PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

Esm-nadaram

Gold User
Jan 9, 2022
676
نام
Woody
آقا بازی چجوریاست؟ آنلاینش حال میده؟من آخرین بار ک آنلاین بازی کردم سال 90 91 بود ک کالاف میزدم با PC میخوام ببینم اگه این بازی اوکی هست ک توی عید بخرم و بازی کنیم؟
بعد اینجا دیدم ی لیست 20 نفره درست کرده بودین، شما مثلا هماهنگ میکنید ک فلان ساعت برید بازی کنید؟ بعد مپ بازی چند نفره هستش؟ همگی میتونید تو ی تیم باشید؟
سوال آخر اینکه تو بازی باید با بقیه پلیر ها بجنگیم یا همین جونور هایی ک تو تریلر ها هستن؟
نهایتن چهار نفر میرن تو مپ

و فقط جکو جونور میکشیم.

Left 4 dead تو اسکیل بزرگ تصور کن

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نهایتن چهار نفر میرن تو مپ

و فقط جکو جونور میکشیم.

Left 4 dead تو اسکیل بزرگ تصور کن

بعد این جک و جونور کشتن چالش برانگیز هست؟ من فک میکردم قاطی این جک و جونورا پلیر های دیگه هم هستن :D

و اینکه بازی جوری نیست ک اولش هایپ داشته باشه و بعدش دیگه سوت و کور بشه؟

کلا اگه خیلی حال میده ک من تا عید یا دو هفته دیگه بیام ک از دو هفته قبل از عید و تا اخر تعطیلات عید بریم همه رو پاره کنیم :D

Esm-nadaram

Gold User
Jan 9, 2022
676
نام
Woody
بعد این جک و جونور کشتن چالش برانگیز هست؟ من فک میکردم قاطی این جک و جونورا پلیر های دیگه هم هستن :D

و اینکه بازی جوری نیست ک اولش هایپ داشته باشه و بعدش دیگه سوت و کور بشه؟

کلا اگه خیلی حال میده ک من تا عید یا دو هفته دیگه بیام ک از دو هفته قبل از عید و تا اخر تعطیلات عید بریم همه رو پاره کنیم :D
من خودم بازی نکردم ولی میگن بازی شدیدا چالش بر انگیزه دیگه، دقیقا مثل همین بازی ها که دشمن ها تو موج ها مختلف میان و خیلی سخت میشه.

در مورد هایپ هم اینکه چقدر دووم بیاره دیگه خبر ندارم :D

• Like
Reactions: Batsy

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
من بازیو رو استیم خریدم ولی فقط تنهایی میتونم برم تو ماموریتها. جایی برای مچ میکینگ یا لابی طور پیدا نمیکنم. یه quick play فقط هست که وقتی میزنم شروع میکنه گشتن ولی چیزی پیدا نمیکنه.
کسی میتونه راهنمایی کنه چطور باید هم تیمی پیدا کنم؟ فرندهای استیمم هیچکدوم اینو بازی نمیکنن.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من بازیو رو استیم خریدم ولی فقط تنهایی میتونم برم تو ماموریتها. جایی برای مچ میکینگ یا لابی طور پیدا نمیکنم. یه quick play فقط هست که وقتی میزنم شروع میکنه گشتن ولی چیزی پیدا نمیکنه.
کسی میتونه راهنمایی کنه چطور باید هم تیمی پیدا کنم؟ فرندهای استیمم هیچکدوم اینو بازی نمیکنن.
اگه Quick Play جواب نداد میتونی تو نقشه هم مچ های مختلف رو ببینی و بهشون اضافه بشی. یا اینکه داخل بازی SOS بزنی تا ببینی کسی بهت جوین میشه یا نه. البته این روش هنوز مشکل داره...
از اونجایی که بازی کراس پلی هم داره، راه مطمئن تر اینه که به دوستانی که اینجا هستن و دارن رو PS5 یا PC بازی میکنن جوین بشی...
تو بخش Social یه Friend Code برای خودت درست کن، بعد بفرست اینجا دوستان توی بازی ادت کنن و به لیست فرندهات داخل بازی اضافه میشن و میتونی بهشون جوین بشی.

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
332
نام
مسعود
خب دوستان منم تازه بازیو‌ گرفتم رو استیم.
1530-Friend code: #4137

چقدر اتمسفر سیاره ها تماشایی! فعلا ماموریت های جونور هارو دارم‌میرم شنیدم ماموریت های ربات ها خیلی سخته

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
چون آخر هفتس و فشار روی سرورا بسیار بالاس از دیشب تا حالا مچ میکینگ نابود شده.

تو حالت عادی quickplay تو چند ثانیه مچ پیدا میکنه.
اگه هم دنبال مشن تایپ خاصی هستی، توی نقشه سیارات میتونی دنبال چیزی که مد نظرته بگردی. (علامت های سفید مچ های رندوماس و علامت های زرد مچ های دوستات)

• Like
Reactions: tboy2022

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
خیلی سخت وصل میشه. 30-40 تا از اون لابیهارو میزنم تا یکیش شانسی وصل بشه. از عصری تا الان کلا دو دست تونستم بازی کنم.
دی ان اس اینا لازم نیست عوض کنم؟ شما رو پی سی بدون دی ان اس میرید؟ راحت وصل میشه؟
اینترنتم زیتل هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر