شایعه Halo Infinite بزرگترین و پر هزینه ترین عنوان در حال ساخت است

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
104320
به تازگی شایعات جدیدی در مورد هزینه ی ساخت عنوان Halo Infinite منتشر شده اند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت XboxDynasty، جدیدترین ساخته ی استودیو 343Industries با بودجه 500 میلیون دلاری در حال حاضر بزرگترین و پرهزینه ترین عنوان در حال ساخت است.

این بدان معناست که هزینه ی ساخت و توسعه ی این عنوان از بازی Red Dead Redemption 2 نیز بیشتر بوده است.

البته این منبع، مدرکی برای اثبات ادعای خود در این زمینه ارائه نداده است و ممکن است این شایعه تکذیب شود.

بازی Halo Infinite در E3 2018 با نمایش تیزری معرفی گردید. سازندگان تایید کردند این عنوان یک ریبوت برای سری Halo محسوب می شود و برای ساخت بازی از یک انجین جدید داخلی استفاده شده است. از آن زمان تا به حال اطلاعات بسیار اندکی در مورد بازی منتشر شده است و انتظار می رود در کنفرانس مایکروسافت در E3 2019، جزئیات و اطلاعات بیشتری منتشر شود.

منابع
1
2

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
به این فکر می کنم که قراره یه تریلوژی بدن بیرون با این هزینه ... اینفنیت هم قسمت اولشه ...

فکر میکنم دارن روی یک تکنولوژِی مشترک بین استودیو ها کار می کنند ... قبلا شنیده بودم یه سری از دستاورد ها ترن 10 با Forza Tech رو ریر و کوالیشن استفاده کرده بودند مثل آب و هوا و آب دریا ... احتمالا مایکروسافت تصمیم گرفته این برنامه رو تو سطح گشترده اجراش کنه ... مثلا همین موتور فیزیک Havok و DX که الان هست رو داشته باشید یه API های مشترک یا تکنولوژی های کاربردی ...
همین تکنولوژی آب تو SOT هم استفاده شده ... فکر کنم مایکروسافت میخواد استودیوهاش با تکنولوژی واحد باهم بیشتر همکاری بکنند
104353

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
الان بخندم یا ..... ؟ این تاپیک یه تاپیک دیگس و پولی فونی یه شرکت خاصه با سیاست های عجیب هیچ ارطباتیم با بانجی نداره برای بار اخر میگم وقتی از چیزی خبر ندارید ترول نکنید چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا استاد؟
(پاک نکنید بزارید ببینه اگه می کنید هر دو رو پاک کنید)

بانجی؟ :D شما فقط بخند :D

خسته هم نمیشی خدایی :D ادامه بده ما طرفدارتیم :D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
معلوم نیست اکانت چندم یکی دیگه هستی از این تاپیک به اون تاپیک راه افتادی ترول می‌کنی و بعد بقیه رو هم میخوای با این اکانت بکشی پایین :D بس کن دیگه این لوس بازیا رو

اون حرفی هم که زدی تو اون تاپیک منطقی پشتش نیست، اگر منطقی بود الان که همون حرف رو به خودت میزنن نمیگفتی ترول میکنن :D
خب عزیز واسه همینه میگم کلا اشتباه گرفتی من از اونایی که هزارتا اکانت دارن نیستم از هرکی میخوای بپرس:D حرف اون تاپیک اصلا اشتباه بود باشه من از شما عذرخواهی میکنم ولی من اون از خود طرفدارای gt شنیده بودم ولی اینجا چیزی نگفتن فقط گفتم بانجی میخواسته ریبوت کنه که ظاهرا 343 بعد دوتا بازی معمولی تازه این فهمیده و داره راه بانجی با اینفینیت میره همین اصلا ترول نکردم......

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
It could happen for sure. I think we may be on the cusp of a Halo reimagined
حالا هیلو4 نبوده ولی تو فکر ریبوت بودن چون میدونستن دیگه فرمولش جوابگو نیست:D
صحبت شمارو ک میفرمایین این فرمول دیگه جواب نمیداده رو اصلا نمیشه قبول کرد
:D
چون یا بعد HALO 3 دیگه هیلو بازی نکردی یا کلا هیلو بازی نکردی :D
وگرنه Reach بعد سه گانه ساخته شد و ی بازی فوق العاده و در حد و اندازه شماره سه بود و اگه شماره میخورد HALO zero بود:D
تو ریچ دیدیم چقدر خوب همچی تغییر کرد و اسیبیم به بازی نخورد اما مشکل ماکرو این بود اونجوری ک دوس داشت میخاست تا شماره هزارم با مستر چیف پیش بره و بانجی با داستان جدید و شخصیت و اتفاقات جدید شکل دیگه ای رو از دنیای هیلو نشون بده و با سه گانه از مستر چیف خداحافظی کنه که ظاهرا همین مشکل اصلی ماکرو و بانجی بود
به هر حال خیلی به شماره جدید خوش بینم
امیدوارم به اوج بگرده سری HALO

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
صحبت شمارو ک میفرمایین این فرمول دیگه جواب نمیداده رو اصلا نمیشه قبول کرد
:D
چون یا بعد HALO 3 دیگه هیلو بازی نکردی یا کلا هیلو بازی نکردی :D
وگرنه Reach بعد سه گانه ساخته شد و ی بازی فوق العاده و در حد و اندازه شماره سه بود و اگه شماره میخورد HALO zero بود:D
تو ریچ دیدیم چقدر خوب همچی تغییر کرد و اسیبیم به بازی نخورد اما مشکل ماکرو این بود اونجوری ک دوس داشت میخاست تا شماره هزارم با مستر چیف پیش بره و بانجی با داستان جدید و شخصیت و اتفاقات جدید شکل دیگه ای رو از دنیای هیلو نشون بده و با سه گانه از مستر چیف خداحافظی کنه که ظاهرا همین مشکل اصلی ماکرو و بانجی بود
به هر حال خیلی به شماره جدید خوش بینم
امیدوارم به اوج بگرده سری HALO
نه من طرفدار هیلو نیستم فقط داستانش دوست دارم بشخصه نتونستم هیلو3 یک ساعتم تحمل کنمنظر شخصیه جوگیر نشید) خدا پدرت بیامرزه خودت گفتی reach ریچ اتمسفرش همون چیزی بود که هیلو از اول باید میبود ریچ دقیقا یه ازمایش برای بانجی بود تا هیلو رو ریبوت کنه و مشخصم بود که ریبوتشون به خفنی یا خفن تر از ریچ بوده و شکم نکن اول از همه چهره بیخود کاوننت ها که بیشتر انگار برای بازی استراتژیک طراحی شده بودن(هیلو اول استراتژیک بود) عوض میشد و محیطش تاریک میشد حالا بدون مسترچیف یا با مسترچیف بودن و نبودنش مهم نیست شخصیت ریچ واسه من به اندازه کافی خفن بود چجوری میگی درک نمیکنی وقتی همین هیلویی که داره میاد ظاهرا rpg :D شما رو نمیدونم ولی من از تغییر فرمول هیلو استقبال میکنم دو قسمت قبل پیشرفتی نکرده بود که هیچ پسرفتم داشت فقط گرافیکشون بهتر بود

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
قطعا بازی خیلی خوبی می شه پشم ریزون اما من جای اون بی شعورها بودم بانجی نگه می داشتم halo بسازه به جاش 343 ای پی جدید بسازه کاری که سونی می کنه.

• Like

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بانجی نمی خواست اصلا دیگه هیلو بسازه، گیر مایکرو باعث شد که اونا جدا بشن!
داستان ساخت دستنی به قبل از ساخت و انتشار Reach برمیگرده و اگر تو اینترنت بگردید می تونید Easter Egg های دستنی رو تو بازی Reach ببینید.
در ضمن زمانی که بانجی از مایکرو جدا شد Reach رو به عنوان خدافظی برای مایکرو ساخت و این هزینه مستقل شدن بانجی بودش.:D
ریبوت کردن هیلو بدست بانجی هیچ وقت قرار نبود عملی بشه چون اصلا نمی خواستن دیگه با این یونیورس کاری داشته باشند.
به نظرم بزرگ ترین اشتباه تاریخ بخش گیم مایکرو از دست دادن بهترین استدیوش و یکی از 5 استدیو برتر اون موقع بود نه ادامه ندادن هیلو!!

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بانجی نمی خواست اصلا دیگه هیلو بسازه، گیر مایکرو باعث شد که اونا جدا بشن!
داستان ساخت دستنی به قبل از ساخت و انتشار Reach برمیگرده و اگر تو اینترنت بگردید می تونید Easter Egg های دستنی رو تو بازی Reach ببینید.
در ضمن زمانی که بانجی از مایکرو جدا شد Reach رو به عنوان خدافظی برای مایکرو ساخت و این هزینه مستقل شدن بانجی بودش.:D
ریبوت کردن هیلو بدست بانجی هیچ وقت قرار نبود عملی بشه چون اصلا نمی خواستن دیگه با این یونیورس کاری داشته باشند.
به نظرم بزرگ ترین اشتباه تاریخ بخش گیم مایکرو از دست دادن بهترین استدیوش و یکی از 5 استدیو برتر اون موقع بود نه ادامه ندادن هیلو!!
پس چرا این سازنده بانجی جدیدا تو مصاحبه گفت میخواستن ریبوت کنن؟ و گفت تو دیدکاهش halo4 خیلی با 4 فعلی فرق داشته؟ تو خود تاپیک بازی گزاشته شده........

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
پس چرا این سازنده بانجی جدیدا تو مصاحبه گفت میخواستن ریبوت کنن؟ و گفت تو دیدکاهش halo4 خیلی با 4 فعلی فرق داشته؟ تو خود تاپیک بازی گزاشته شده........
ببخشید من این مصاحبه رو که می گی نخوندم ولی این طرف که هست؟ هنوز تو بانجی داره کار می کنه یا نه؟ و طرحی که برای ریبوت هیلو داشتن برای چه سالی هستش؟!
اگر این تصمیم برای بعد ریچ باشه حرف شما درسته ولی اگر قبل ریچ این تصمیم رو گرفته بودن پس چرا از مایکرو جدا شدن؟!
من بر اساس اتفاقاتی که افتاده دارم نظرم میدم اما می شه این طور برداشت کرد که فقط گروهی از اعضا می خواستن رو هیلو کار کنن یا ریبوتش کنن و بقیه دنبال تجربه های نو بودن، همون طور که بعد از ریچ یک سری از کارمندهای بانجی به 343 اومدن و یک سری دیگه هم کلا از استدیو رفتن.
من فکر می کنم همه تصمیمشون این نبوده و این فقط نظر جمعی از کارمندهارو گفته:D

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اگر تو اینترنت بگردید می تونید Easter Egg های دستنی رو تو بازی Reach ببینید.
حتی قبل تر!:-"
download.png

ولی بنظرم این وسط بیشتر از همه بانجی اشتباه کرد جدا شد. بعد از پیوستن به اکتیوژن دیدیم که چقدر به مشکل برخوردن که اخرش مجبور شدن زودتر از موعد از اکتیویژن جدا شن و هیچ وقت توی این مدت چندین ساله نتونستن به دوران اوجی که با مایکروسافت داشتن برسن. برای خود هیلو و مایکروسافت هم همینطور بود. بانجی و مایکروسافت زوج خیلی خوبی بودن مثل pg که الان داره با ریسینگ حکمرانی میکنه ، شاید اگه بانجی از مایکروسافت جدا نمیشد میتونستن توی fpsها حرف اول رو بزنن، همینطور که قبلا با هیلو اینکارو میکردند.

• Like
Reactions: g4mer and Cj_sa

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
ببخشید من این مصاحبه رو که می گی نخوندم ولی این طرف که هست؟ هنوز تو بانجی داره کار می کنه یا نه؟ و طرحی که برای ریبوت هیلو داشتن برای چه سالی هستش؟!
اگر این تصمیم برای بعد ریچ باشه حرف شما درسته ولی اگر قبل ریچ این تصمیم رو گرفته بودن پس چرا از مایکرو جدا شدن؟!
من بر اساس اتفاقاتی که افتاده دارم نظرم میدم اما می شه این طور برداشت کرد که فقط گروهی از اعضا می خواستن رو هیلو کار کنن یا ریبوتش کنن و بقیه دنبال تجربه های نو بودن، همون طور که بعد از ریچ یک سری از کارمندهای بانجی به 343 اومدن و یک سری دیگه هم کلا از استدیو رفتن.
من فکر می کنم همه تصمیمشون این نبوده و این فقط نظر جمعی از کارمندهارو گفته:D
تو صفحه 6 تاپیک هست طرف خالق سری بوده و بخاطر سالگرد هیلو جواب طرفدارا رو داده و احتمال یک ریبوت کامل داده بود و گفت اگه هیلو4 میساخت اصلا یه چیز دیگه میشد ولی احتملا حق با شماست شاید فقط همین اقا میخواسته اینجوری بشه:D
درباره ایستر اگ دستنی یادمه تو halo2 کلی ایستراگ از ماراتون داشتن یعنی به فکر اونم بودن؟

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
تو صفحه 6 تاپیک هست طرف خالق سری بوده و بخاطر سالگرد هیلو جواب طرفدارا رو داده و احتمال یک ریبوت کامل داده بود و گفت اگه هیلو4 میساخت اصلا یه چیز دیگه میشد ولی احتملا حق با شماست شاید فقط همین اقا میخواسته اینجوری بشه:D
درباره ایستر اگ دستنی یادمه تو halo2 کلی ایستراگ از ماراتون داشتن یعنی به فکر اونم بودن؟

لینک این کسی که میگی رو بده لطفا ! من اصلا نمیدونم راجع به کی داری صحبت میکنی. واصلا بحثی در مورد هیلو 4 هیچوقت نبوده که بانجی بخواد بسازه

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
لینک این کسی که میگی رو بده لطفا ! من اصلا نمیدونم راجع به کی داری صحبت میکنی. واصلا بحثی در مورد هیلو 4 هیچوقت نبوده که بانجی بخواد بسازه
Halo Infinite
پست اول جدیدم هست طرف یکی از خالقای بازی البته احتمال داد که ریبوت میخواست بسازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر