Hands On - تجربه من از کار با PS4

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
سلام من هم تبریک میگم به شما ، فقط اون سوال در مورد COD که با پچ و بدون پچ تغییر میکنه رو اگه جواب بدی ممنون میشم.

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام من هم تبریک میگم به شما ، فقط اون سوال در مورد COD که با پچ و بدون پچ تغییر میکنه رو اگه جواب بدی ممنون میشم.​

سلام نیما جان مرسی
حقیقتش هنوز جرات نکردم کنسول آپدیتش کنم که بتونم آپدیت بازی هارو بگیرم میترسم بریک بشه

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دست گلت درد نکنه که اومدی و توضیح دادی !!
مبارکتم باشه یه عمر باهاش بازی کنی !!
ممنون که به سوال بچه ها توضیح میدی و فروتنی (آقای کوچیک زاده :) )

منم سوال دارم کیفیت دسته میزان سرصدایی که ایحاد میکنه زمان دکمه زدن وقتی تکون میدی لق میزنه یا نه فشار به دسته میاری جیر جیر میکنه یا نه وزن دسته خوش دست بودنش تعویض زنگ چراغش تجربه اسپیکرش تو بازی !! و کیفیت ساختش رو بهم بگو !! (دسته مهم ترین قسمت کنسول هست )

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
تبریک میگم مبارک باشه٬ اینشاا.. فنش واسط بچرخه
بابا عجب نقدی برای من که خیلی مفید بود
داداش این دستورات صوتیش چطوره هنوز تست نکردی ؟
بازم تبریک میگم

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
مبارکت باشه
میشه یه لطفی بکنی و آدرس دقیق اونجایی رو که از دوبی خریدی بهم بدی؟؟؟؟اگه اینجا نمیشه یه لطفی بکن برام خصوصی بفرست که بعد نگن تبلیغه.
خیلی ممنون از لطفت

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
دست گلت درد نکنه که اومدی و توضیح دادی !!
مبارکتم باشه یه عمر باهاش بازی کنی !!
ممنون که به سوال بچه ها توضیح میدی و فروتنی (آقای کوچیک زاده :) )

منم سوال دارم کیفیت دسته میزان سرصدایی که ایحاد میکنه زمان دکمه زدن وقتی تکون میدی لق میزنه یا نه فشار به دسته میاری جیر جیر میکنه یا نه وزن دسته خوش دست بودنش تعویض زنگ چراغش تجربه اسپیکرش تو بازی !! و کیفیت ساختش رو بهم بگو !! (دسته مهم ترین قسمت کنسول هست )​

مرسی حسین جان
بابت دسته خیالت راحت باشه نقص نداره نه صدا میده نه لق میزنه.همه چیش با بهترین کیفیت ممکن ساخته شده جنسش هم عالیه.کلا دسته PS3 فراموش کن
:d
ویبره هم خیلی خوب شده
چراغ دسته که تو حالت عادی آبی هست که همیشه درحال کمرنگ و پرنگ شدن هست.داخل بازی هم که بستگی به سازنده بازی داره.مثلا تو کیلزون وقتی خونت پر باشه چراغش سبزه وقتی کم میشه یا میمیری قرمز میشه
در مورد اسپیکرش هم تو پست اول توضیح دادم اصلا فکر نمیکردم همچین کیفیتی داشته باشه.کاربردشم که باز بستگی به بازی داره برای مثال داخل کیلزون صدای فرمانده که بت دستور میده یا کارکتر های دیگه از توی دسته میاد مثل بی سیم عمل میکنه​

سلام
بهتون تبريك ميگم ايشالا لذت ببري ازش
فقط اگه ميشه يه ويدئو از منوهاش بگير.ممنون​

سلام مرسی
فیلم منو ها به پست اول اضافه شد

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
واقعا زیباست مبارکت باشه ;;)

فقط یه سوال شما از قبل کپی باز بودین یا اصلی باز ؟؟؟

کوفتت بشه دارم دق میکنم :d:p:">

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر