Halo: Combat Evolved Anniversary

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
فقط داشته باشید 343 چیکار کرده:D

bqwdf63mn3z99khv20hg.gif

وسط بازی، با زدن دکمه Back گرافیک بازی برمیگرده به همون 10 سال پیش، بدون هیچ لودینگی و کاملا Real Time ! تا حالا ندیده بودم یه ریمیک همچین قابلیت خفنی داشته باشه:D برای کسایی که با Combat Evolved خاطره دارن بهترین چیز ممکنه! فرض کنید به یه جایی میرسید که براتون آشناست، Back رو که بزنید دقیقا اون صحنه میاد جلو چشمتون! چقدر نوستالژیک:((:D

• Like
Reactions: NaViiDii

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
واسه منی که بازیش نکردم خیلی خبر خوبیه.این عکساییم که بابک گذاشته انصافا انگار یه بازی جدیده از نظر گرافیک.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان

bqwdf63mn3z99khv20hg.gif

وسط بازی، با زدن دکمه Back گرافیک بازی برمیگرده به همون 10 سال پیش، بدون هیچ لودینگی و کاملا Real Time ! تا حالا ندیده بودم یه ریمیک همچین قابلیت خفنی داشته باشه:D برای کسایی که با Combat Evolved خاطره دارن بهترین چیز ممکنه! فرض کنید به یه جایی میرسید که براتون آشناست، Back رو که بزنید دقیقا اون صحنه میاد جلو چشمتون! چقدر نوستالژیک:((:D
wow چقدر خفن!!! من رسما کف کردم:-oیعنی الان یه چند دقیقه ای طول کشید تا این موضوع رو هضم کردم:d

راست میگی پسر چه مبتکرانه :D کاشکی رو PC هم میومد :(( :D PC گیمر ها هم کم خاطره ندارن :D البته من نه :D
تو هم که ... خودتو با PC:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چه جالب ...
يادش بخير خاطرات قديم زنده ميشه ...
برا اونايي كه بازيش كردن :d
من كه با همون گرافيك جديدش تصميم دارم خاطره بسازم واسه خودم :d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
WOW ، چه حالی بده ماه نوابر امسال
توجه کردید که نوابر بمب بارون میشید :d بازیهایی مثل BF3 - MW3 - U3 - Skyrim و حالا هم این :p
چه شود

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
جدی کار قشنگی کردن خیلی عالیه

WOW ، چه حالی بده ماه نوابر امسال
توجه کردید که نوابر بمب بارون میشید :d بازیهایی مثل BF3 - MW3 - U3 - Skyrim و حالا هم این :p
چه شود

با اغوش باز از این بمب بارون استقبال می کنیم>:d<

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
نوشته شده توسط Arman210
به نظرم تاریخ عرضه رو بد انتخاب کردن MW3 که 8 نوامبر میاد این 15 نوامبر !
اتفاقا این MW3 هست که تاریخ عرضه رو بد انتخاب کرده.... برای xbox داران بازی که همیشه در اولویت قرار گرفته همین سری هیلو بوده
ولی چه ماهی بشه نوامبر....این همه بازی شوتر درجه یک تو یه ماه ....
اوج بیکاریم هم هست...

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
نسخه پي سي شو خيلي وقته كه ميخوام بازي كنم... خوب شد! منتظر نسخه اكس باكس ميمونيم >:d<

ولی چه ماهی بشه نوامبر....این همه بازی شوتر درجه یک تو یه ماه ....

چه شود؟ كي ميخواد نوامبر بشه؟!

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا

bqwdf63mn3z99khv20hg.gif

فوق العادس . همین طور که 343 انتظار می رفت . خر کیف خر کیفم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر