Hands On - تجربه من از کار با PS4

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
مبارکت باشه دوست عزیز
icon12.png
فنش واست بچرخه
icon7.png

خدا قسمت ما هم بکنه از اینا

• :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,687
نام
حسین
مبارک باشه داداش دمت گرم که اومدی بجا بازی کردن وقت گذاشتی و به فکر ما بودی
---
WTF?یعنی نمیشه موزیک هم پخش کرد با دستگاه ؟یا فقط هارد اکسترنال نمیخوره؟
خیلی زد حاله من همیشه وقتی بازی نمیکردم PS3 ON بود صدا تا اخر در حال پخش موزیک:|

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
---
خیلی زد حاله من همیشه وقتی بازی نمیکردم PS3 ON بود صدا تا اخر در حال پخش موزیک:|

پخش MP3 رو بعدا با یه اپدیت اضافه میکنند.

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
با عرض تبریک و تهنیت به شما به مناسبت این اتفاق فرخنده :D لطفا از صدای دستگاه و اینکه ایا موقع اجرای بازی گرم میشه یا نه هم اطلاعاتی به بیرون درز دهید . باتشکر :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,687
نام
حسین
پخش MP3 رو بعدا با یه اپدیت اضافه میکنند.
اخه همین چیه که به اپدیت موکولش کردن ای خاک
------------
بعد قابلیت پخش موزیک در حین بازی رو داره ؟ یعنی یکی از بزرگترین ارزو های من برای کنسول ها ادم عشق میکنه یه زد بازی بزاری بری مولتی پلیر مثلاbfیا codبازی کنی

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
با این قیمت که مفته . من خودمم میتونم برم دبی همینحا بغل گوشمه با پول بلیطش حساب کنی باز از قیمتش تو ایران کمتر در میاد تازه فامیل و دوست هستن بگم بفرستن . ولی فعلا خریدش به صرف نیست تا یک سال اینده که حسابی زیر و روش دربیاد قیمتش متعادل بشه و هک بشه :D .

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا مبارکتون باشه.
یه سوال به HDTV 1080P وصل کردید؟ اگه امکان داره بگید روی 720 با 1080 چه قدر تفاوته,تلویزیون من 720P هست و اینم میترسم یه خرج جدیدی بزاره روی دستم.

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
---
خواهش میکنم لطف دارید

نه متاسفانه فعلا نمیشه باید صبر کنیم تا اپدیت بده سونی

درود
اینم مثله PS3 ، Theme داره ؟!
متاسفانه تم هم نداره

اقا مبارکتون باشه.
یه سوال به HDTV 1080P وصل کردید؟ اگه امکان داره بگید روی 720 با 1080 چه قدر تفاوته,تلویزیون من 720P هست و اینم میترسم یه خرج جدیدی بزاره روی دستم.​

بله 1080 هست.
خب توی PS3 هم که بازی ها Upscale میشدن تفاوت بود بین 720 و 1080 نسل جدید که Native بازی ها 1080 هست 100% تفاوت زیاد خواهد بود

با عرض تبریک و تهنیت به شما به مناسبت این اتفاق فرخنده :biggrin1: لطفا از صدای دستگاه و اینکه ایا موقع اجرای بازی گرم میشه یا نه هم اطلاعاتی به بیرون درز دهید . باتشکر :biggrin1:​

مرسی
جواب شما هم به پست اول اضافه کردم :d

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
داداش مبارکت باشه دعاکن یدونه خوبش دست ما هم بیاد انشالله چرخش برات بچرخه یه اسفند هم براش دود کن:bighug:اپدیت انجام ندادی؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من فکر میکنم میزان صدا و گرمای دستگاه شباهت زیادی به ps3 slim داره چون نوع چینش و اندازه قطعات تقریبا یکجور هست...
-------
ویرایش : راستی مبارک باشه :d
هنوز چون آپدیت نکردی یکسری ار قابلیت ها تو xmb نیومده...اگه احساس خطر نمیکنی آپدیت کن و بیا تغییرات رو بگو...:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر