Hands On - تجربه من از کار با PS4

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بابا تو رو خدا يكى از PS4 داران جواب مارو بده با برنامه PS3 Proxy ميشه اينترنت به PS4 داد يا نه؟
اینقدر سوال نپرس این دوستمون اگه میخواست تست بکنه میکرد! نمیدونم چه اصراریه میخواید حتما جواب بگیرید

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
مبارک باشه هم شهری من کوروشم شما کدوم منطقه ای؟(اگه میتونی بگی)
سلام داداش مرسی
من کیان آبادم :d

- - -ویرایش - - -

چرا برای آنلاین بازی کردن Live رو پیشنهاد میدی ؟ PSN مشکلی داره ؟
نه مشکلی نداره
واسه این میگم لایو چون سرور های بیشتر و قویتر + سرعت بیشتری داره.ظاهر زیبایی هم داره (البته این یکی سلیقه ای هست)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بابا تو رو خدا يكى از PS4 داران جواب مارو بده با برنامه PS3 Proxy ميشه اينترنت به PS4 داد يا نه؟
کسی رو ps4 از این برنامه استفاده نمیکنه

محمد جان اگه روی ps4 هم فیفا داری بگو انلاینش روی کدوم بهتره؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
کسی رو ps4 از این برنامه استفاده نمیکنه

اینقدر سوال نپرس این دوستمون اگه میخواست تست بکنه میکرد! نمیدونم چه اصراریه میخواید حتما جواب بگیرید

همچین می گین انگاری در مورد هک کنسول سوال کردن ازتون!!! عجب ها بیخیال داداش بزار خودم تا 1 ماه دیگه می گیرم تستش می کتم همه جوره می یام اعلام می کنم!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همچین می گین انگاری در مورد هک کنسول سوال کردن ازتون!!! عجب ها بیخیال داداش بزار خودم تا 1 ماه دیگه می گیرم تستش می کتم همه جوره می یام اعلام می کنم!!!
ببین رضا خودتم خوب میدونی کار کردن با اون برنامه کار حضرت فیله مخصوصا با جریانات اون اخریا
پس توقعی نداشته باش طرف که قبل از ps4 ایدی psn هم نداشته مثه خودت بیاد با این برنامه کار کنه
بعدشم یوشیدا گفته سرعتش 3 برابر ps3 شده
درضمن اگه بازیها رو روی کنسول دان کنی از 13% به بعد میتونی بری تو بازی و حین دانلود بازی کنی نمیدونم جریان دلست آف آس رو میدونی یانه اون فایلش کلا با بقیه فرق میکرد چون از 40 یا 50% میرفت تو بازی

با این دلایلی گفتم باز خواستی تست کنی باید یه نفر که اینکاره باشه ازش بپرسی نه ایشون

Airbus

کاربر سایت
Sep 16, 2006
556
نام
captain sadi
سلام هم شهري عزيز. مبارك باشه.
كنسول شما ريجن ٢ هست يا ١ ؟
يه جا خوندم نوشتهودي ٢ گويا.
چطور الان گيرش اورديد. ما بسي رنج برديم در اين ساله سي :)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
ببین رضا خودتم خوب میدونی کار کردن با اون برنامه کار حضرت فیله مخصوصا با جریانات اون اخریا
پس توقعی نداشته باش طرف که قبل از ps4 ایدی psn هم نداشته مثه خودت بیاد با این برنامه کار کنه
درضمن اگه بازیها رو روی کنسول دان کنی از 13% به بعد میتونی بری تو بازی و حین دانلود بازی کنی نمیدونم جریان دلست آف آس رو میدونی یانه اون فایلش کلا با بقیه فرق میکرد چون از 40 یا 50% میرفت تو بازی

با این دلایلی گفتم باز خواستی تست کنی باید یه نفر که اینکاره باشه ازش بپرسی نه ایشون

خوب داداش آخه خداییش بازیهایی که 1 سال می خوای آنلاینشو بازی کنی خیلی سخته بخوای بخریشون بعد 1 سال 200 تومان روی بازییه ضرر بدی واسه فروشش! من کلآ اورجینال بازی کردم این نسل هیچی هم از کپی خورم نفهمیدم واسه همین ghost و battle رو گفتم اگه بتونیم دیجیتالی بگیرم با دوستم خیلی بهتره کیلزونم و خیلی از بازیهای دیگه که آنلاینی نداره رو دیسکشونو می گیریم که یه بار تموم می کنیم می فروشیم با قیمت پایین تر که دوستان دیگه استفاده کنن!! بعدشم داداش من مشکلم دانلود نیست سرعتم خوبه اما خوب خدایی نکرده اگه کنسول یه مورد پیدا کرد خواستیم ریستور کنیم و اطلاغات پاک شد اون موقع 35 یا 40 گیگ دانلود کردن دوباره خداییش خیلی سخته تا اینکه فایل دانلودشو روی پی سی داشته باشی انتقال بدی من سر این نسل تمام دانلودهام با این برنامه بودش!! خواسته زیاد هم از ایشون ندارم جز اینکه از تو تایپیک مربوطه بخش ps3 راه حلشو نگاه کنن فقط ببینن با برنامه وصل می شه لینک دانلود میده یا نه همین واسه راهنمایی هم من همه جوره پایم خواستن شمارمو پم می کنم زنگ بزنن تمام مراحل کارشو بهشون بگم که نه اینکه فقط کار خودم راه بیفته کاره خیلی از دوستان که مشکل بنده رو دارن هم راه بیفته تو فروم های خارجی هم خیلی سرچ کردم اما هنوز جواب درستی نگرفتم کنسول هم تا 1 ماه دیگه به دستم نمی رسه که تست کنم در هر صورت عزیز اگه شما هم روی یه دیسک بلک اوپس 2 ظرق 1 سال 200 تومان ضرر می کردی و شماره های قبلی هم کال اف هم کم و پیش ضرر کردم خداییش سخت بود واست که نسل بعد هم بارها این موضوع واستون تکرار شه !! در هر صورت من همه جوره پایه همکاری هستم با استارتر تایپیک واسه این برنامه!!

آخرین ویرایش:

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام

اگر فیفارو داری و بازی کردی بگو که با کنترلر 4 راحت میشه بازی کرد یا وان ؟!

مرسی
بله روی هردو بازی رو دارم. با دسته 4 راحت تره بخاطر L1 R1

- - -ویرایش - - -

دوستان من یکم وقتم کمه چون بیشتر وقتم سر کار هستم.فقط شب ها میشینم پای دستگاه یه ذره بازی میکنم.ولی چشم سعی میکنم اون Ps3proxy رو تست کنم بتون جوابشو بدم

- - -ویرایش - - -

دیگه انقدر عقب مونده نیستم :d پسورد جیملم فراموش کردم نتونستم ریکاوریش کنم

- - -ویرایش - - -

سلام هم شهري عزيز. مبارك باشه.
كنسول شما ريجن ٢ هست يا ١ ؟
يه جا خوندم نوشتهودي ٢ گويا.
چطور الان گيرش اورديد. ما بسي رنج برديم در اين ساله سي :)
سلام عزیز.مرسی
من Ps4 و x1مو دو ماه پیش ، پیش خرید کردم.اون موقع گفتم روز لانچ کنسول دستمه بعضی ها خندیدن !!!:|

ikeyvan

کاربر سایت
Nov 27, 2007
48
نام
کیوان
داداش جواب منو ندادی ها!! میشه با ps3 prox بازیها رو دانلود کرد ؟

تنظیمات و آپشنهای شبکه PS4 کاملا شبیه PS3 هستش و گزینه Proxy Server رو هم داره...پس با همون برنامه PS3Prox می تونی URL های درخواستی PS4 رو به فایل های روی PC ات لینک کنی و انتقال بدی..البته معلوم نیست که بازی های دیجیتال PS4 هم مثل PS3 یک فایل باشه و بعدش اکسترکت و نصب بشه...واسه مطمئن شدن باید صبر کنی خودت بخری...یه بازی کم حجمی دمویی چیزی واسه تست با پی سی دانلود کنی با ****** انتقال بدی...من که فکر میکنم میشه اما تعداد فایل ها قطعا یکی نیست مثل PS3

Network-MacAddresses-500x328.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر