شایعه Halo Blue و تغییرات بزرگ ؟

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
امروز شایعاتی مبنی بر Halo بعدی با نام Blue پحش شد اینکه در بورد کاری و سیستم شبکه شرکت تصویری مشاهد می شود که در کنار عنوانهای مایکروسافت نام Halo Blue هم به چشم میخورد.
همچنین Gamespot هم شایعه کرده Halo بعدی تغیر اثاثی در بخش گیم پلی دارد اینکه بازی یک Tactical-shooter شده و اینکه مانند Gears of war و Ghost recon خواهد بود و Co-op ای مانند Ghost recon خواد داشت و Bungie قرار است با Red Storm این بازی را تهیه کنند.

هنوز هیچ چیز معلوم نیست تا پایان کنفرانس مایکروسافت در E3.

2libkuo.jpg

منبع:http://www.joystiq.com/media/2008/07/halo-blue-pic-full.jpg
http://www.gamespot.com/forums/show_blog_entry.php?topic_id=26483669∂=rss&tag=gs_xbox_360&subj=6193720

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
پروژه ی پیترو Bungie که نمیساخت، می ساخت؟:confused: :biggrin1: پس مال بانجی نیست
مطمئنم که پروژه بانجی ، هیلو نیست (ولی تم سایتش این رو نمی گه :biggrin1:)
هیلو بلو شاید اسم کد یه بازی باشه! یعنی اصلا ربطی به مسترچیف و هیلوی بانجی اینا نداشته باشه:biggrin1:
آخه تو تمام صحبت هاشون گفته بودند توي ساخت پروژه پيتر جكسون همكاري دارند.
ميدونيد من چي فكر ميكنم؟
اين سورپرايز بزرگ سوني هست ... (شوخي كردم)
يعني يك عنوان جديد با كد رمز هيلوي آبي ... نميدونم چرا اگر Halo توي خود كنفرانس ماكروسافت نگفتن؟ يعني ميخوان كنفرانس سوني رو كم رنگ كنند؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
آخه تو تمام صحبت هاشون گفته بودند توي ساخت پروژه پيتر جكسون همكاري دارند.
ميدونيد من چي فكر ميكنم؟
اين سورپرايز بزرگ سوني هست ... (شوخي كردم)
يعني يك عنوان جديد با كد رمز هيلوي آبي ... نميدونم چرا اگر Halo توي خود كنفرانس ماكروسافت نگفتن؟ يعني ميخوان كنفرانس سوني رو كم رنگ كنند؟

به احتمال زیاد همینه ... چون کنفرانس سونی بعد از MS هست به هر حال حتی اگه خیلی هم عالی نباشه ولی چون جدیدتره میتونه کنفرانس MS رو تحت الشعاع قرار بده .
واسه همین من احتمال میدم اینا یه برگ برنده شون رو گذاشتن واسه بعد از کنفرانس سونی که دوباره همه نگاهها رو به سمت خودشون ببرن و سونی اون وسط گم بشه ...

gow_360

کاربر سایت
Dec 10, 2007
32
من که بد جوری دلم شور میزنه میترسم کانتر سایت بانجی وسط کنفرانس سونی تموم بشه
و خبر بدی بشنوم و-سکته رو بزنم
(زیاد جدی نگیر گفتم بخندیم

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
خوب، بنظر میرسه عدم ارائه سورپرایزی قابل توجه در کنفرانس سونی باعث شده که مایکرو نظرش رو تغییر بده.
اگر شما الان به سایت bungie مراجعه کنید میبینید که کانتر ریست شده و دیگه کار نمیکنه. بعد از چند لحظه هم با پیغام زیر روبرو میشید:
" طی چند ماه گذشته ما چیزی را میساختیم که بتواند پدیده هیجان انگیزی که bungie در حال کار بر روی آن است را فاش کند. ما قصد داشتیم تا آن را در طول هفته برگزاری E3 به هوادارانمان نشان دهیم اما برنامه ها توسط ناشرمان تغییر داده شد. میدانیم که این امر سبب ناامیدی هوادارانمان میشود ، اعضای Bungie نیز خود را در این نا امیدی شریک میدانند.
هنگامیکه زمان آن برسد ما این خبر هیجان انگیز را با شما در میان خواهیم گذاشت . ما تا آن هنگام از ادامه حمایتها و صبر شما سپاس گزاری میکنیم.
هارولد رایان
مدیرعامل Bungie LLC "

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حیف شد میخواستیم ببینیم بانجی چی میخواد نشون بده ولی ریست شده .

بایدم ریست میشد سونی یه کنفرانس معمولی داشت و هیچ سوپرایزی نداشت . بانجی با این وضع میخواست اعلام کنه بد میشد .
چه معلوم شایدم سونی ترسیده از بانجی که اگه سوپرایزی نشون بده بانجی برگ بنده ی خودش را رو میکنه :biggrin1:

اما بد شد بانجی حتما میخواست یه شاهکار از خودش نشون بده یا یه halo جدید بود یا هم که یه بازی جدید دیگه چون بانجی قبلا گفته بود روی یه بازی جدید دیگه کار میکنه .

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
نمیدونم کسی اینجا گفته یا نه ولی Don Mattrick تایید کرده که نمایش Bungie Halo game در E3 توسط Microsoft متوقف شده .ببخشید اگه تکراری بود

Xbox boss Don Mattrick confirmed today that the expected Bungie Halo game announcement for E3 was stopped by Microsoft

sam_fisher_agent47

کاربر سایت
Jun 4, 2007
131
آقايون.يه قبلا يه شايعه بود كه ماكروسافت ميخواد كنسول جديدش رو احتمالا همزمان با نسخه بعدي هيلو لانچ كنه.يادتونه؟
در ضمن كنسول بعدي ماكروسافت با درايور بلو ريه و اسمه هيلوي جديد هم halo blue هستش.
نتيجه:به احتمال نود درصد تاريخ عرضه هيلو جديد با تاريخ لانچ كنسول يكيه.
طرفداران سري هيلو كه خودم هم جزو شمام.غثه نخوريد.هيلو همون هيلوست.با master chief دوست داشتني.پسوند بلو احتمالا به خاطر blue ray هستش.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقايون.يه قبلا يه شايعه بود كه ماكروسافت ميخواد كنسول جديدش رو احتمالا همزمان با نسخه بعدي هيلو لانچ كنه.يادتونه؟
در ضمن كنسول بعدي ماكروسافت با درايور بلو ريه و اسمه هيلوي جديد هم halo blue هستش.
نتيجه:به احتمال نود درصد تاريخ عرضه هيلو جديد با تاريخ لانچ كنسول يكيه.
طرفداران سري هيلو كه خودم هم جزو شمام.غثه نخوريد.هيلو همون هيلوست.با master chief دوست داشتني.پسوند بلو احتمالا به خاطر blue ray هستش.
اصلا از این خبرا نیست
کنسول جدید مایکروسافت رسما تایید شد همه چیش عین Premium هست
به جز هاردش که 60 گیگ

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اصلا از این خبرا نیست
کنسول جدید مایکروسافت رسما تایید شد همه چیش عین Premium هست
به جز هاردش که 60 گیگ

اسمت یادم رفت . کنسول جدید که شایعه بوده شایعه نبوده فکر کنم بعضی دوستان از کنسول بعدی فکر کردن کنسول نسل بعد ماکروسافت یک یا دو سال دیگه میاد :biggrin1:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اسمت یادم رفت . کنسول جدید که شایعه بوده شایعه نبوده فکر کنم بعضی دوستان از کنسول بعدی فکر کردن کنسول نسل بعد ماکروسافت یک یا دو سال دیگه میاد :biggrin1:

یه لطف کن پست ایشون رو دقیق بخون بعد بیا پست بده اینو ببین :biggrin1: :
نتیجه اخلاقی این پست اینه که بازی ها رو بر حسب نوع دیسکی که می خوان روش رایت کنن اسم میزارن
مثل Halo Blue :biggrin1: یا GEOW 2 : DVD9 :biggrin1:

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
خو من به اونش دقت نکردم :biggrin1:
فکر کنم تغییرات خوبی باشه و در مورد سوپرایز باید بگم به احتمال قووی در TGS مشخص بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر