PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
198
دوستان با پینگ هینت وصل شدم.پی سی رو شبکه وصل کردم به کنسول.اینطوری هر دفعه عمم سرویس میشه که...
من برای بازی هایی که نیاز به استفاده از این سرویس های کاهش پینگ دارن از روتر tplink wr840n استفاده می کنم. قیمتشم ۶۶۰ تومنه ولی از درد سرهای شِر کردن با pc راحت شدم.
هم پینگ هینت و هم گیم اسیست به خوبی روش کار می کنن

• Like
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
من برای بازی هایی که نیاز به استفاده از این سرویس های کاهش پینگ دارن از روتر tplink wr840n استفاده می کنم. قیمتشم ۶۶۰ تومنه ولی از درد سرهای شِر کردن با pc راحت شدم.
هم پینگ هینت و هم گیم اسیست به خوبی روش کار می کنن
باید یدونه بگیرم ممنون.
دوستان سرور ها اوکی شدن.

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
اقا من توی گالاکتیک وار مربع که میزنم هیچ هاستی پیدا نمیکنه

کلا سرچینگ هست

دی ان اس هم ۱.۱.۱.۱ هستش و تی دی ال تی ایرانسل

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
بازی بعد از اپدیت ماه قبل پرفورمنس خوبی نمیده
برای شما روی کنسول هم همینطور شده ؟
افت فریم دارید ؟
بازی رو کامپیوتر مشکلی نداره فریم هم 100 سطح high مصرف پردازنده هم اکی هست و بدون مشکل
فقط یک جوانمرد بیاد بگه کارمون تو بازی چیه لول 4 شدم هنوز نفهمیدم جریان چیه داخل بازی...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
بازی رو کامپیوتر مشکلی نداره فریم هم 100 سطح high مصرف پردازنده هم اکی هست و بدون مشکل
فقط یک جونمرد بیاد بگه کارمون تو بازی چیه لول 4 شدم هنوز نفهمیدم جریان چیه داخل بازی...
برای یکی از بچه ها الان توضیح دادم ، ادت میکنم به گفتگو که راه بیفتی.

• Love
Reactions: Paradise Lost

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
چرا سختش میکنید ؟؟؟؟
برای وصل شدن به سرورای بازی باید NAT سرویستون Type 2 باشه
ایرانسل type 3 هستس و مطلقا دیگه وصل نمیشه
الان همراه اول type 2 عه و براحتی جوین میشه
فقط دنبال سرویسی باشین که Nat type2 بهتون بده
مرسی
ایرانسل tdlte انگار Nat type 3 هست.زنگ هم زدم بهشون میگه نمیشه تغییر داد

با همراه اول راحت وصل شد.مرسی دوست عزیز

• Like
Reactions: Hamed_nx

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
فقط یک جوانمرد بیاد بگه کارمون تو بازی چیه لول 4 شدم هنوز نفهمیدم جریان چیه داخل بازی...
با چه تنظیمات و در چه رزولوشنی ؟
چه پردازنده و گرافیکی داری ؟

جریان خاصی نداره شما اون حشرات رو از بین میبری و سیاره رو LIBERATE می کنی تا دموکراسی برقرار بشه
در همین حد آبکی طور :)) :D 🙈

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
با چه تنظیمات و در چه رزولوشنی ؟
چه پردازنده و گرافیکی داری ؟

جریان خاصی نداره شما اون حشرات رو از بین میبری و سیاره رو LIBERATE می کنی تا دموکراسی برقرار بشه
در همین حد آبکی طور :)) :D
تنظمیات مکس و 1080
7600 و 6800XT
احساس میکنم تو پاچه ام فرو رفته حیف اون 300 تومنی دادم شریکی با دوستم خریدم
امیدوارم تو لول های بعدی بازی بهتر بشه یعنی کارمون همینه تا اخر؟ :|
سه تا 4 ساعت بیشتر نتونستم پلی بدم...

• Smile
Reactions: Annunaki ™

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
تنظمیات مکس و 1080
7600 و 6800XT
حالا من دوست نداشتم نظرمو اینجا بگم چون تو بازیسنتر به نظر شخصی حمله میشه اگه کسی خوشش نیاد از حرفت.ولی واقعا خندم میگیره تو بازی می م.مخصوصا وقتی از پای destiny 2 میرم پاش.میدونم سبکشون فرق داره ولی helldivers2 از نظر کانتنت انقدر خالیه که پرام ریخته چطور انقدر پلیر جمع کرده.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
حالا من دوست نداشتم نظرمو اینجا بگم چون تو بازیسنتر به نظر شخصی حمله میشه اگه کسی خوشش نیاد از حرفت.ولی واقعا خندم میگیره تو بازی می م.مخصوصا وقتی از پای destiny 2 میرم پاش.میدونم سبکشون فرق داره ولی helldivers2 از نظر کانتنت انقدر خالیه که پرام ریخته چطور انقدر پلیر جمع کرده.
صد در صد درسته، ولی نکته ای که داره بانجی یکشبه و از روز اول دستینی رو به این شکل تبدیل نکرد، بازی تازه یک ماه لانچ شده! و اصلا توقع این همه پلیر و بازخورد مثبت رو نداشتن و انتظار نداشتن ساعات زیادی به طور مداوم پلیر ها پای بازی بشینن

نتیجه ای کار باعث شده سرعت لول اپ پلیر ها از تولید محتوای اینا که تیم کوچکی نسبت به یک استدیو AAA هستن، بیشتر بشه!!

به طوری که اینا کلا بعد از لانچ بازی به طور کلی رودمپ بازی رو از اول طراحی کردن و این برای یک عنوان لایو سرویس زمان بر هست، حتی ممکنه طی چند ماه آینده پلیر های بازی افت کنه تا این دی ال سی ها و اپدیت های بزرگ و اصلی از راه برسند

ولی سرعت اپدیت های اینا و همین محتوایی که تو ماه اول اضافه کردن، میون سایر استدیوهای گس ساز به شدت بی نظیر هست

و نکته ای که داره و حق رو به شما می دم اپدیت های فعلی و محتوا های هفتگی و ده روزه ای که به بازی اضافه شده برای برنامه اینا قبل از لانچ و تخمین خیلی کمتری از پلیر ها و انتظار استقبال کمتری که نسبت به وضعیت فعلی داشتند، چیده شده!

قطعا کاره اصلی استدیو تازه شروع شده، ولی خوب با توجه به نیروی کم و عوض شدن برنامه هاشون، ممکنه محتواهای اصلی که یکی دو سال اول قراره بوده عرضه بشه با تاخیرم همراه بشه! چه بسا بازی خیلی چیزاش تغییر کنه...!

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
صد در صد درسته، ولی نکته ای که داره بانجی یکشبه و از روز اول دستینی رو به این شکل تبدیل نکرد، بازی تازه یک ماه لانچ شده! و اصلا توقع این همه پلیر و بازخورد مثبت رو نداشتن و انتظار نداشتن ساعات زیادی به طور مداوم پلیر ها پای بازی بشینن

نتیجه ای کار باعث شده سرعت لول اپ پلیر ها از تولید محتوای اینا که تیم کوچکی نسبت به یک استدیو AAA هستن، بیشتر بشه!!

به طوری که اینا کلا بعد از لانچ بازی به طور کلی رودمپ بازی رو از اول طراحی کردن و این برای یک عنوان لایو سرویس زمان بر هست، حتی ممکنه طی چند ماه آینده پلیر های بازی افت کنه تا این دی ال سی ها و اپدیت های بزرگ و اصلی از راه برسند

ولی سرعت اپدیت های اینا و همین محتوایی که تو ماه اول اضافه کردن، میون سایر استدیوهای گس ساز به شدت بی نظیر هست

و نکته ای که داره و حق رو به شما می دم اپدیت های فعلی و محتوا های هفتگی و ده روزه ای که به بازی اضافه شده برای برنامه اینا قبل از لانچ و تخمین خیلی کمتری از پلیر ها و انتظار استقبال کمتری که نسبت به وضعیت فعلی داشتند، چیده شده!

قطعا کاره اصلی استدیو تازه شروع شده، ولی خوب با توجه به نیروی کم و عوض شدن برنامه هاشون، ممکنه محتواهای اصلی که یکی دو سال اول قراره بوده عرضه بشه با تاخیرم همراه بشه! چه بسا بازی خیلی چیزاش تغییر کنه...!
درست میگید واقعا پتانسیل بازی بزرگ شدن رو داره و امیدوارم اینطور بشه❤️

• Like
Reactions: noctis-sm3

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
تنظمیات مکس و 1080
7600 و 6800XT
متاسفانه بله !
تا آخر کارمون همینه !
بست دادن دموکراسی در سیارات توسط خاک و خون کشیدن حشرات ! :)) :D
1500 دادم پای بازی همون اول بعد از 1 ساعت خواستم ریفاندش کنم اما مثل شما گفتم شاید جلوتر بره و بهتر بشه !
البته تیم ورک داخل بازی حرف اول رو میزنه اینم بگم !

و آپگریدهایی که برای کشتی و تجهیزات شخص و اسلحه ها باز میشه ادم رو ترغیب به ادامه میکنه !
به نظرم پلی بده ی تجربه یونیک و جدیدی هست 🙈:D

دیسکورد ما رو که داری
بیا ما 3 نفریم با ما پلی بده .

ی سوسک از چی باید تغذیه کنه که بشه قد فیل یا دایناسور ! :)) :))

آخرین ویرایش:
  • Like

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
دستینی ۲ رو هنگام لانچ بازی نکردی؟

اند گیم بازی public event زدن پشت سر هم بود، سندباکس بازیم زباله محض با دابل پرایمری و ابیلیتی هایی که دو سال طول میکشید آماده شن. وضعیت لانچ این بازی به مراتب بهتره در مقایسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر