Xbox Halo 5: Guardians

p8t1wwt9ewmmbrz5alqu.jpg
50t2a1wxmq37vueu15gj.jpg

284608u5cgllfe7y2x4u.png
ttlqhpxr6s9hrn4c8z4g.png

kz9xc86vxmbzr6crging.png

byz5_kw0xkrw.png

تاریخ عرضه: ۵ آبان ۱۳۹۴
سازنده: 343 Industries
ناشر: Microsoft Studios
پلتفرم: Xbox One

8ck9drxrllwcuysfnqos.png

مسترچیف به دنبال یافتن حقیقت پشت پردهء باورهایش می‌گردد و به همین جهت بدون اطلاع از UNSC خارج می‌شود و با پیوستن دوستان قدیمیش به او و تشکیل مجدد Blue Team به سوی حقیقت می‌رود. اما UNSC وی را تنها نخواهد گذاشت، اسپارتان لاک مامور می‌شود تا مسترچیف را شکار کند و او را بازگرداند، اون نیز در این راه تنها نیست و به همراه سه اسپارتان دیگر ماموریت شکار چیف را پس از ملاقات با آربیتر شروع می کند.

اما Blue Team و Fireteam Osiris را چه کسانی تشکیل می‌دهند؟ در ادامه با آنها آشنا می‌شوید.

r5sn9q2pfc27bqqzs07m.png

nvzceq7ppbspgmuzbi15.png
tnlhaty8d3k77ln35fly.png

z84fyf0irp1wytwwafld.png
4awkst7xqi980o9466qe.png

9kw9uh5bmzhv18ij8pqr.png

bt30mg5yp3kcl44wy666.png
1lp9wkv7fteou48r0jkd.png

e5ruah1woy6cf1261cm7.png
j57nnjm3s0zonsk9jnxc.png

fymjwrf9c3kq8jgcuv6j.png

8w0gqfi3g9p2ih0951in.png
rdzym2gw0u76f0eqtbtp.png
hh39mw8emx5p63z16qln.png

ma45sha4jegako2592h6.png
91hn0bl3jgurqcqxw35w.png
9zp5qxtv522wcn3mkars.png

o4inub7d0w08zlbnlca7.png
pv2mocktyxxxzj110c1n.png
87tcg16zqb94alg0zzh4.png

slhof1na46z3g9gwsz3o.png

شما در بخش کمپین هیلو 5 اساساً با 2 ورژن مختلف رو به رو هستید. 1- بخش کمپین تک نفره به مانند گذشته. 2- کو-آپ 4 نفره به همراه دوستان! به گفته 343 این نسخه از پایه بر اساس کو-آپ نهادینه شده و محیط ها و نحوه چینش دشمن ها بر این اساس هست. نگران نباشید، اگر میخواهید به تنهایی کمپین را به پایان برسانید، همراهان شما به اندازه ی کافی باهوش هستند و به دستورات شما عمل میکنند؛ این دستورات را میتوانید با فشردن دکمه بالای D-Pad به همراهان خود بدهید که شامل برداشتن اسلحه , احیای هم تیمی ها، حمله کردن به دشمن مشخص، سوار شدن بر وسیله نقلیه و همچنین کنترل کردن Turretهای مختلف میشود. بخش کمپین همانند بخش مالتی پلیر از سرورهای اختصای استفاده میکند و بدون ذره ای احساس تفوات میتوانید به بازی دوستانتان وارد یا خارج شوید و یا با استفاده از Matchmaking به بازی سایر پلیرها وارد شوید.
شما در بخش کمپین هم مثل بخش مالتی پلیر از همان قابلیت های اسپارتان ها بهره میبرید و هیچ تفاوتی بین آنها نیست به جز Artemis Tracking System که مختص اسپارتان Lock و همراهانش هست که به کمک آن میتوانند مدارک را پیدا و آیتم‌های مخفی مختلف را پیدا کنند.
همچنین تمام اسپارتان ها HUD مخصوص به خود را خواهند داشت که بر اساس نوع Helmet آنها طراحی شده.
پ.ن: لازم به ذکر است که برای اولین بار در تاریخ هیلو، Halo 5 از قابلیت spleet-screen پشتیبانی نخواهد کرد.

Hunt the Truth یک مجموعه تبلیغاتی برای آشنایی بیشتر طرفداران قدیمی و تازه وارد دنیای هیلو با John-117 و دنیای او است، این مجموعه متشکل از 13 قسمت است که به صورت هفتگی و به صورت فایل صوتی منتشر شده است. می‌توانید با گوش کردن به این مجموعه با گذشته John-117 و نقش او در داستان Halo 5: Guardians بیشتر آشنا شوید.

651ddfpprybskw9gkclo.png

آخرین ویرایش:

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
اقایون شما که اعلام امادگی می کنید واسه COOP مگه می تونید بازی کنید اصلا ؟
من وارزون با چک و لقد بازی می کنم و لی COOP کلا فقط یه بار تونستم .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,540
نام
محمد
اقایون شما که اعلام امادگی می کنید واسه COOP مگه می تونید بازی کنید اصلا ؟
من وارزون با چک و لقد بازی می کنم و لی COOP کلا فقط یه بار تونستم .
من دیشب دو تا مسابقه Warzone رفتم، 6-5 دست هم Arena بازی کردم فقط یه بار از بازی انداخت بیرون و بقیه ـش خیلی راحت و بدون مشکل بود :D کلا به نظر میاد حداقل واسه ما شانسی باشه ولی طبق تجربه این چند روزم، از ساعت 9 تا 12 شب خیلی خوب و بدون مشکل هست.

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
دوست عزیز فک کنم یه جاییشو بد متوجه شدی چیف از دست لاک در نمی رفت !!!!
چیف دنبال اون کارکتر بود که نمی گم اسپویل نشه ، کلا به لاک توجه نمی کرد ، نه اینکه در بره از دستش ، نمونش هم همونجایی که همدیگرو دیدن به کل بلو تیم گفت برید بلو تیم هم بدون توجه به حرف لاک ککه گفت واسید رفتن انگار نه انگار که یه اسپارتان 4 جلوشون وایساده بود ، تو این مایه ها که اسپارتان 4 نگ......م(ببخشید بی ادبی رو)
در کل ضعف داستان رو اگر بخوایم بگیم با توجه به اندینگ اگر کل داستان هیلو 5 و 6 رو فقط می کردن یک بازی من فکر می کنم متا حداقل 95 می شد ، یه خورده داستانش وجود نداشت کلا Story non Existence بود .
کلا این قضیه که بلو تیم تو بازی عملا نبود رو مخ بود ، ولی در کل خوب بود البته من یه حس بهتری به هیلو 4 داشتم ، البته بعد از هیلو های بانجی خدا بیامورز
گیم پلی هم خداییش عالی بود .
آقا کواپ می تونید بازی کنید ؟ با چه نتی ؟ راحت ؟
پ . ن : این در جواب به دوست عزیزمون Frobary بود من تو فروم یه خورده نوبم :D
sorry

- - -ویرایش - - -

من دیشب دو تا مسابقه Warzone رفتم، 6-5 دست هم Arena بازی کردم فقط یه بار از بازی انداخت
بیرون و بقیه ـش خیلی راحت و بدون مشکل بود :D کلا به نظر میاد حداقل واسه ما شانسی باشه ولی طبق تجربه این چند روزم، از ساعت 9 تا 12 شب خیلی خوب و بدون مشکل هست.

وارزون منم می تونم مشکل کواپ کمپین هست !
اون چجوریه برات ؟

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
نمیشه.:D
یه بنده خدا که حتی تنها هم نمیتونست بره تو کاستوم گیم.:)) اصلا معلوم نیست چیه قضیه!
داداش مشکل همینه ، من اینترنتم خوبه خدایی با هیچ بازی هم مشکل ندارم ولی خود من تو کاستوم گیم تنها نمی تونم برم ، چه برسه با یکی دیگه :|
کواپ هم منو چند تا از رفیقام تست کردیم نشد هی ارور لاست کانکشن تو گیم سرور می ده ، من فقط همون 27 اکتبر تونستم با داداشم تا بخش بلو تیم کواپ بریم ، که اونم لگ داشت حدودا 1 ثانیه :|
من با ساپرت صحبت کردم میگفت هیلو 5 اینترنت فلالس می خواد که ما همچین اینترنتی تو ایران کلا نداریم ، البته می گفت تا چند روز اینده ترافیک سرور ها که بخاطر لانچ هیلو هست کمتر می شه و مشکلات تقریبا تموم میشه .

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,315
نام
Rashed
منم بازي رو تموم كردم!داستانش خيلي سطحي بود!!چيف دنبال يكي بود و لاك هم دنبال چيف!!اخرشم هيچي!!كاش بقول دوستمون داستان halo5 و halo6 رو يكي ميكردن!اون موقع خيلي بهتر ميشد!گيم پلي از نسخه٤ بهتر بود!گرافيك هم عالي!موسيقي هم مثل هميشه!مولتي هم بعتر از هميشه!(با كمي مشكل براي ما!)فقط داستان مشكل داشت كه اونم رفت برا نسخه بعد!

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
منم دیروز بازی رو heroic تموم کردم و نظرم مثبت بود در کل:d کمپینش برام جذابتر از شماره 4 بود . بزرگترین مشکلی هم که احساس میکنم کمبود نوآوری تو بازیه.تو نسخه های اخیر بهترین و بیشترین نوآوری توی halo reach بود
یه چیزی هم که من ناامید شدم ازش نبود مراحلی مثل halo reach هست که یه مپ رو انتخاب میکردی و بصورت wave دشمن ها رو باید نابود میکردی....co-op اش خیلی حال میداد که متاسفانه بازم نذاشتن تو این نسخه.
در مورد مولتی بعد از هیلو3 برام بهترین تجربه مولتی در سری هیلو بود ولی شخصی سازی آرمور و اینا بازم توی halo reach بنظرم بهتر بود....الان که فکر میکنم میبینم reach زمان خودش غولی بود برا خودش:d
و چندتا عکس از بازی:
kaz2_1.jpg

j6k_2.jpg

kthf_0.jpg

(امیدوارم گذاشتن عکس از بازی مشکلی نداشته باشه)

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
بازیرو هنوز تموم نکردم ولی تا اینجا راضی ام . حتما رو heroic برید من یه مرحله رو نرمال گذاشتم واقعا AI یار های خودی مضخرف میشه . (هرچند رو heroic هم چنگی به دل نمیزنه ) . امیدوارم این وضعیت سرور ها رو به راه شه تا چند روز آینده که از تجربه coop بی نصیب نمونیم . این 60 فریم بودن بازی میشه گفت هم خوبه هم بد خیلی نرمه ولی بعضی وقتا کیفیت تکسچر ها در حد نسل شش میشه واقعا :|
پ.ن : کات سین آخر مرحله 5 عجب چیزی بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر