PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
232
دوستان من تازه بازیو گرفتم نه میتونم جوین کسی بشم نه کوئیک مچ برام پیدا می‌کنه مجبورم تنها وارد سیاره شم بعد از اون آیتم sos beacon استفاده کنم تا شاید چند نفری پیدا کنه بیان کمک حالا سوالم اینه گرفتن این آیتم چطوریه از جای خاصی باید خرید چون بعضی وقتا هست بعضی وقتا نه چطور میتونم همیشه داشته باشمش ؟

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
دوستان من تازه بازیو گرفتم نه میتونم جوین کسی بشم نه کوئیک مچ برام پیدا می‌کنه مجبورم تنها وارد سیاره شم بعد از اون آیتم sos beacon استفاده کنم تا شاید چند نفری پیدا کنه بیان کمک حالا سوالم اینه گرفتن این آیتم چطوریه از جای خاصی باید خرید چون بعضی وقتا هست بعضی وقتا نه چطور میتونم همیشه داشته باشمش ؟
اینترنت همراه اول استفاده کن

• Like
Reactions: KinG-ScorpioN

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوست گرامی این ایتم کلا وجود و نبودش خیلی تفاوتی نمیکنه فقط وقتی استفادش میکنی تو کوئیک سرچ بقیه پلیرا میری سمت اولویت
صرفا یه علامت کمک میره تو نقشه جنگت
خود بازی چه استفاده کنی چه نکنی از این ایتم برات خودکار پلیر سرچ میکنه
بعد کلا تو طول تمام پروسه بازیت یه‌بار میتونی استفاده کنی خودکار رو بقیه مراحلت هم اثر گذاره

• Like

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
165
دوست عزیز آیدیتو لطف کن که تو گروه psn ادت کنم

• Like

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
یچیز عجیبی که هست بازی روی همراه اول چه با دی ان اس چه بدون دی ان اس برای من اوکیه و وارد گیم میشه و جوین بقیه هم میشه ولی مثلا گیم که میرم بعد ده مین یا پونزده مین یهو بازی میپره و پرت میشم توی سفینه خودم یا وسط ماموریت تموم کسایی که با منن لفت میخورن و خودم تک و تنها میشم یه حالتیه انگار نت پرش داره در صورتی که من گیمای دیگه رو با همراه اول تست میکنم هیچ مشکلی نداره و هیچ پرشی نداره من همراه اول هم از طریق مودم تست کردم هم شیر کردن نت از طریق گوشی بعدش برای شما مبخواستم بپرسم همینطوریه دوستان یا خیر؟راحلی هستش؟

• Like
Reactions: HAMED SEV

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
یچیز عجیبی که هست بازی روی همراه اول چه با دی ان اس چه بدون دی ان اس برای من اوکیه و وارد گیم میشه و جوین بقیه هم میشه ولی مثلا گیم که میرم بعد ده مین یا پونزده مین یهو بازی میپره و پرت میشم توی سفینه خودم یا وسط ماموریت تموم کسایی که با منن لفت میخورن و خودم تک و تنها میشم یه حالتیه انگار نت پرش داره در صورتی که من گیمای دیگه رو با همراه اول تست میکنم هیچ مشکلی نداره و هیچ پرشی نداره من همراه اول هم از طریق مودم تست کردم هم شیر کردن نت از طریق گوشی بعدش برای شما مبخواستم بپرسم همینطوریه دوستان یا خیر؟راحلی هستش؟
کراس پلی رو غیر فعال کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.
من این مشکل لفت خوردن از مچ بعد چند دقیقه رو وقتی هاست PC پلیر باشه زیاد تجربه میکنم.

• Like
Reactions: Jaw

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
کراس پلی رو غیر فعال کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.
من این مشکل لفت خوردن از مچ بعد چند دقیقه رو وقتی هاست PC پلیر باشه زیاد تجربه میکنم.
ممنونم🙏.جدا بازی خیلی مشکل داره جدا از ادد فرند کردن پی سی پلیر که اصلا نمیشه فرند رکواست نمیاد و این لفت خوردنم هم داستانی شده کاش سریعتر یه پچ بدن برای رفع مشکلای گیم اصلا نمیهش تجربه کرد...

• Like
Reactions: Destro

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
ممنونم🙏.جدا بازی خیلی مشکل داره جدا از ادد فرند کردن پی سی پلیر که اصلا نمیشه فرند رکواست نمیاد و این لفت خوردنم هم داستانی شده کاش سریعتر یه پچ بدن برای رفع مشکلای گیم اصلا نمیهش تجربه کرد...
جدا از مشکلات خود بازی سرور بازی با نت ایران هم خیلی مشکل داره ترکیب اینا خیلی سمی میشه ولی خیلی بازی لذت بخشی هست.

• Like
Reactions: Jaw

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر