Heavy Rain: The Origami Killer

اینم از آخر بازی من ! :

ایتان گرفتن افتاد تو زندان دختر اسکات شلبی رو کشت بد پسر ایتان رو نجات داد و اینکه اون پلیسه فقط مرد ! اون یارو سیاه پوسته کشتش رو خنگ بازی خودم !
ببخشید ولی این پایان شما یه مقدار زیادی عجیبه، چجور ممکنه دختره پسر ایتن رو نجات بده و بعد قاتل سریالی رو هم بکشه اما بازم ایتن بیافته زندان؟ اصلا به چه جرمی:|

منم بازیا تموم کردم از11 صبح تا 10 شب :d#:-sاز بسکی جذاب بود هر چپتریم گند میزدم دوباره از اول میرفتم و همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد
اسکات له شد مدیسون و ایتون و پسرش در کنار هم زندگی کردن از اون پلیسه هم به خاطر کارهاش قدردانی شد

منم بازیا تموم کردم از11 صبح تا 10 شب :d#:-sاز بسکی جذاب بود هر چپتریم گند میزدم دوباره از اول میرفتم و همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد
اسکات له شد مدیسون و ایتون و پسرش در کنار هم زندگی کردن از اون پلیسه هم به خاطر کارهاش قدردانی شد
منم هروقت باختم رفتم از اول.اونجا که دزد میاد مغازه یارو-اونجا که ایتان دستشو قطع میکنه بعد با مدیسون باید فرار کنی.آخرشم دلم نیمد بزارم اسکات زنده بمونه.

یعنی گرافیک بازی در عین عالی بودنش یک سری کارهای عجیب ازش سر میزد.
یک بار هم یک باگ کلا بازی من رو بهم ریخت که ethan توی جمعیت گیر کرده بود و اصلا نمی تونست تکون بخوره. البته تعدادشون خیلی کم بود.

سلام...
من دستگامو با گایا منیجر هک کردم وقتی این بازی و بازی Eyepet گرفتم طرف به من گفت ب جایه Launch کردن با X با Selext+X بازی رو لانچ کن ک اسمه بازی تو مولتی من بیاد هر کاری میکنم نمیشه لطفا راهنماییی کنید ( Eyepet مشکل داره اما تایپک نداشت مجبور شدم اینجا بزارم طرفم گفت مثله همن اما Heavy rain با يX میومد بالا):(

سلام...
من دستگامو با گایا منیجر هک کردم وقتی این بازی و بازی Eyepet گرفتم طرف به من گفت ب جایه Launch کردن با X با Selext+X بازی رو لانچ کن ک اسمه بازی تو مولتی من بیاد هر کاری میکنم نمیشه لطفا راهنماییی کنید ( Eyepet مشکل داره اما تایپک نداشت مجبور شدم اینجا بزارم طرفم گفت مثله همن اما Heavy rain با يX میومد بالا):(

جای سوالتون اینجا نیست...(به بخش جیل بریک مراجعه کنین)

من یه بار بازی رو تموم کردم و وقتی جای هر شخصیتی بودم دقیقا همون طوری رفتار کردم که اگه هود واقعیم بود، همون رفتار رو میکرد و آخرش اینطوری شد :
ایتان پسرش رو نجات داد و اسکاتی رو نکشت اما خودش توسط پلیس کشته میشه، اون زنه(که اسمش یادم نیست) اسکاتی رو کشت و کاراگاه FBI هم از کارش استعفا میده

• Like
Reactions: ALit214
سلام دوستان من دیروز بازی گرفتم 2تا سوال داشتم؟
1- یکی یه خلاصه کوچیک از داستان میگه چون من هیچی نمیدونم:d
2- بازی چند تا پایان داره کسی همشو دیده؟

من تا 17 پایان رو مطمئنم داره . داستانشم که هیچکس نمیتونه تعریف کنه چون هرکس داستان متفاوتی داره ! بالاخره بهترین بازیه تاریخ باید یه فرقی با بقیه داشته باشه ! :d
تصمیم بگیر و واقعیتو بساز , این چیزیه که فقط کیج میتونه در اختیارت بذاره ...

• Like
Reactions: shayan1989
بار اول که بازی کردم خیلی حال داد واقع تاثیر گذار بود اما بار دوم دیدم خیلی از تصمیم ها انچنان تو روند بازی تاثیر ندارند
مثلا چن بار سعی کردم شلبی رو بکشم ولی نشد مثلا اونجا که زیر اب گیر کرده بود هیچ کاری هم که نکنی باز خودش زنده در میره

در کل کسی که بار دوم بازی کنه تاثیر خیلی کم میشه و اشتباهات و سوتی های داستان میاد تو دستش

تو اسپویلر میگم هر کی نخواست نخونه :
شما هم با خیال راحت بخون همه داستان رو نمیگم ::d
یه مهندس معماره که کارش درسته و تو خونه خوشکلش به خوبی و خوشی با 2 تا بچه هاش و همسرش زندگی میکنه.یه روز 4 تایی میرن پاساژ گشتی بزنن که یکی از بچه هاشون گم میشه و بعد ...

فکر میکنم تا اینجای داستان تو تمام پایان ها یکی باشه!

من تا 17 پایان رو مطمئنم داره . داستانشم که هیچکس نمیتونه تعریف کنه چون هرکس داستان متفاوتی داره ! بالاخره بهترین بازیه تاریخ باید یه فرقی با بقیه داشته باشه ! :d
تصمیم بگیر و واقعیتو بساز , این چیزیه که فقط کیج میتونه در اختیارت بذاره ...

واقعا 17 تا پایان داره ؟من شنیده بودم 8 تا داره!
پس برای گرفتن اون تروفی که میگه تمام پایان های بازی رو ببین باید 18 تا پایان رو ببینیم؟

بار اول که بازی کردم خیلی حال داد واقع تاثیر گذار بود اما بار دوم دیدم خیلی از تصمیم ها انچنان تو روند بازی تاثیر ندارند
مثلا چن بار سعی کردم شلبی رو بکشم ولی نشد مثلا اونجا که زیر اب گیر کرده بود هیچ کاری هم که نکنی باز خودش زنده در میره

در کل کسی که بار دوم بازی کنه تاثیر خیلی کم میشه و اشتباهات و سوتی های داستان میاد تو دستش

اینم درسته و من موافقم!
مثلا
توی اون موتل بوسیدن یا نبوسیدن، و بعدش بخشیدن یا نبخشیدن اون دختره تا جایی که من دیدم تاثیری رو داستان نداره و بالاخره دختره میره پایین و میبینه پلیس اونجاست.دوباره ، اگه به ناتان خبر بدید که پلیس داره میاد یا ندید فرقی نمیکنه، باز اون میتونه از بالکن فرار کنه!
البته من خودم یه بار تا آخر رفتم و چند بار هم چپر ها رو همینطوری با داستان های جدید رفتم و نظرم قطعی نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or