Halo: Reach Achievements Guide

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اقا این اچیومنت If They Came To Hear Me Beg پیرم کرد:((:((:((
دوست عزیز اول از همه سعی کن روی Legendary بری ! منم خودم رو همین گرفتم !
دوم سعی کن پشت سرش فرود بیای ! نزدیک به سرش !
و وقتی هم میای نزدیک بهش بشی RB رو نگه دار !
چند بار که انجام بدی شانسی برات میشه ! :d

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
s29.jpg

A Spoonful Of Blamite10
gp-g.png

Killed 10 enemies in Firefight or Campaign with a supercombine explosion.

همان طور که در شکل این اچیومنت نیز مشاهده می کنید باید به کمک این تفنگ 10 دشمن را نابود کنید. این کار رو می تونید در بخش مرحله ای یا در بخش Firefight انجام دهید. با دو اسلحه Needler و Needle Rifle میتوانید این اچیومنت را بگیرید. احتمالا می دانید که بعد از برخورد چند گلوله پشت سر هم از این اسلحه ها، دشمن را منفجر می کنند. پس دقت داشته باشید که حتما دشمنان با منفجر شدن بمیرند، در غیر اینصورت شمارش نمی شوند.
دوستان من این قسمت رو تا حالا با این اسلحه بیشتر از 50 تا Elite کشتم ولی امتیازش رو بهم نمیده !!
میشه یکی درست توضیح بده این قسمت رو ؟!
ممنون ;)

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
دوستان من این قسمت رو تا حالا با این اسلحه بیشتر از 50 تا Elite کشتم ولی امتیازش رو بهم نمیده !!
میشه یکی درست توضیح بده این قسمت رو ؟!
ممنون ;)
دوست توی فایرفایت راحت تر میشه انجام داد... با تنظیماتی که تو صفحه اول هست.
دقت کنید که دشمنا حتماً منفجر بشن ، بعد اسلحه تونو عوض نکنید و تا جایی شلیک کنید که بالاخره بده اچیومنت رو .

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
s30.jpg

Be My Wingman Anytime5
gp-g.png

Let a teammate spawn on you 5 times in an Invasion Matchmaking game.

در بخش مولتی بازی کافی است در مود Invasion به همراهان خودتون اجازه بدید که 5 بار به کمک شما به بازی بازگردند. با این کار هم آن ها سریع تر به جریان بازی برمی گردند و هم شما اچیومنت را دریافت خواهید کرد.

یعنی چجوری باید به بازی برشون گردونم؟؟:-/

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
یعنی چجوری باید به بازی برشون گردونم؟؟:-/

شما وقتی بازی میکنید میمیرید و رو یاراتون respawn میشید بقیه باید رو شما 5 بار ریس بشن میده اسونه 3 4 بار بازی کردن میده!

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
s36.jpg

Score Attack10
gp-g.png

Scored 15,000 points in Score Attack Firefight Matchmaking.

به دستورالعمل اچیومنت Heat in the Pipe رجوع کنید با این تفاوت که در بخش Matchmaking و آنلاین باید این مقدار امتیاز را کسب کنید.

آقا تو این قسمت firefight matchmaking هیچکی بازی نمیکنه؟؟؟هرچی سرچ میکنم هیچکس رو پیدا نمیکنه.:(

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
من اچیومنت 1000000 پوینت فایرفایت رو تو 20 دقیقه گرفتم.
باید همه ی دشمناتونو Elite General کنین 4xOverlshieldsو Health و Damage modifier هم تا آخر پر، اسلحه تون Rocket Luncher باشه و حتما Botoomless Clip تو قسمت Ammo انتخاب کرده باشین.
بهتره َActive cammo روی Good Cammo باشه ولی زیاد مهم نیست...
Difficuality Legendary باشه.
و یه نکته مهم دیگه : برای هر Wave باید ِDrop ships Disabled باشه;)
در ضمن توی این 20 دقیقه من 1بار هم نمردم با این ستینگ.:>
باز هم اگه سوالی داشتین توی XboxLive Message بدین;)

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اگه دوست داشتید تو 10 دقیقه بگیرید تا 20 دقیقه تو file share من هست. [MCEA]
خوب من امروز 1237GS کردم.
★Remember Reach★

آخرین ویرایش:

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
من اچیومنت 1000000 پوینت فایرفایت رو تو 20 دقیقه گرفتم.
باید همه ی دشمناتونو Elite General کنین 4xOverlshieldsو Health و Damage modifier هم تا آخر پر، اسلحه تون Rocket Luncher باشه و حتما Botoomless Clip تو قسمت Ammo انتخاب کرده باشین.
بهتره َActive cammo روی Good Cammo باشه ولی زیاد مهم نیست...
Difficuality Legendary باشه.
و یه نکته مهم دیگه : برای هر Wave باید ِDrop ships Disabled باشه;)
در ضمن توی این 20 دقیقه من 1بار هم نمردم با این ستینگ.:>
باز هم اگه سوالی داشتین توی XboxLive Message بدین;)

داداش چجوري بايد نوع دشمن رو تنظيم كنيم؟ اين كوتوله ها اصلا خوب پول نمي دن...همه elite باشن خيلي بهتره...

Crowd Control10
Earned a Killionaire medal in Firefight.

نام این مدال Killionaire است که باید آن را در بخش Firefight دریافت کنیم. برای گرفتن این مدال باید چندین کاونانت را (بین 5 تا 6 نفر) رو همزمان نابود کنیم. یعنی بین کشتن آن ها یک یا دو ثانیه فاصله باشه، ولی همزمان این عمل اتفاق بیافته بهتر هست. برای این کار از روش زیر استفاده کنید.

ابتدا به بخش firefight وارد شویم. در آن جا مود Rocketfight را انتخاب کنیم. در این مود Rocket Launcher با تیر بی نهایت خواهیم داشت. مپ هم مپ Corvette (همان مَپ داخل سفینه Corvette) انتخاب کنید که محیط وسیعی را پیش رو نداشته باشید. در این بخش بهتره کمی صبر کنید تا تعداد زیادی از دشمنان را مشاهده کنید. سپس به کمک Rocket Launcher به تعداد زیادی از دشمنان به صورت همزمان شلیک کنید تا آن ها نابود شوند.

دوست عزيز حتما بايد rocketfight باشه؟ چون من تو firefight معمولي با خمپاره با تير بي نهايت 1000000 نفر رو درو كردم ولي اينو بهم نداد!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر