Xbox Halo 5: Guardians

p8t1wwt9ewmmbrz5alqu.jpg
50t2a1wxmq37vueu15gj.jpg

284608u5cgllfe7y2x4u.png
ttlqhpxr6s9hrn4c8z4g.png

kz9xc86vxmbzr6crging.png

byz5_kw0xkrw.png

تاریخ عرضه: ۵ آبان ۱۳۹۴
سازنده: 343 Industries
ناشر: Microsoft Studios
پلتفرم: Xbox One

8ck9drxrllwcuysfnqos.png

مسترچیف به دنبال یافتن حقیقت پشت پردهء باورهایش می‌گردد و به همین جهت بدون اطلاع از UNSC خارج می‌شود و با پیوستن دوستان قدیمیش به او و تشکیل مجدد Blue Team به سوی حقیقت می‌رود. اما UNSC وی را تنها نخواهد گذاشت، اسپارتان لاک مامور می‌شود تا مسترچیف را شکار کند و او را بازگرداند، اون نیز در این راه تنها نیست و به همراه سه اسپارتان دیگر ماموریت شکار چیف را پس از ملاقات با آربیتر شروع می کند.

اما Blue Team و Fireteam Osiris را چه کسانی تشکیل می‌دهند؟ در ادامه با آنها آشنا می‌شوید.

r5sn9q2pfc27bqqzs07m.png

nvzceq7ppbspgmuzbi15.png
tnlhaty8d3k77ln35fly.png

z84fyf0irp1wytwwafld.png
4awkst7xqi980o9466qe.png

9kw9uh5bmzhv18ij8pqr.png

bt30mg5yp3kcl44wy666.png
1lp9wkv7fteou48r0jkd.png

e5ruah1woy6cf1261cm7.png
j57nnjm3s0zonsk9jnxc.png

fymjwrf9c3kq8jgcuv6j.png

8w0gqfi3g9p2ih0951in.png
rdzym2gw0u76f0eqtbtp.png
hh39mw8emx5p63z16qln.png

ma45sha4jegako2592h6.png
91hn0bl3jgurqcqxw35w.png
9zp5qxtv522wcn3mkars.png

o4inub7d0w08zlbnlca7.png
pv2mocktyxxxzj110c1n.png
87tcg16zqb94alg0zzh4.png

slhof1na46z3g9gwsz3o.png

شما در بخش کمپین هیلو 5 اساساً با 2 ورژن مختلف رو به رو هستید. 1- بخش کمپین تک نفره به مانند گذشته. 2- کو-آپ 4 نفره به همراه دوستان! به گفته 343 این نسخه از پایه بر اساس کو-آپ نهادینه شده و محیط ها و نحوه چینش دشمن ها بر این اساس هست. نگران نباشید، اگر میخواهید به تنهایی کمپین را به پایان برسانید، همراهان شما به اندازه ی کافی باهوش هستند و به دستورات شما عمل میکنند؛ این دستورات را میتوانید با فشردن دکمه بالای D-Pad به همراهان خود بدهید که شامل برداشتن اسلحه , احیای هم تیمی ها، حمله کردن به دشمن مشخص، سوار شدن بر وسیله نقلیه و همچنین کنترل کردن Turretهای مختلف میشود. بخش کمپین همانند بخش مالتی پلیر از سرورهای اختصای استفاده میکند و بدون ذره ای احساس تفوات میتوانید به بازی دوستانتان وارد یا خارج شوید و یا با استفاده از Matchmaking به بازی سایر پلیرها وارد شوید.
شما در بخش کمپین هم مثل بخش مالتی پلیر از همان قابلیت های اسپارتان ها بهره میبرید و هیچ تفاوتی بین آنها نیست به جز Artemis Tracking System که مختص اسپارتان Lock و همراهانش هست که به کمک آن میتوانند مدارک را پیدا و آیتم‌های مخفی مختلف را پیدا کنند.
همچنین تمام اسپارتان ها HUD مخصوص به خود را خواهند داشت که بر اساس نوع Helmet آنها طراحی شده.
پ.ن: لازم به ذکر است که برای اولین بار در تاریخ هیلو، Halo 5 از قابلیت spleet-screen پشتیبانی نخواهد کرد.

Hunt the Truth یک مجموعه تبلیغاتی برای آشنایی بیشتر طرفداران قدیمی و تازه وارد دنیای هیلو با John-117 و دنیای او است، این مجموعه متشکل از 13 قسمت است که به صورت هفتگی و به صورت فایل صوتی منتشر شده است. می‌توانید با گوش کردن به این مجموعه با گذشته John-117 و نقش او در داستان Halo 5: Guardians بیشتر آشنا شوید.

651ddfpprybskw9gkclo.png

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Halo Or Halo5 ? :D
کلا اسم بازی خیلی ها گیج کرده(یکیش خودم :D ) معلوم هم نیست این Halo 5 هست آخرش یا نه
ولی خب خود تیزر که فوق العاده بود طبق معمول :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
Halo Or Halo5 ? :D
کلا اسم بازی خیلی ها گیج کرده(یکیش خودم :D ) معلوم هم نیست این Halo 5 هست آخرش یا نه
ولی خب خود تیزر که فوق العاده بود طبق معمول :D
خودشون گفتن که Halo 5 نیست ولی هنوز اسم کامل بازی رو هنوز مشخص نکردن :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خودشون گفتن که Halo 5 نیست ولی هنوز اسم کامل بازی رو هنوز مشخص نکردن :D

این که فکر کنم اسپنسر گفت :D ولی خب اگه چیف تو بازی پس چرا شماره دار نیست؟ :D
البته حس میکنم میخواند یه کاری مثل متال گیر 5 کنند
:-/

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
نمایش e3 این واسه من عجیب ترین نمایش مراسم بود. می گفتم خدایا این کیه با این شنل توی صحرا ؟ 1 هزارم فکر نمی کردم جان باشه:d

بسیار مشتاقم ببینم 343i که توی کار اولش اون گرافیک فوق العاده رو نشون داد با برداشته شدن محدودیت سخت افزاری چه بلایی می خواد سر روح و روان من بیاره:d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این که فکر کنم اسپنسر گفت :D ولی خب اگه چیف تو بازی پس چرا شماره دار نیست؟ :D
البته حس میکنم میخواند یه کاری مثل متال گیر 5 کنند
:-/

ign ﻗﺒﻞ اﻳﻨﻜﻪ ﺭﺳﻤﺎ ﺑﮔﻦ ﮔﻔﺖ اﻳﻦ 5 ﻧﻴﺴﺖ و ﻳﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﻣﺜﻞ odst. ﻫﺴﺖ اﺣﺘﻤﺎﻻ و ﻳﻪ ﺳﺮﻱ ﺩﻟﻴﻞ و اﻳﻨﺎ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﺵ ﮔﻔﺖ,

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
گفته شده که Halo های جدید دیگه جزیی از یک تریلوژی نیستن ! :D یعنی بعد از تریلوژی اول که تموم شد و قرار بود یه تریلوژی جدید به نام Reclaimer ساخته بشه (که H4 اولین نسخه ـش بود) دیگه قرار نیست بازی های جدید تریلوژی باشن و Reclaimer به 3 تا بازی محدود نمیشه و فراتر از یک تریلوژی هست.
While we originally said trilogy, we've actually expanded this to more of a saga, so we don't want to limit the Reclaimer story within a trilogy

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
ولی کاش تو نسل جدید سراغ یه سوپر هیروی دیگه مثل جان هم برن :d خدایی حیفه دنیا به این بزرگی فقط یه قهرمان مثل مستر چیف داشته باشه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
گفته شده که Halo های جدید دیگه جزیی از یک تریلوژی نیستن ! :D یعنی بعد از تریلوژی اول که تموم شد و قرار بود یه تریلوژی جدید به نام Reclaimer ساخته بشه (که H4 اولین نسخه ـش بود) دیگه قرار نیست بازی های جدید تریلوژی باشن و Reclaimer به 3 تا بازی محدود نمیشه و فراتر از یک تریلوژی هست.
While we originally said trilogy, we've actually expanded this to more of a saga, so we don't want to limit the Reclaimer story within a trilogy
اینی که بالا گفتم منظورم همین خبر بود:D
منظورش اینه که نسخه های فرعی زیادی هم در کاره و داستان Reclaimer Trilogy فقط به همون هیلو4 و 5 و 6 خلاصه نمیشه. من حدس میزنم حداقل 3 تا نسخه فرعی اول شخص هم در کار باشه (سبک های دیگه که هیچی) :D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
یعنی میشه arbiter رو دوباره ببینیم 8-|

این didact چه خوابی واسمون دیده خدا میدونه :d

نسخه فرعی در شان مستر چیف نیست بنظرم.اگر قراره اینی که نشون دادن هیلو 5 نباشه،مستر چیف رو هم از توش حذف کنن.

اون halo reach نشون داد یه نسخه فرعی میتونه شان هر کسی رو حتی بالاتر ببره.هیچکس نمیتونه اون 6 تا رو فراموش کنه بخصوص lone wolf کبیر :x شماره فقط نشون دهنده خط اصلی داستانیه و نه چیزه دیگه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر