Halo: Reach Achievements Guide

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
مطمئنی این جور بود؟ آخه برای من این جور نشده بود. ولی در هر حال اگه می بینی مشکل داری می تونی تو همون بخش به جای Weapons بری تو بخش Health و اون جا Health و بقیه آیتم ها مثل شارژ شدن شیلد و .... رو بالا ببری;)
برهان جان منم همینطور
الان 50هزار رو گرفتم اما 1 جون بیشتر ندارم.فقط هم توسط نارنجک مردم + اینکه با بازوکا یا از این لانچر قوی ها به یه جای نزدیک زدم خود کشی شده.
میگم موقع دست کاری تو skull ها به غیر از Red چند تا دیگه اتوماتیک روشن بود!!! لازم نبود اونا رو خاموش کنیم؟؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا من اچیومنت 50 هزار امتیاز رو گرفتم ولی 15 هزار تا رو نه !! :-o

چرا اونوقت ؟!
من این رو کامل توضیح ندادم و خودم هم حواسم نبود. دلیلش این هست که توی Matchmaking باید این رو بگیری و بخش آنلاین.

برهان جان منم همینطور
الان 50هزار رو گرفتم اما 1 جون بیشتر ندارم.فقط هم توسط نارنجک مردم + اینکه با بازوکا یا از این لانچر قوی ها به یه جای نزدیک زدم خود کشی شده.
میگم موقع دست کاری تو skull ها به غیر از Red چند تا دیگه اتوماتیک روشن بود!!! لازم نبود اونا رو خاموش کنیم؟؟؟
نه بقیه رو همه رو خاموش کن و فقط Red باشه. برای تاثیر بهتر این کارهایی که می گم رو هم علاوه بر چیزهایی که صفحه قبل گفتم بکن. تو بخش Elite هم برو و تمام Health و آیتم هاشون رو کم یا صفر یا disable بکن. فقط هم red skull باید on باشه و بقیه رو ببند. من خودم این جوری رفتم و مطمئن هستم

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دوستان در مورد اچیو ی A Spoonful Of Blamite توجه داشته باشن که بیشتر رو الیت ها و یا دشمنای درشت هیکل کار میکنه و حتما باید دشمن بترکد اگر تو فایرفایت دارید این رو میگیرید اگر درست انجام داده باشید مدالی به شکل مدال زیر در کوشه صفحه به شما داده میشود.
aaa.JPG

من با این تفنگ گرفتم

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
s40.jpg

Game, Set, Match25
gp-g.png

Completed a Firefight set on Legendary without dying.

دقیقا مانند اچیومنت بالا باید عمل کنید و تنها کاری که باید انجام دهید تغییرات زیر را در نحوه settingها اعمال کنید تا بازی در یک Wave به پایان برسد و اچیومنت را دریافت کنید.
برهان جان اینی که نوشتی اشتباهه یک set درسته تنظیمات هم به همین صورت
set با wave فرق داره

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان در مورد اچیو ی A Spoonful Of Blamite توجه داشته باشن که بیشتر رو الیت ها و یا دشمنای درشت هیکل کار میکنه و حتما باید دشمن بترکد اگر تو فایرفایت دارید این رو میگیرید اگر درست انجام داده باشید مدالی به شکل مدال زیر در کوشه صفحه به شما داده میشود.
aaa.JPG

من با این تفنگ گرفتم
فکر کنم این رو تو پست اول گفته بودیم که باید بترکن:d ولی بازم ممنون مرسی

set با wave فرق داره
اینجا set با wave فرق داره؟:d من فکر کردم یکی هست. در اصل این اچیومنت زمانی به شما داده میشه که توی FF تعداد دشمن ها تو آخرین Round شمارش بشه و بگه 5 تا مونده و .... مرسی از تذکرت;)

منم هم یک ویو رو لجندری رفتم و هم یک set اما با اونکه حتی 1 بار هم نمردم و ریزپاین نشدم. بازم نداد
یکم بیشتر راهنمایی میکنید منو لطفا؟؟؟:-*

توضیح که دادم من دقیقا وفتی گرفتم که بهت میگه چند تا دشمن مونده و به شمارش معکوس میافته. با اون تنظیماتی که من دادم امکان نداره نتونی بگیری چون من خودم اینا رو دیروز گرفتم.

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
set با wave فرق داره
منم هم یک ویو رو لجندری رفتم و هم یک set اما با اونکه حتی 1 بار هم نمردم و ریزپاین نشدم. بازم نداد

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
نگاه کن فکر کنم میدونم اشکالت از کجاست!
اول برو این کار رو بکن تو تنظیمات:GAME OPTIONS – FIREFIGHT SETTINGS – WAVE LIMIT – one set
بعد حالا خوب گوش کن:تو FIREFIGHTE سه چیز مختلف داریم :WAVE-ROUND-SET
حالا من فکر میکنم شما داری یه round رو تموم میکنی در واقع هر 5 wave یه round هست هر3 round (بسته به option)
یک SET
اگه اینارو میدونی نمیدونم مشکلت از کجاست فقط پیشنهاد میکنم این کار رو بکنی اگه مشکلت هنوز با راه حل اول حل نشده:
برو تو تنظیمات این کار رو بکن:GAME OPTIONS – FIREFIGHT SETTINGS-WAVE LIMIT – NO LIMIT
بعدش چند تا SET به پایان برسون که بالاخره بهت بده(زمانبره)
فقط مطمئن شو که یه وقت نمرده باشی و اگرم میخوای راحت باشی برو تنظیمات نوع زره و health رو قوی کن تا نمیمیری

• Like
Reactions: Fëanor

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
فکر کنم این رو تو پست اول گفته بودیم که باید بترکن:d ولی بازم ممنون مرسی
:d
میدونم، کارت درسته اما من خودم هر چی از این کوتوله ها کشتم اچیو رو نداد بعد دیدم وقتی باش الیت میکشم میترکن و این علامت رو میدن:d
=========================
دوستانی که اچیو 1 میلیون رو گرفتن لطفا بگن تو کدوم مپ گرفتم... ممنون میشم.
من بعد 2 ساعت و خورده ای 200هزار رو گرفتم.فک کنم تنظیمات رو باید بیشتر بدونم.چون من تنظیمات صفحه 1 رو گذاشتم .اما یه سری تنظیمات هم مال ایلت ها و یه گزینه دیگه هست که اونا هم % داره.نمی دونم باید کم کنم یا زیاد.

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من بعد 2 ساعت و خورده ای 200هزار رو گرفتم.فک کنم تنظیمات رو باید بیشتر بدونم.چون من تنظیمات صفحه 1 رو گذاشتم .اما یه سری تنظیمات هم مال ایلت ها و یه گزینه دیگه هست که اونا هم % داره.نمی دونم باید کم کنم یا زیاد.
ببین مپ رو باید اون سفینه فضایی انتخاب کنی که کوچیک هستش و اگه اشتباه نکنم دومین مپ هست. اسمش یادم نمیاد. اونجا من تو 55 دفیفه 205000 تا گرفتم. تنظیمات Elite هم برای راحت تر شدن کار هست و می تونی همه چی رو 0% بکنی. این رو قبلا هم گفته بودم;)

خيلي ممنون آقا برهان فقط یه مشکلی هست که وقتی یه چپترو میارم که اچیومنت مخصوصشو بگیرم با اینکه کارشو درست انجام میدم بازم اچیومنت باز نمیشه فکر کنم یه مشکله خاصی داره اگه راهنمایی کنی ممنون میشم
icon9.gif
خواهش می کنم دوست عزیز. والا نمی دونم دقیقا مشکل کار کجاست. باید صبر کنی ببینی کسی جواب رو میدونه یا نه. به نظر من یک دور از اول شروع کن و تو مرحله دو تست کن ببین بازم مشکل داری یا نه

• Like
Reactions: Dreadlord

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
:d
میدونم، کارت درسته اما من خودم هر چی از این کوتوله ها کشتم اچیو رو نداد بعد دیدم وقتی باش الیت میکشم میترکن و این علامت رو میدن:d
=========================
ببین من خودم 1 میلیون رو حدود 150 دقیقه طول کشید بگیرم.
روی wave ها دستکاری کن و سعی کن اکثر دشمنتو general یا هانتر بزاری که امتیاز بیشتری بگیری.
راکت لانچر هم بردار و سعی کن یه تعداد زیادی دشمن رو با هم بکشی تا امتیاز بیشتری بده.
در کل خیلی طاقت فرساست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر