Halo : Reach | Review

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
ممنون علی رضا ولی یک جاش جالب بود:d

تو با اون لباس پر پری از جو رد شدی عین شهاب سنگ خوردی زمین بعد زنده موندی:d
علتش این بود که اون موقع armor lock رو فعال کرده بود.;)

یکی این که این مردک اسمش یادم نیست کله اسکلتیهمگه متخصص مواد منفجره نیست اون همه گلوله منفجره داره ولی چرا دستش مسلسل بود؟ دومی هم تو مرحله ی اخر با هواپیما میکوبه به اسکرپیون من یادمه بدنشون زده ضربه بودراستی علی تونستی(یا اشتراکی)یک اچیومنت گاید بزاری خوبه
اون گلوله ها مال شتگان بودن و امیل هم 90% مواقع شاتگان دستش بود.
بابا در برابر گلوله ضدضربه هستند نه هواپیما :D

• Like
Reactions: FrankinG

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
خب دوستان من امروز در حرکت انتحاری رفتم و انلاین بازی کردم:d
نقشه ها نسبتا بزرگن عین Halo 3 یک سری کلاس دارید که همشون تفنگ ها یکی هست ولی اون ability هاش فرق میکنه اسلحه ها رو زمین پخشه خبری از وسایل نقلیه هم نیست...و اساسین یا اسیست بود چی بود همون خفت کردن از پشتم تو بازی میتونید انجام بدید:dسرور های بازی فوق العادست من با اینترنت قراضه ایران و با این که 3 تا کامپیوترم داشتن استفاده میکردن خیلی کم لگ تصویری داشتم...:d
(بقیه جزئیات در صورت بن نشدن به عرضتون میرسه

• Like
Reactions: FrankinG

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
خب دوستان من امروز در حرکت انتحاری رفتم و انلاین بازی کردم:d
نقشه ها نسبتا بزرگن عین Halo 3 یک سری کلاس دارید که همشون تفنگ ها یکی هست ولی اون ability هاش فرق میکنه اسلحه ها رو زمین پخشه خبری از وسایل نقلیه هم نیست...و اساسین یا اسیست بود چی بود همون خفت کردن از پشتم تو بازی میتونید انجام بدید:dسرور های بازی فوق العادست من با اینترنت قراضه ایران و با این که 3 تا کامپیوترم داشتن استفاده میکردن خیلی کم لگ تصویری داشتم...:d
(بقیه جزئیات در صورت بن نشدن به عرضتون میرسه
خدا رحمتت کنه....o:-)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
خب دوستان خبر مسرت بخش اینه که 4 روزه بن نشدم:dاینم بقیه اطلاعات:
یک مورد رو اشتباه عرض کردم ماشین حتی تانک وجود داره وجریانش این جوریه که یک مود داره عین کپچر اند هولد که تانک جیپ و... رو به صورت امتیاز پیشروی براتون میاندازه(و همین طور که کپچر کنید کلاس ها باز میشه)
بازی عین Cod نیست که کلاس درست کنید و .... خودش بهتون میده...
سرور های بانجی هم ریست شد:d

• Like
Reactions: Fëanor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر