Harvest Moon Fan Club

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
:d بالاخره یکی یک تاپیک درست حسابی تو این سایت زد! هر چی از بازی بگم خدایی کم گفتم. در ضمن دوستان یک Harvest moon online به زودی توسط یوبی سافت برا 360 و پی اس تری میاد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,140
بازیش خیلی تاثیرگذار بود. آدم تو دنیاش غرق میشد.
مثلا من میخواستم اون پرستاره رو بگیرم:love::blushing::x
ولی وقتی یه دفعه دیدم که دکتره هم از اون خوشش میاد جوونمردی کردم :angel: ورفتم کارن رو گرفتم.:shrewd::biggrin1:

Logger

کاربر سایت
Jun 15, 2008
9
نام
Sahand
من الان 2 ساله دارم بازیش میکنم ! ( البته هر دفعه Save ام پاک میشه دوباره شروع میکنم ! ) اخرین باری که BTH رو رفتم فکر کنم ساله سوم رسیدم بعد Memory مو رفیقم دزدید !

اخر این بازی چند ساله یعنی چند سال میشه بازی کرد ؟ 15 سال ؟ 20 سال ؟ 30 سال ؟

؟؟؟؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اخر این بازی چند ساله یعنی چند سال میشه بازی کرد ؟ 15 سال ؟ 20 سال ؟ 30 سال ؟
اخر 3سال باید یک سری موفقیت ها کسب کنی ! یک سری کارهارو انجام داده باشی داستان بازی تمام میشه !!

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
هيچوقت يادم نميره توي يكي از اين فروماي خارجي نوشته بود هر كي بتونه تو نسخه MAKIBA MONOGATARI با اون دكتر ازدواج كنه(شخصيتش دختر بود) يه جايزه ميگيره ما هم رفتيم خودمونو كشتيم(زبونش ژاپني بود)تا اخر با اين دكتر ازدواج كرديم و خلاصه توي فروم جزئيات موفقيتمون رو نوشتيم ولي دريغ از يك تشكر خشك و خالي
وای for girl که آخرش بود!!!!!!! نجاره بهت لباس مخصوص جشن تشکر از خدایان رو میده!!!! وای این دکتره پدر من رو درآورد! من از اول چشمم رو همین دکی بود! اوایل سال دوم زنش شدم! :cheesygri اما از طفی اون پسره گری هم بسی زیبا بود!
ما یه دور دیگه بازی رو رفتیم با این گری زن اون هم شدیم اما بدیه بازی اینه که وقتی شوهر کردی بازی تموم میشه میره پی کارش!!!!! بابا WL که همش لودینگ بود! اما اختیارات وسیعی داشت هان!
خیلی تاپیک گوگولییه اینجا! راستی منم تو یه رهیافت خوندم اگه با کارن عروسی کنی یه شب حالش بد میشه میری شهر دنبال دارو!!!!!
در جواب دوستی که میگفت شهردار میاد مزرعه رو بررسی میکنه: نوچ! من 70 درصد بیشتر نداشتم تا 5 سال بازی کردم وارد سال ششم که شدم سیوم پرید!!!! :(
بچه ها واس psp بازیی نیومده؟! من یکی گرفتم همون دختر و پسره ps1 بود!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من خودم تمام مزرعه دارها تمام کردم اما بیشتر از همه back to nature پلی اسیشن 1 به من حال داد:love:
فقط magical melody گیم کیوب رو بازی نکردم کسی لینک دانلودش را واسه گیم کیوب نداره؟

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
شخصیتش دختره یا پسره؟
ببین این بازیه ps1 دو مدلش اومد بیرون! یکی شخصیت اصلیش دختر بود یکی پسر!
وای یادش بخیر من اون اوایل فکر میکردم ریک دختره!!!!!! و برای hm دختر هی میخواستم پدر روحانی رو گیر بندازم اما نشد که نشد! اما بازیش خیلی قشنگ بود!
بچه ها کسی با ریک عروسی نکرده؟
البته من با همه ی دخترا عروسی کردم هان!!!!!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من خودم تمام مزرعه دارها تمام کردم اما بیشتر از همه back to nature پلی اسیشن 1 به من حال داد:love:
فقط magical melody گیم کیوب رو بازی نکردم کسی لینک دانلودش را واسه گیم کیوب نداره؟

آیا کسی لینکهای بازی harvest moon: magical melody را داره یا خیر؟:(
یه نظرم این بازی می تونه جایگزین خلفی برای back to nature باشه:biggrin1:
آیا کسی اون را بازی کرده؟

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
ولی اگر این امید به شهر نبود فکر نمی کنم این قدر طرفدار می داشت! همه بازی می کردن عشق شهر بودن! یادش بخیز این کتابچه چاپ می شد اسمش یادم نیست همش در مورد harvest moon هم می نوشت! چه چیز هایی هم داشت! سگ شکاری,برنج! دستگاه آب پاشی محصول, مزرعه اختصاصی زن دوم....
از بس من به این اون کادو دادم! از بس من به این کوتوله های عوضی غذا اختصاصی مخصوص دادم, از بس این حیوون ها رو غشو کردم. از بس با اون شهردار لاس زدم, اون بچه داشت قهر می کرد بره شهر اسمش cliff بود؟ یادم نیست که دختر کافه دار می خواستش عکس بهش دادم نره کار واسش پیدا کردم
آخرش چی شد!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!
خودمونیم ما هم عجیب حالی می کردیم!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
یادش بخیز این کتابچه چاپ می شد اسمش یادم نیست همش در مورد harvest moon هم می نوشت!
لوحه خانه:biggrin1:
از بس من به این اون کادو دادم! از بس من به این کوتوله های عوضی غذا اختصاصی مخصوص دادم, از بس این حیوون ها رو غشو کردم. از بس با اون شهردار لاس زدم, اون بچه داشت قهر می کرد بره شهر اسمش cliff بود؟ یادم نیست که دختر کافه دار می خواستش عکس بهش دادم نره کار واسش پیدا کردم
آخرش چی شد!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!
خودمونیم ما هم عجیب حالی می کردیم!
واقعا:cheesygri
خیلی باحال بود (ماندگارترین بازی تاریخ) این اسم برازنده ی این بازی هست:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر