Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,239
خب هیلو 1 و 2 رو تموم کردم و تازه 3 رو شروع کردم.
هیلو 1 رو ک ب زور تموم کردم و واقعا خسته کنند بود برام :D
هیلو 2 ولی خوب بود خداییش.
هیلو 3 هم ک هنوز زیاد جلو نرفتم.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
هیلو ریچ اولین هیلویی بود که بعد چندین سال امتحان کردم. قبلی هم یادم نمیاد کدوم بود فقط یادمه انحصاری ویندوز ویستا بود و کلی هم دنگ و فنگ داشت تجربش. خلاصه میگم اصلا شوتینگ و گان پلی بازی به دلم ننشست انگار بیشتر برای Controller Userها طراحی شده تا بازی با موس با اینکه شوتر اول شخص هم هست.

• Like
Reactions: s.snake2

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
بخشید دوستان
به غیر از هیلو ریچ ، نسخه دیگه ای هم برای پی سی اومده؟البته با کرک؟
قراره همه شماره های بازی مثل ریچ برای کامپیوتر بیاد ولی هنوز نیومدن تا چند وقت دیگه اونا هم میان البته خبری از شماره 5 بازی نیست

• Like
Reactions: rezvideo

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,239
اقا من الان مرحله 7 هیلو 3 هستم.
خدایی چرا صحنه های احساسی و حماسی نداره؟ :D
من همش ی تصوری داشتن مثل کال آف باشه و با چنتا صحنه حماسی جگر ادم رو اتیش بزنه :D

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
من همش ی تصوری داشتن مثل کال آف باشه و با چنتا صحنه حماسی جگر ادم رو اتیش بزنه :D
از Halo Reach به بعد بازی کم کم بیشتر به کالاو و اینا شباهت پیدا میکنه:D که البته از دید طرفدارا یه نکته منفیه نه مثبت:D
پ.ن. خودتو آماده کن برا مرحله 9 بازی که بدترین مرحله تاریخ کل سری هست (نظر شخصی:D)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
فاز هیلو با شوترهای نظامی خیلی فرق داره :D به جای صحنه های سینمایی، مراحل عظیم با آزادی عمل بالا داره که باعث میشه یه حس خفنی موقع بازی کردن به آدم دست بده. مثلا همین هیلو ۳ تو مرحله The Ark، یه چیزهایی هست که تو هیچ شوتر دیگه ای نیست :D البته با این چیزهایی که گفتی احتمالا از هیلو ۴ خیلی خوشت میاد، همین طور چند تا مرحله آخر Reach که اندازه کل سری CoD صحنه احساسی داره! :D

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,239
از Halo Reach به بعد بازی کم کم بیشتر به کالاو و اینا شباهت پیدا میکنه:D که البته از دید طرفدارا یه نکته منفیه نه مثبت:D
پ.ن. خودتو آماده کن برا مرحله 9 بازی که بدترین مرحله تاریخ کل سری هست (نظر شخصی:D)
یعنی هیلو ریچ و هیلو ۴ و ۵ اونجوری میشن ک من حال میکنم و سبکشون شبیه کال اف میشه؟ :D

وقتی میگی بدترین مرحله من یاد هیلو ۱ میوفتم ک برام عذاب اور شده بود تا تمومش کردم :D

فاز هیلو با شوترهای نظامی خیلی فرق داره :D به جای صحنه های سینمایی، مراحل عظیم با آزادی عمل بالا داره که باعث میشه یه حس خفنی موقع بازی کردن به آدم دست بده. مثلا همین هیلو ۳ تو مرحله The Ark، یه چیزهایی هست که تو هیچ شوتر دیگه ای نیست :D البته با این چیزهایی که گفتی احتمالا از هیلو ۴ خیلی خوشت میاد، همین طور چند تا مرحله آخر Reach که اندازه کل سری CoD صحنه احساسی داره! :D

کلا من وقتی ک هیلو ۱ رو بازی کردم دقیقا حس کردم ک دلیل اینکه از هیلو ب عنوان ی بازی تاثیر گذار شوتر اول شخص یاد میکنن بخاطر محیط بزرگ و آزادی عمل بالا هستش و وسایل نقلیه و گشت و گذار توی محیط ک خداییش توی اون زمان ی انقلاب بوده برا خودش،اتفاقا دیشب داشتم the ark رو میرفتم و واقعا حال داد خصوصا اون سفینه سواریش‌ بقول من :D یا اینکه برای ترکوندن اون ربات های خرچنگی میشد کلی راه های مختلفی انتخاب کرد ک من اخرش جفتشون رو با سفینه ترکوندم،ولی چیزی ک خیلی رو مخم میرفت آهنگ ملایم بازی توی میدون جنگ ب اون شلوغی بود :D خداییش من توقع ی آهنگ حماسی داشتم ک ادم تروریست وار با همون وسیله نقلیه بره تو قلب دشمن و بترکونه خودش رو :D
دقیقا من واقعا عاشق شوتر های حماسی و احساسی هستم و کلا با صحنه های qte توی اینجور بازیا حال میکنم و با همین تصور هم اومدم سراغ هیلو ک دیگه ایشالا توی همون ریچ‌ قشنگ ی حال اساسی بده بهم :D

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,239
خب مستر چیف کالکشن و هیلو 5 رو تموم کردم و رتبه بندی من ب بازیا اینجوریه:

1- هیلو 4
2- هیلو ریچ
3- هیلو 5
4- هیلو 3
5- هیلو 2
6- هیلو 1
7- هیلو odst

البته من قبول دارم اگه هر کدوم رو موقع عرضه و همون سال انتشار بازی میکردم قطعا این لیست از زمین تا اسمون فرق میکرد.

کلا من ب عنوان ی تازه وارد به این سری با هیلو 4 از همه بیشتر حال کردم و بعدش ریچ،هیلو 5 هم خوب بود ولی اینکه تقریبا اکثر مراحل باید با لاک میرفتیم رو مخ بود
و اینکه این گروهی شدن بازی و اینکه همش 3 نفر کنارم بودن و تا میخواستم بمیرم میومدن ریوایو میکردن هم اصلا جالب نبود و بنظرم بازی شدیدا اسون شده بود و هیچ
چالشی نداشت.در صورتی ک هیلو ریچ هم اکثرا همراه داشتیم و خیلی لذت بخش بود و من با اونا بیشتر ارتباط برقرار کردم تا این همراه هایی ک توی 5 بودن کنارمون.
هیلو 1 و 2 و 3 هم خیلی خوب بودن و بنظرم تنها ایرادشون تنوع پایین دشمن و اسلحه بود.

و تنها سوالی ک دارم اینه واقعا هدف از ساخت odst چی بود؟ :D

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,239
بدون نصب مولتی بازی ها بازم 70 گیگ اپدیت داره!

برا منم تا یکی دو ماه پیش 60 و خوردی بود،من گذاشتم 2 3 گیگ دانلود کنه دیگه هیلو 1 قابل بازی شد و همش موقع بازی میذاشتم دانلود بشه و ب ترتیب ک پیش میرفتم
بازیا دانلود میشدن تا میرسیدم بهشون،کلا خرکی ترین حجم رو هیلو 2 داره ک حجمش 22 گیگ هست بقیه همشون رو 10 12 گیگ حجمشون.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر