Heavy Rain: The Origami Killer

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم بازیش کردم و بازیش یکمی سخت تا دست عادت کنه ولی در کل سبک جدید و باحالی ابداع کرده این سونی احسنت به تو:x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من نمیدونم قضیه چیه هی جدیدا میگن کم فروخته بازی:|
خود سونی و QD میگن از چیزی که انتظار داشتیم خیلی بیشتر فروخته،بعد شما میگید کم بوده؟ :d
---
بازی کلا یکدونه DLC داره در مورد مدیسون پیج، که خیر، Free نشده و فکر هم نکنم بشه! :d
خیلی جو ترسناکی داشت:-"

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
من نمیدونم قضیه چیه هی جدیدا میگن کم فروخته بازی:|
خود سونی و QD میگن از چیزی که انتظار داشتیم خیلی بیشتر فروخته،بعد شما میگید کم بوده؟ :d
---
بازی کلا یکدونه DLC داره در مورد مدیسون پیج، که خیر، Free نشده و فکر هم نکنم بشه! :d
خیلی جو ترسناکی داشت:-"

تونستی همه پایان های DLC رو ببینی؟ من خودمو کشتم و همه حالتهایی که فکر می کردم می تونه وجود داشته باشه رو رفتم اما باز ظاهرا 2 تا پایان دیگه وجود داره!

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
بچه ها یه سوال میشه برید تو قسمت بونوس بازی ویدیو ببینید چنتا Making of Hevy rain داره ماله من 1 دونه باز شده اما فکنم بیشتر داره چند بارم تموم کردم بازیرو........

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان عزيز بريد تو قسمتDLC & Onlinepass دوستان لطف كردن آپديت و DLC تاكسى درميست رو واسه دانلود گذاشتن با راهنماى نصب.
بريد نصب كنيد و فيض ببريد.اگه هم مشكلى داشتيد بنده در خدمتم

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
تونستی همه پایان های DLC رو ببینی؟ من خودمو کشتم و همه حالتهایی که فکر می کردم می تونه وجود داشته باشه رو رفتم اما باز ظاهرا 2 تا پایان دیگه وجود داره!

منم از 6 تا پایان فکر کنم فقط 3 یا 4 تاشو دیدم. هیچ حالت دیگه ای هم به نطرم نیومد!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر