Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
راستش می بخشید خیلی سئوال دارم اما
کورتانا چیه؟ ( چون من سری های قبلی رو بازی نکردم متاسفانه.)
ممنون.
کورتونا یک هوش مصنوعی ساخته دکتر هالزی(همون زنه)هست.این رو به دست نوبل تیم میدن تا اون رو به pillar of autumn(همون سفینه بزرگه اخر بازی) جایی که مستر چیف (شخصیت اصلی هیلو1-هیلو2-هیلو3)هست برسونن تا بتونن ارتباطی که ممکنه کاواننت ها با از بین بردن سیاره ریچ با زمین پیدا میکنن رو از بین ببرن و بعدا بتونن کاواننت ها رو نابود کنن.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوستان می بخشید فقط یه سئوال دیگر:
افراد گروه ما هر کدام چه جوری کشته شدند؟
هر گونه حساب می کنم یه نفر کم است.
ممنون.

جواب سوال قبلی تونو که بچه ها دادن .
اما این سوال :
اول جورج با منفجر کردن اون سفینه کشته شد .
دوم کت که توسط یه اسنایپر کشته شد .
سوم کارتر که با اون جتش رفت تو فک مکه گیته .:d
چهارم ایمایل که توسط یه الیت در آخر بازی کشته شد.
پنجم خوده نوبل 6 که در تنهایی کامل و باز هم توسط الیت ها کشته شد ( آخر بازی )
می مونه جون که اون هم معلوم نشد کشته شد یا نه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
رفتیم بخش آنلاین و کلی بازی کردیمو خیلیم حال داد

اول اینکه بازی سرور اختصاصی نداره و مثل Geow یکی هاست میشه (ضد حال) ولی لگش بد نیست..

بازی خیلی هیجانی و سر گرم کننده هست که شما رو راضی نگاه میداره (یعنی اگر با اول شخصهای مثل BC2 و MW2 مقایسه کنیم این خیلی بهتره)

رنک خیلی به سختی میده یعنی خیلی خیلی باید بازی کنی تا رنک بگیری..

اسلحه های بازی آنچنان قوی نیستن (به جزء شات گان و شمشیر) و باید یکی دو خشاب روی طرف خالی کنی تا بمیره ولی از اون طرف mele زدن قدرت زیادی داره و یکجورای باید وسط دعوا حتما mele بزنی که یک مقداری نوب بازی میشه..

دست فرمان تو این بازی از خودش داغون بود برداشتن یک مد ریسینگ هم به بخش مولتی اضافه کردنن...! یعنی رسما فقط ماشین سواری..!!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
1. خوب به خاطر اینکه اون بمبی که می خواست سفینه کاونت هارو نابود کنه دچار مشکل شده بود و باید حتما به صورت دستی ینی با تیر اندازی نابود می شد .
2.خوب اون کورتانا بود دیگه
3.چون یه حسه انتقام جویی براش به وجود اومد و دید که زدن ایمایلو ترکوندن قاطی کرد و فکر کنم دلیل دیگشم برای این بود که برای اون فضا پیما مشکلی پیش نیاد و آسیب نبینه . ( I have a GUN ) :d

با شماره 3 وم موافق نیستم
اسپارتان ها ریچ رو خونه خودشون میدونستن و تیم نوبل همشون نابود شده بودن بخاطر همین نوبل 6 میخواست کنار همرزماش بمیره

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
The Onion A.V. Club به بازی 6.7 داد:d

تو متا هم ثبت شده تا حالا کسی شنيده اسم اين سايتو؟ :D

Onion مگه نمی شه پیاز ؟ :d واقعا هم شکله پیازه پس این سایته ! :d
مهم Edge هست که احتمالا 9.5 رو شاخشه :d

بچه ها کسی تونست مستر چیف رو تو بازی ببینه ؟

نه. متأسفانه خبری ازش تو این شماره نبود :(

Isaac

کاربر سایت
Sep 8, 2010
63
نام
بردیا
شما لجندری را بازی کردی؟خیلی سخته....

اره فکر کنم 1 مرحله با دوستم legendry بازی کردم ..... البته چون هر بار میمردیم زود respawn میشدیم زیاد سختی رو حس نکردیم . ولی به هر حال legendry هم بازی کنیم 10 ساعت به gameplay اضافه نیشه !

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,771
اره فکر کنم 1 مرحله با دوستم legendry بازی کردم ..... البته چون هر بار میمردیم زود respawn میشدیم زیاد سختی رو حس نکردیم . ولی به هر حال legendry هم بازی کنیم 10 ساعت به gameplay اضافه نیشه !

روی legendary کاملا بستگی داره که اسلحه خوب دستت باشه یا نه!
اگه اسلحه درست حسابی داشته باشی ممکنه حتی فرقش با normal رو هم حس نکنی.اما معمولا طول میکشه تا آدم حالیش بشه تو هر قسمت باید چجوری عمل کنه واسه همین روی legendary یه 10 ساعتی اضافه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر