آپدیت تعداد دفعاتی که با یه ضربه میمیریم بیشتر شده. ازونور انمی‌ها خیلی زیاد و غیر منطقی اسپان میشن که گفتن با آپدیت درستش میکنیم. علاوه بر این مقدار زیادی اسلحه بود که نیاز به باف داشتن چون عملا با آب‌پاش برابری میکنن. حالا به تمام این مشکلات، مادهایی مثل ۱۰۰٪ زیاد شدن زمان فعال شدن استراتاجم‌ها یا ۵۰٪ کول داون بیشتر واسشون یا به فنا رفتن مینی‌مپ رو اضافه کنیم. تو این هاگیر واگیر این ۳تا پست وضعیت رو شدیدا ناجور کرد. دوتا اولی از اعضای تیم و اون یکی مدیر دیسکوردشون. سومی رو که اخراج کردن و دیگه دیسکورد دستش نیست.

View attachment 330674

View attachment 330678

View attachment 330679

اینقدر اوضاع بیریخت شد و پلیرا ریختن سرشون که Game Director اومد واسه آروم کردن اوضاع.

View attachment 330677

خلاصه که وضعیت خیلی عجیب شد. البته اتفاق نابود کننده‌ای نیفتاده و اکثریت به بازی کردنشون ادامه میدن ولی تو وضعیت فعلی قطعا راه‌های رسیدن به پیروزی رو درجات سختی بالا و همزمان لذت بردن از بازی یه جورایی سخت شده :D امیدوارم یه برنامه‌ی خوب واسه باف کردن و بالانس اساسی داشته باشن.

در مورد بارش شهاب سنگ و ION Storm هم باید بگم که شدیدا خفن و خوشگلن. دهنمون صاف میشه اما ارزششو داره.
بازی مطمعنا آینده روشنی داره
با این که اومدن برگ برنده ها رو نرف کردن و سختی بازی رو بیشتر اما هنوز همون لذت رو داره
ما که دیشب با دوستان حسابی کیف کردیم
مپ جدید هم که دیشب به صورت اتفاقی ازاد شد بشدت خفن بود و کلی توش اتفاقای جالبی افتاد که بسی لذت بردیم
ولی این سختی بازی که بعد اپدیت زیادتر شد باعث شد که من بازیم خیلی بهتر بشه داشتم با ریل گان و شیلد نوب میشدم😂
پ.ن: با این حال دلم برا ریل گان قدیم تنگ شده:D

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
درود .
من تازه بازیو گرفتم ، منتهی هیچجوره نمیتونم وارد بازی بشم . نتم شاتل هست با انواع قند شکن v2ray و windscribe و با دی ان اس شکن و ... هر چی تست میکنم فرقی نمیکنه و نمیتونم وارد منو بازی بشم ! ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل رو برطرف کنم . ممنون

Screenshot 2024-03-08 214054.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• guppy
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر