Daylight | PC

11283307229706654034.jpg

بازی توسط Zombie Studio در سبک Survival horror ساخته شده است. شما در بازی نقش زنی را بر عهده دارید که در مکانی متروکه بیدار میشود در حالی که از گذشته اش هیچ چیز به یاد ندارد. به مانند بازی Outlast شما هیچ اسلحه ای ندارید و فقط میتوانید با فرار کردن جان خود را نجات دهید! تنها یک موبایل در بازی در دسترس شما هست که دارای دوربین ویدئویی,قطب نما و منبع نور هست! بازی با Unreal Engine 4 ساخته میشود که از Physx پشتیبانی میکند! بازی قرار بود در 8 آپریل منتشر شود که سازندگان به بهانه ترسناک تر کردن بازی تاریخ انتشار آن را به 29 آپریل منتقل کردند!

ناشرZombie Studio
توسعه دهندهZombie Studio
پلتفرمPC,PS4
تصاویر بیشترتصاویر Daylight
تاریخ انتشار29 آپریل 2014
تریلر های بازی1 , 2
تاپیک امتیازاتامتیازات بازی Daylight
نقد بازی---------

• Minimum:
    • Processor: 2.3+ GHz
    • Memory: 4 GB RAM
    • Graphics: DX11 with Feature Level 11
    • DirectX: Version 11
    • Hard Drive: 5 GB available space
    • Additional Notes: Supported chipsets: NVIDIA 470 GTX or greater; Intel 4000 or greater. Laptop versions of these chipsets may not be supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

• Recommended:
    • Processor: 3.40 GHz
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: DX11 with Feature Level 11
    • DirectX: Version 11
    • Hard Drive: 5 GB available space
    • Additional Notes: Supported chipsets: NVIDIA 470 GTX or greater; Intel 4000 or greater. Laptop versions of these chipsets may not be supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
از همین الان مشخصه قراره با چه چیزی رو به رو بشیم. توصیه میکنم، حتما تریلر اول رو ببینید. یه قسمتی داره که کاملا متوجه قضیه میشید.

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
Kevin VanOrd از گیم اسپات که زد ترکوند بازی رو! بهش 3 داده! حیف شد.

ولی اون Saw: The Videogame که این استودیو ساخته بود هم امتیازاتش کم بود ولی من با اینکه فن Saw نیستم و حتی فیلم هاشو ندیدم خیلی ازش خوشم اومده بود. به احتمال زیاد میگیرمش.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
Kevin VanOrd از گیم اسپات که زد ترکوند بازی رو! بهش 3 داده! حیف شد.

ولی اون Saw: The Videogame که این استودیو ساخته بود هم امتیازاتش کم بود ولی من با اینکه فن Saw نیستم و حتی فیلم هاشو ندیدم خیلی ازش خوشم اومده بود. به احتمال زیاد میگیرمش.

حالا چون یه سایت بد داده دلیل بر بد بودن بازی نیست. یوروگیم 7 داده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واسه یه بار دانلود و بازی کردن آرزش داره فکر کنم اگر طرفداره سبکه ترسناک باشیم. اولش قصد داشتم روی ps4 بخرمش اما خب مهم نیست D:
اونطوری که مجموع نقدهای تا الان گفتن ظاهرا مقداری تکراری و بیش از حد کوتاه هست و داستان بازی مقداری گنگه . هدف سازند ها با randomize کردن هر مرحله بالا بردن ارزشه تکرار بوده که اکثریت review گفتن بیش از 1-2 دوبار متاسفانه جا نداره .
باید منتظره DLC این Outlast موند برای یک ترسه حسابی D:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من نسخه 3dm رو دانلود کردم . dx11 هم نصب هست و فک نکنم برای اجرای بازی ربطی به update windows داشته باشه . اما با این حال این ارور رو میده

63255838611675022163.png

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من نسخه 3dm رو دانلود کردم . dx11 هم نصب هست و فک نکنم برای اجرای بازی ربطی به update windows داشته باشه . اما با این حال این ارور رو میده

63255838611675022163.png

تو حالا از همون لینکی که داده برو آپدیت کن, شاید DX خودت ورژنش قدیمی باشه. در ضمن مطمئن شو که درایور گرافیکت آپدیته.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
تو حالا از همون لینکی که داده برو آپدیت کن, شاید DX خودت ورژنش قدیمی باشه. در ضمن مطمئن شو که درایور گرافیکت آپدیته.
مرسی

اپدیت که 335.23 هستش فک کنم به حد کافی جدید باشه .

ولی احتمال داره dx من خودش قدیمی باشه . اخرین بار dx11 رو سر بازی crysis 3 نصب کردم

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
اگر به هوای Outlast یا Slender دارین میرین سراغش که پیشنهاد میکنم این کار رو نکنین!
بازی ورای چرت و پرت هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر