شایعه Halo: Combat Evolved HD Remake در دست ساخت!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
144708-1-1.jpg

به گفته سایت ایتالیایی 4News مایکروسافت و استودیو 343 Industries در حال کار بر روی Remakeـی از شماره اول سری Halo ، یعنی Halo: Combat Evolved با موتور Halo: Reach هستند!

4News عنوان کرده این HD Remake تا مارچ 2011 ساخته خواهد شد. به گفته این سایت، بازسازی Halo: CE به صورت HD سالگردی 10 ساله برای این بازی به شمار می رود.

علاوه بر این، 4News اذعان کرده Halo 4 توسط استودیو Industries 343 در دست ساخت است و سال 2012 نیز عرضه خواهد شد!

Halo: CE در سال 2001 برای Xbox عرضه شد و به شدت نظر منتقدین و بازیبازها را جلب کرد. عنوانی که به عقیده بسیاری استاندارد FPS های کنسولی را برای همیشه تغییر داد.

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
واییییییییییییییییییییییییییییییی! چه خبری! دارم میترکم از خوشحالی! اتفاقا داشم چند روز پیش روی PC همین هیلو 1 رو به یاد ریچ بازی میکردم گفتم ای کاش دوباره ساخته بشه چون محشره! با این حرکت ماکرو منو روانی کرد الان! خدااااااااااا:blushing::lol::birthday::biggrin::thanks::groupwave::clap::gathering:

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
خبر جالبی بود.دست درد نکنه.
من کلی با شماره 1 حال کردم حتی بیشتر از این سریهای جدیدش!
هنوز که هنوزه سیدی اوریجشو دارم! :d
یادش بخیر...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
سلام!
خبر فوق العاده ای هست، امیدوارم صحت داشته باشه و به زودی تایید بشه. تجربه Combat Evolved به صورت HD چیزی هست که خیلی از طرفداران بازی آرزوش را دارن. امیدوارم یه Remake عالی از 343 شاهد باشیم.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اولین قدم برا محکم شدن محبوبیت 343 در دل هواداران :d
فقط میتونم بگم \m/WOW
خبر رو دیده بودم اما گذاشتم خودت ترجمه کنی چون خیلی فنه بازی هستی :dبه نقل از یه فن بیشتر میچسبه :D

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
سلام!
خبر فوق العاده ای هست، امیدوارم صحت داشته باشه و به زودی تایید بشه. تجربه Combat Evolved به صورت HD چیزی هست که خیلی از طرفداران بازی آرزوش را دارن. امیدوارم یه Remake عالی از 343 شاهد باشیم.
درسته ، اما به نظرت نگرانی برای فروش این بازی از سوی ماکروسافت نیست؟ چون خودت میدونی؛ ماکرو بیشتر به فکر اینه که سود کلان از هیلو ببره نه اینکه دل طرفداران رو شاد کنه!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
وقتی میتونه هم خودش سود بکنه هم هوادارهاش خوشحال بشن مشکلی چیه ؟! بخیل که نیستیم بازیه خوبیه خوبم فروش کنه نوشه جونشون...

پ.ن: مرسی بابی

• Like
Reactions: TCSCELL

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
این سایته گفته مایکروسافت به خاطر همین موضوع Gears 3 رو تا آخر 2011 تاخیر زد !

والا من که اصلا نمیدونم چی بگم:D خبرش یه جوریه! یعنی (بنا به دلایلی) هم میتونه درست باشه، هم از یه طرف دیگه بعیده:D آخه این سایته گفته که قراره دو شماره اول سری بازسازی بشه، که اولیش مسلما Halo: CE است.

باید ببینیم تایید میشه یا نه، ولی من فعلا یه مقدار گیج شدم:D چون با اینکه این قضیه رو خیلی دوست دارم، ولی اصلا هیچ وقت فکرش هم نمیکردم:D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
شایعه جالبی اما مسخره است یک جورایی. چرا Bungie باید بیاد Engine بازی Reach بده دسته 343 ؟؟ ابنکه 343 داره قسمت بعدی halo یا Halo 4 داره میسازه واضح هست اما بازسازی CE با موتور Reach ???

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
وای چه خبر باحالی:punk:

.من که که از بازی کردن reach واقعا لذت بردم..امیدوارم اینم مثه اون توپ باشه...... .

ولی اگه واقعا خبر صحت داشته باشه و تو مارچ عرضه بشه کل بازار بازیهای شوتر رو تحت تاثیر قرار میده........

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
با اینکه بدجوری منتظر CE HD Remake هستم ولی یه قسمتی از خبر هست که باعث میشه بهش شک کنم ! اونم تاریخ مارس 2011 هست ! خیلی بعیده یه بازی از سری Halo اون هم در حد بازسازی نسخه اول در دست ساخت باشه و 5 ماه دیگه بخواد بیاد و هنوز هیچ خبر رسمی ای ازش نشنیده باشیم :D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
از فردا فن های Halo به صورت میلیونی افزایش پیدا میکنه، همه هم میان میگن اون موقع که طفل بودن Halo CE بازی کردن و نه اینکه با شماره سوم با این سری آشنا شدن:D

• Like
Reactions: TCSCELL

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر