Xbox Halo 5: Guardians

p8t1wwt9ewmmbrz5alqu.jpg
50t2a1wxmq37vueu15gj.jpg

284608u5cgllfe7y2x4u.png
ttlqhpxr6s9hrn4c8z4g.png

kz9xc86vxmbzr6crging.png

byz5_kw0xkrw.png

تاریخ عرضه: ۵ آبان ۱۳۹۴
سازنده: 343 Industries
ناشر: Microsoft Studios
پلتفرم: Xbox One

8ck9drxrllwcuysfnqos.png

مسترچیف به دنبال یافتن حقیقت پشت پردهء باورهایش می‌گردد و به همین جهت بدون اطلاع از UNSC خارج می‌شود و با پیوستن دوستان قدیمیش به او و تشکیل مجدد Blue Team به سوی حقیقت می‌رود. اما UNSC وی را تنها نخواهد گذاشت، اسپارتان لاک مامور می‌شود تا مسترچیف را شکار کند و او را بازگرداند، اون نیز در این راه تنها نیست و به همراه سه اسپارتان دیگر ماموریت شکار چیف را پس از ملاقات با آربیتر شروع می کند.

اما Blue Team و Fireteam Osiris را چه کسانی تشکیل می‌دهند؟ در ادامه با آنها آشنا می‌شوید.

r5sn9q2pfc27bqqzs07m.png

nvzceq7ppbspgmuzbi15.png
tnlhaty8d3k77ln35fly.png

z84fyf0irp1wytwwafld.png
4awkst7xqi980o9466qe.png

9kw9uh5bmzhv18ij8pqr.png

bt30mg5yp3kcl44wy666.png
1lp9wkv7fteou48r0jkd.png

e5ruah1woy6cf1261cm7.png
j57nnjm3s0zonsk9jnxc.png

fymjwrf9c3kq8jgcuv6j.png

8w0gqfi3g9p2ih0951in.png
rdzym2gw0u76f0eqtbtp.png
hh39mw8emx5p63z16qln.png

ma45sha4jegako2592h6.png
91hn0bl3jgurqcqxw35w.png
9zp5qxtv522wcn3mkars.png

o4inub7d0w08zlbnlca7.png
pv2mocktyxxxzj110c1n.png
87tcg16zqb94alg0zzh4.png

slhof1na46z3g9gwsz3o.png

شما در بخش کمپین هیلو 5 اساساً با 2 ورژن مختلف رو به رو هستید. 1- بخش کمپین تک نفره به مانند گذشته. 2- کو-آپ 4 نفره به همراه دوستان! به گفته 343 این نسخه از پایه بر اساس کو-آپ نهادینه شده و محیط ها و نحوه چینش دشمن ها بر این اساس هست. نگران نباشید، اگر میخواهید به تنهایی کمپین را به پایان برسانید، همراهان شما به اندازه ی کافی باهوش هستند و به دستورات شما عمل میکنند؛ این دستورات را میتوانید با فشردن دکمه بالای D-Pad به همراهان خود بدهید که شامل برداشتن اسلحه , احیای هم تیمی ها، حمله کردن به دشمن مشخص، سوار شدن بر وسیله نقلیه و همچنین کنترل کردن Turretهای مختلف میشود. بخش کمپین همانند بخش مالتی پلیر از سرورهای اختصای استفاده میکند و بدون ذره ای احساس تفوات میتوانید به بازی دوستانتان وارد یا خارج شوید و یا با استفاده از Matchmaking به بازی سایر پلیرها وارد شوید.
شما در بخش کمپین هم مثل بخش مالتی پلیر از همان قابلیت های اسپارتان ها بهره میبرید و هیچ تفاوتی بین آنها نیست به جز Artemis Tracking System که مختص اسپارتان Lock و همراهانش هست که به کمک آن میتوانند مدارک را پیدا و آیتم‌های مخفی مختلف را پیدا کنند.
همچنین تمام اسپارتان ها HUD مخصوص به خود را خواهند داشت که بر اساس نوع Helmet آنها طراحی شده.
پ.ن: لازم به ذکر است که برای اولین بار در تاریخ هیلو، Halo 5 از قابلیت spleet-screen پشتیبانی نخواهد کرد.

Hunt the Truth یک مجموعه تبلیغاتی برای آشنایی بیشتر طرفداران قدیمی و تازه وارد دنیای هیلو با John-117 و دنیای او است، این مجموعه متشکل از 13 قسمت است که به صورت هفتگی و به صورت فایل صوتی منتشر شده است. می‌توانید با گوش کردن به این مجموعه با گذشته John-117 و نقش او در داستان Halo 5: Guardians بیشتر آشنا شوید.

651ddfpprybskw9gkclo.png

آخرین ویرایش:

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
سلام دوستان
یه بازی بروی استور اومده در ویندوز 10 به اسم halo5 forge بخش مولتی پلیرش توی بازی میرم منتها تنها هستم این اپ برای ساخت مپ برای اکس باکس وتست اونه یا خودش هم میشه باهاش مولتی زد؟ ممنون میشم یکی در موردش توضیح بده!

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
سلام دوستان
یه بازی بروی استور اومده در ویندوز 10 به اسم halo5 forge بخش مولتی پلیرش توی بازی میرم منتها تنها هستم این اپ برای ساخت مپ برای اکس باکس وتست اونه یا خودش هم میشه باهاش مولتی زد؟ ممنون میشم یکی در موردش توضیح بده!
با اون برنامه فقط می تونی مپ هایی بسازی که تو مولتی کاربرد دارن و نمی تونی توش بازی کنی.

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
سلام دوستان
با اون برنامه فقط می تونی مپ هایی بسازی که تو مولتی کاربرد دارن و نمی تونی توش بازی کنی.

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
بازی ۴۵ گیگ آپدیت داره، و ۳۰٪ دانلود شده
ready to start نمیشه؟:|
واقعا؟ :blink1:
من تازه یه ساعته این بازی رو خریدم!!!
برای داستانی هم لازمه آپدیت شه؟ (راستی قیمت این بازی الان چنده؟ کار کرده)
قیمت چند تا بازی دیگه رو هم میخوام حدودشو بدونم؟ کدوم تاپیک باید بپرسم؟

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
واقعا؟ :blink1:
من تازه یه ساعته این بازی رو خریدم!!!
برای داستانی هم لازمه آپدیت شه؟ (راستی قیمت این بازی الان چنده؟ کار کرده)
قیمت چند تا بازی دیگه رو هم میخوام حدودشو بدونم؟ کدوم تاپیک باید بپرسم؟
داستانی نیازی نداره
90-100

• Like
Reactions: mostafaamiri

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
سلام دوستان
منم همون اول که اومد دانلودش کردم
اگر چند تا از پی سی گیمرای بازی سنتر دور هم جمع شن می تونیم با هم بزنیم مولتی

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Josh Holmes, the studio head at Halo developer 343 Industries, is leaving the studio after seven years. In a blog post today, Holmes announced he's leaving 343 to work on independent games.

"I have loved every moment here on Halo but I find myself drawn to new horizons," he said. "This month I'm leaving 343 Industries and excited for my next adventure to pursue independent game development." Holmes did not provide any specifics about his next projects, like whether or not he's starting his own studio, working for another, or doing something else.

به نظرم به شدت اتفاق خوبی هست کلا هر تغییر و تحولی در سران استدیو 343 اتفاق خوبی میتونه محسوب بشه

Halo Studio Head Leaving to Work on Indie Projects

• Like
Reactions: Cj_sa and sadegh93

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
مثل اینکه با آپدیت آخر Halo 5 Forge یه Server Browser بهش اضافه شده و میشه مولتی زد با ملت =)

The Monitor's Bounty update will bring the long-awaited Custom Games Browser to Halo 5 on Xbox One and Windows 10. Here's what 343's UX Design Lead Vincent Hui has to say about this new feature:

Halo Community Update - Monitor's Bounty Preview

• Like
Reactions: Cj_sa and sadegh93

exastin

کاربر سایت
Jan 4, 2011
23
مثل اینکه با آپدیت آخر Halo 5 Forge یه Server Browser بهش اضافه شده و میشه مولتی زد با ملت =)

The Monitor's Bounty update will bring the long-awaited Custom Games Browser to Halo 5 on Xbox One and Windows 10. Here's what 343's UX Design Lead Vincent Hui has to say about this new feature:

Halo Community Update - Monitor's Bounty Preview
چقدر کار خوبی کرده مایکروسافت ایول بهش

• Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بازی در استور به مدت محدود میشه با حدودو 20 دلار خریدش.
من قسمت کمپین رو تموم کردم قبلا والی برای مولتیش شنیدم خوبه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر