Daylight | PC

11283307229706654034.jpg

بازی توسط Zombie Studio در سبک Survival horror ساخته شده است. شما در بازی نقش زنی را بر عهده دارید که در مکانی متروکه بیدار میشود در حالی که از گذشته اش هیچ چیز به یاد ندارد. به مانند بازی Outlast شما هیچ اسلحه ای ندارید و فقط میتوانید با فرار کردن جان خود را نجات دهید! تنها یک موبایل در بازی در دسترس شما هست که دارای دوربین ویدئویی,قطب نما و منبع نور هست! بازی با Unreal Engine 4 ساخته میشود که از Physx پشتیبانی میکند! بازی قرار بود در 8 آپریل منتشر شود که سازندگان به بهانه ترسناک تر کردن بازی تاریخ انتشار آن را به 29 آپریل منتقل کردند!

ناشرZombie Studio
توسعه دهندهZombie Studio
پلتفرمPC,PS4
تصاویر بیشترتصاویر Daylight
تاریخ انتشار29 آپریل 2014
تریلر های بازی1 , 2
تاپیک امتیازاتامتیازات بازی Daylight
نقد بازی---------

• Minimum:
    • Processor: 2.3+ GHz
    • Memory: 4 GB RAM
    • Graphics: DX11 with Feature Level 11
    • DirectX: Version 11
    • Hard Drive: 5 GB available space
    • Additional Notes: Supported chipsets: NVIDIA 470 GTX or greater; Intel 4000 or greater. Laptop versions of these chipsets may not be supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

• Recommended:
    • Processor: 3.40 GHz
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: DX11 with Feature Level 11
    • DirectX: Version 11
    • Hard Drive: 5 GB available space
    • Additional Notes: Supported chipsets: NVIDIA 470 GTX or greater; Intel 4000 or greater. Laptop versions of these chipsets may not be supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
این بازی بد از اب درومد؟:|
خیلی منتظر این بازی بودم فک میکردم کلی تعریف تمجید میشه ازش خیلی بد شد که..

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی بد از اب درومد؟:|
خیلی منتظر این بازی بودم فک میکردم کلی تعریف تمجید میشه ازش خیلی بد شد که..

اینکه تو بازی نمی دونید باید کجا برید ایده ی اصلا جالبی نبود همون زمانم گفتم با این حال حجمش کمه منم گرفتمش

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من الان بازیش کردم خیلی وقت بود بازی به این افتضاحی ندیده بودم من اکثرا با نظر گیم اسپات موافق هستم این بارم زده تو خال خیلی بازی چرندی هست

گرافیک بازی من رو برد به دوران کودکیم اگه unreal engine 4 اینه که بهتره هیچ بازی ای باهاش دیگه ساخته نشه اگه همین 3 تا افکت انحصاری nvidia نبودش نمی دونم گرافیک بازی چی می شد احتمالا دوستان amd یا بهتر بگم ati باز می تونن این رو بگن
بازی هم به شدت لگ داره لگ های طولانی بالای 1 ثانیه

به نظرم این بازی ارزش تست کردنم نداره

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستانی که مثل من این بازی رو اشتباه گرفتن باید بگم این بازی Daylight هستش نه بازی معروف Dying Light که قراره بیاد:d من همون اول به حجمش شک کردم!;;) Dying Light خیلی جذاب و زیبا هستش منتظرش باشین>:)

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
دوستانی که مثل من این بازی رو اشتباه گرفتن باید بگم این بازی Daylight هستش نه بازی معروف Dying Light که قراره بیاد:d من همون اول به حجمش شک کردم!;;) Dying Light خیلی جذاب و زیبا هستش منتظرش باشین>:)

منم اوایل قاطی کرده بودم اما بعد فهمیدم این فرق داره

به قول شما Dying Light خیلی باید خوب باشه
کلا این 3 تا بازی خیلی اسماشون تو یه مایس : DeadLight _ DayLight _ Dying Light

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
واقعا پوچی از سر و روش میباره! :|
دیگه میخواستم این آخرش با کله برم تو کیبورد! این زنه هر 5 دقیقه میگه " کسی اینجاست؟ " :| یعنی واقعا متوجه نشدی تو!؟ :|
گرافیکش قابل قبول بود. به شخصه فقط یکبار لگ دیدم.
در مورد داستانش! اوایل نوت ها رو میخوندم ولی دیگه به شدت چرت+پرت شد!
در کل 2-3 نمره بیشتر نمیگیره اونم بخاطر اینکه اصلا انتظار ندارید سر این بازی اینقدر بخندین! :d

framerate

کاربر سایت
Oct 18, 2013
220
بازی خسته کنندست تا حددی اصلا در حدد و اندازه ی outlast نیست... ولی خوب گرافیک و جزییات محیط به اندازه ی طبیعی (که تو کمتر بازیی دیده میشه) و گرافیک خوبی داره... ... تکنیک هایه تغییر دهند ه ی انویدیا هم با اینکه محیط بازی کاملا تاریکه ولی به خوبی قابل تشخیصن...
..
در کل گرافیک خوب ولی بازی خسته کننده...در عوض dlc جدیدی از outlast اومده ...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر