Halo 5 Guardians معرفی شد

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
hero_halo5.jpg
مایکروسافت امروز از عنوان جدید سری Halo رونمایی کرد، Halo 5: Guardians قرار است پاییز 2015 عرضه شود.
همانطور که قبلا نیز پیش بینی می شد بازی در انحصار Xbox One خواهد بود و با توجه به سخنان Bonnie Ross رئیس استدیو 343 Industries در ساخت Halo 5 موتور کاملا جدیدی استفاده شده است. نکته قابل ذکر دیگر در سخنان Bonnie Ross آغاز سفر ما در دنیای هیلو از سال 2014 است که می تواند به این معنی باشد که Halo 2 Anniversary هم به زودی رونمایی خواهد شد.
مایکروسافت قول داده است که در E3 اطلاعات بیشتری از Halo 5 منتشر کند.

منبع

آخرین ویرایش:

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
خوش به حال اون موقع ها که کسی از رزولوشن و فریم و این خزعبلات سر درنمیاورد یا براش اهمیت نداشت و بازی رو به خاطر چیزای دیگه ای که میشه ازشون لذت برد بازی میکرد نه مثل الان فقط به خاطر گرافیک و رزولوشن و اینطور بحث ها ....=((:|

واقعا دلم برای دوران سگا جنسیس ,PS1 و PS2 تنگ شده:(
عزیزم دوران سگا ps1&2 استاندارد تصویر 480p بود.الان که حتی 4k هم اومده بده که بازی ها کمتر از 1080p رزولوشن داشته باشن.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
:))=))

خو من چیکار کنم موضع گیریت غلط انداز بود:d حالا بیخیال اینا خواستم گردوخاک به پا کنم ، همه ی گردو خاکایی که تو هوا بودن هم خوابیدن=))
:d
آرزوی همه گیمراست که HALO 5 یا فرقی ندارهـ اونطرف مثلا U4 رو با نهایت کیفیت تجربه کنند و لذت ببرند.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
فریمــ رو 15 و به قول دوستمون spill به مسائلی فراتر از رزولوشن فکر می کردیمــ . ( راستی آقاحسامــ شما هدفت از خرید GTX 770 مسائلی فراتر از رزولوشن بوده!؟) راستی این اینویدیا و AMD همــ بیکارنــ ـآآآ... نشستن به خاطر یه سری خزعبالات دمــ به دمــ کارت گرافیک میدنــ بیرونــ !

:d طبیعتا برای من در بابpc رزولوشن و اپشن های گرافیکی خیلی مهمه دوست عزیز . انقدر مهم و حساس هستم که حتی یکدونه 770 هم راضی کننده نبود برام .

اما ابنها در باب pc هستش . اما در باب کنسول بیشتر نظر بر عناوین برتر نسل و خوش ساخت انحصاری هستش .مثل gta v , tlou ,

الان این تاپیک مربوط به halo هستش . از این افرادی که اینجا دارن پست میدند بپرس ببین حاضرن halo 5 رو با 2 تا 780ti معاوضه کنند ؟؟ فک کنم جواب 90% خیر خواهد بود.

من همیشه گفتم pc و کنسول هر کدوم مزیت های خاص خودشون رو دارن . به تنهایی هردوشون تجربه ناقص هستند و باهم مکمل همدیگه میشن .

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
رزولوشن و فریمــ و اینا شد پس خزعبلات! :d میگمــ اصلا چه کاریه، همون نسل هفتمــ می موندیمــ ، رزولوشن رو می آوردیمــ رو 240p، فریمــ رو 15 و به قول دوستمون spill به مسائلی فراتر از رزولوشن فکر می کردیمــ . ( راستی آقاحسامــ شما هدفت از خرید GTX 770 مسائلی فراتر از رزولوشن بوده!؟) راستی این اینویدیا و AMD همــ بیکارنــ ـآآآ... نشستن به خاطر یه سری خزعبالات دمــ به دمــ کارت گرافیک میدنــ بیرونــ !

عزیزم دوران سگا ps1&2 استاندارد تصویر 480p بود.الان که حتی 4k هم اومده بده که بازی ها کمتر از 1080p رزولوشن داشته باشن.

یه خورده عمیق تر پست منو بخونید قول میدم به جایی برنخوره;)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
یه نفر از اندرونی گیمینگ گفته:
شخصیت جدیده قابل بازیه
همینطور:
crackdown3 confirmed
half life 3 confirmed

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
2015 سال وحشتناکی میشه
بزارید یه لیستی از سال 2015 واسه xbox one بدم
1.halo 5
2.QB
3.GEOW
4. CD3
5. FH2
6. PGR NEW PROJECT
7. AW2
8 . RARE NEW PROJECT And ip coming
9. black tusk new project
10 . خیلی دیگه هم هست خوصله ندارم بگم این نسل ماکرو بدجور سونی رو له میکنه

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
نمیدونم این نظر رو کسی داده یا نه (پست های قبلی رو نخوندم شرمنده)
اما به نظرم ترکیبی از ODST و هیلو های دیگه هستش یعنی دو سبک متفاوت گیم پلی رو با این دو تجربه خواهیم کرد.
شاید خط داستانی مانند Call of Duty:MW باشه که از دید چند شخصیت بیان میشه
شاید هم مثل GTA V هر دو شخصیت رو در هر حالتی بشه سوییچ کرد که احتمال این قضیه زیاد هستش
چون احتمالا بالاخره در این نسخه از هیلو، Coop Campaign معنای واقعی خودش رو پیدا میکنه و دیگه شاهد دو مسترچیف (!) همزمان با هم نخواهیم بود

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
دو روز نبودیم چه خبر شد! :| :D
پسوند بعد از عدد 5 خیلی جالب و عجیبه! نسخه اول که اگه اشتباه نکنم مایکروسافت Bungie رو مجبور کرده بود که Combat Evolved رو بعد از اسم Halo بذارن و خود Bungie موافق نبوده. :D
Halo: Reach هم که شماره نداشت و دیگه نمیشد پسوند هم نداشته باشه! :D ولی این پسوند Guardians بعد از Halo 5 با اون ها فرق میکنه و باید دید دلیل تأکید روی این عبارت چیه. شاید مثلاً به جای اسپارتان ها یه گروه جدید معرفی بشن به نام Guardians که جای اونا رو میگیرن!!!
اون کاراکتر جدید هم باید چیز جالبی باشه! هر کی هست بعید نیست توی یه سری از بخش های بازی کاراکتر اصلی باشه (مثل Halo 2 که دو تا کاراکتر داشتیم) ولی نمیدونم چرا یه حالت خبیثی توی قیافه ـش میبینم! :D البته قیافه که نه، همون کلاهخودش. یه جوری مشکوک میزنه و بعید نمیدونم از نظر حال و هوا و رفتار با بقیه اسپارتان ها متفاوت باشه و Master Chief درگیری پیدا کنه!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
دو روز نبودیم چه خبر شد! :| :D
پسوند بعد از عدد 5 خیلی جالب و عجیبه! نسخه اول که اگه اشتباه نکنم مایکروسافت Bungie رو مجبور کرده بود که Combat Evolved رو بعد از اسم Halo بذارن و خود Bungie موافق نبوده. :D
Halo: Reach هم که شماره نداشت و دیگه نمیشد پسوند هم نداشته باشه! :D ولی این پسوند Guardians بعد از Halo 5 با اون ها فرق میکنه و باید دید دلیل تأکید روی این عبارت چیه. شاید مثلاً به جای اسپارتان ها یه گروه جدید معرفی بشن به نام Guardians که جای اونا رو میگیرن!!!
اون کاراکتر جدید هم باید چیز جالبی باشه! هر کی هست بعید نیست توی یه سری از بخش های بازی کاراکتر اصلی باشه (مثل Halo 2 که دو تا کاراکتر داشتیم) ولی نمیدونم چرا یه حالت خبیثی توی قیافه ـش میبینم! :D البته قیافه که نه، همون کلاهخودش. یه جوری مشکوک میزنه و بعید نمیدونم از نظر حال و هوا و رفتار با بقیه اسپارتان ها متفاوت باشه و Master Chief درگیری پیدا کنه!
منتظر بودم یکی بیاد اینو بپرسه، دو سه روز طول کشید:| کجا بودی تا الان؟:| :D

به نظر من Gaurdians اشاره به فوررانرهاست. تو کات سین آخر هیلو4
که Didact سخنرانی میکرد (:D) اگه یادت باشه گفت:
We are Forerunners, gaurdians of all that exists
کلا فوررانرها خودشون رو gaurdian کل دنیا میدونن. از اول هم میشد حدس زد هیلو5 تمرکزش کامل رو فوررانرها باشه.
اون یارو هم طبق بررسی هایی که انجام شده بعیده مثبت باشه...:D

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
رفقا همگی مثل اینکه یادتون رفته 343i قبلا چی گفته بوده!! مگه نگفته بودن نسخه پنجم تاریک ترین نسخه این سری از نظر جو و اتمسفر حاکم بر بازی هست!!! :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر