Hatred | PC

به نام جهان بخش هستی

Hatred
InZdp.jpg

Hatred بازی با سبک Twin-Stick Shooter می باشد که به خشونت زیاد, خون و ناجوانمردانگی شهرت یافته است .
این بازی تا حالا انتقادات زیادی را در مقابل خود دیده ولی با این حال سازنده بازی ( Destructive Creations ) با قبول این انتقادات به کار خود ادامه داده است . این سازنده همچنین در مورد Hatred , به عنوان یک واسطه برای جلوه قسمت تاریک سیاســـت, سیاســــت مداران و زیبایی هنر Gaming می داند.
Hatred توسط Valve از سیستم Steam GreenLight حذف شده بود ولی بعد با عرض خواهی Gabe Newell به این سیستم برگشت.
این بازی در تاریخ June 1, 2015 منتشر شده است .
عکس از محیط بازی :

Hatred Game Highlights - Ending - Spoiler Warning
XrtbP.png

720p

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خشن ترین بازی که انجام دادم Punisher بوده
یعنی این از Punisher خشن تره؟ فکر نکنم

اینم خیلی خشنِ! تمام کننده های خیلی خشن مثل Punisher هم توش هست ، و فرقش اینه به مردم عادی و زن و بچه هم رحمی نمی کنی توی بازی!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
حجم بازی هم خیلی کمه ، اما خوش بختانه از بازی های با این سطح خشونت خوشم نمیاد :) 1.68 GB
اینم از سیستم مورد نیاز بازی -->

حداقل سیستم مورد نیاز :
OS : x64 versions of Microsoft Windows Vista (SP2) with DirectX 11 update (KB971512-x64), 7 (SP1) and 8.1
Processor : 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 or 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955
Memory : 4 GB RAM
(Graphics : NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM
DirectX : Version 11
Hard Drive : 4 GB available space
Sound Card : Integrated or dedicated DirectX 11 compatible soundcard​
سیستم پیشنهادی :
(OS : Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 / (64-bit only
Processor : AMD Octa-Core / Intel Quad-Core processor running at 3.4 GHz (AMD FX X8 8350 or Intel Core i5 3570 or newer architectures are recommended
Memory : 8 GB RAM
Graphics : AMD/NVIDIA dedicated with at least 2048MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.0 support. AMD Radeon R9 285 and NVIDIA GeForce GTX 670 and above are recommended graphic cards
DirectX : Version 11
Hard Drive : 4 GB available space
Sound Card : Integrated or dedicated DirectX 11 compatible soundcard

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اسکرین شات از Hatred - PC

خوب برای تست گیم پلی ـش دانلود کردم ، خشونتش فقط برای حالت فینیشنگ ها و بیخودی کشتن مردم بیگناهه ، وگرنه صحنه خیلی خشن من ندیدم زیاد ...
فکر کنم بازی گیم پلی خسته کننده و تکراری داشته باشه ...
نوع گیم پلی ـش ولی قشنگه ، از بالا نشون میده و موقع فینیشنگ ها (چیز دیگه ای به ذهنم نرسید :) ) ، میاد پایین ، سیاه سفیده بازی و گرافیک ـش بد نیست ، اما با توجه به این گرافیکی که داره ، خیلی مسخره ـست 70-75 درصد کارکرد از جی پی یو ، که نشون میده ، به هیییچ عنوان بهینه نشده ...
چند تا اسکرین شات :

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
یعنی خوشم میاد فقط بخاطر اون حرفا و بازخورد ملت بازی مثل ^%$ معروف شده و فروشش هم خوب بوده :d
چون بصورت عادی و از نظر گیم پلی و ... یه چیز معمولی و خیلی ساد هستش،حتی از نظر خشونت هم فقط بخاطر اون تریلر اولیش خیلی معروف شد و مقدار خشونت و gore رو خیلی بدتر توی بقیه بازی ها دیدیم.
از این نظر باید به سازنده هاش افرین گفت :d با یه سیاست درست کلی سروصدا درست کردن و همه توجه ها رفت رو بازی :d
تو مقایسه با این بازی Hotline Miami رو میتونم مثال بزنم،خشونت بازی از این بیشتر نباشه کمتر نیست و خیلی صحنه های بدتری داخلش نشون داده میشه،اما بازی گیم پلی فوق العاده درگیر کننده،موسیقی های عالی،داستان جالب با کلی twist و سیستم امتیازدهی فوق العاده ای داره،جوریه که ملت الکی بخاطر خشونت و این همه حرف الکی که پشت بازی ها میزارن طرف بازی نمیرن و خود بازی واقعا عالیه.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
جدا از اینکه اصلا از بازی ـش خوشم نیومد ، اما یه قابلیت خیلی خیلی جالب و خوب داره، این که سوار ماشین میشید و به سمت یه آپارتمان یا خونه میرونید ، و به خونه اصابت میکنید ، دیوار میریزه و وارد خونه و میشید و خیلی طبیعی تخریب صورت میگیره ، خیلی جالب میشه اگه این قابلیت وارد نسخه بعدی GTA بشه :)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من بازی رو وقتی شروع کردم با اون لوگوی اول بازی یاد Doom افتادم بعدش تاریکی بازی حال و هوای Max Payne و بیشتر از همه کشت و کشتارش حال و هوای Punisher رو بهم داد . به نظر من این بازی واقعا نیاز بود هر کس دنبال یه بازی خونین میگرده و دلش برای Exectution های Punisher تنگ شده حتما بازی رو انجام بده .

اما یه نکته :‌‌ واقعا دلیل خاصی نداره از بازی بدتون بیاد به هر حال منظور بازی کشت و کشتار انسان های بیگناه نیست و داره تاریکی سیاست رو به رخ میکشه . اگر بازی میخواست همینطور الکی بی دلیل توش آدم کشته بشه اصلا ارزش ساختن نداشت :d

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
یکی از برترین بازی های که تجربه کردم، نمیدونم شاید فقط به خاطر خشونت فوق روانی و جو بازی باشه. خدایی بازی از کیفیت خوبی بر خورداره منظورم اینه کیفیت بازی از نظر خشونت و داستان، اتمسفر و کلی، تمام کننده هاش هم واقعا بیرحمانه است.دی
واقعا هم معلومه که رو این بازی کار شده خواهشا هم سطحی بهش نگاه نکنیید مخصوصا انیمشن های تمام کننده اش. دی

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
منم مقداری بازی کردم بازی بدی نیست فیزیک و تخریب پذیری بازی خوب کار شده گیم پلی نرم و روونی داره به نظر من بزرگترین مشکل بازی هوش مصنوعی NPC ها است خیلی داغونه !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
منم مقداری بازی کردم بازی بدی نیست فیزیک و تخریب پذیری بازی خوب کار شده گیم پلی نرم و روونی داره به نظر من بزرگترین مشکل بازی هوش مصنوعی NPC ها است خیلی داغونه !

داداش شما هم امروز یه تفنگ بردار برو تو خیابون یکی رو بزن بکش اگر بقیه واینسادن سر جاشون مثل مجمسمه نگاه کنن بماند بعضی ها وای میسن فیلم میگیرن ... ... کلا فلسفه پشت همین قضیه هم خوابیده وگرنه خود بازی ساز این همه رو بازی کار کرده دیگه 4 تا NPC براش کاری نداره :d .

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
خسته نباشید به شاهکار سازندگان این بازی با این وضع فریم واقعا از لحاظ بهینه سازی این بازی Ac unity رو زیر پاش له میکنه

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خسته نباشید به شاهکار سازندگان این بازی با این وضع فریم واقعا از لحاظ بهینه سازی این بازی Ac unity رو زیر پاش له میکنه

والا من با آخرین تنظیمات ممکن دارم بازی میکنم مشکلی از لحاظ فریم دهی ندارم ... . به هر حال شاید بازی سیستم خفنی میخواد اما بهش نمیخوره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر