Halo 4 VS call of duty black ops 2

Halo 4 VS Call of duty Black ops 2

• Halo 4

رای‌ها: 129 60.8%
  • Call of duty Black ops 2

رای‌ها: 83 39.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    212

Pis7Aller

کاربر سایت
Jul 8, 2012
189
نام
محمد حسین
دوستان اولین fps که تولید شد نه کال بود نه دووم . بازی maze war بود سال 1975 . اگه دووم پدر بزرگ این سبک باشه پس maze war چیش میشه ؟

Pis7Aller

کاربر سایت
Jul 8, 2012
189
نام
محمد حسین
maze war هم سه بعدیه :) اصلا مگه میشه fps دو بعدی ؟

---------- نوشته در 11:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:47 AM ارسال شده بود ----------

این هم عکسش :
mazewar_ss2.jpg

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اولین بازی FPS سه بعدی به این شکل امروزی Wolfenstein هست . حالا اون بنده خدا یه چیزی گفت ولش کنید تاپیک بیشتر از این منحرف نشه . پست اولم با امتیازای 2 بازی آپ کنید بهتر میشه (البته امتیاز مفت نمیارزه , همینجوری محض مقایسه)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
من موندم چرا سر یک تاپیک الکی که نظر سنجیش اصلا درست نیست باید این همه پست داده بشه

باید اینطوری باشه:
Call of duty BOII Vs Medal of honor warfighter
HALO 4 Vs Borderlands 2 :D

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
جالبه یک ps فن که از هیلو خوشش میاد ............ . نمیدونم اما هر وقت کال بازی می کنم حس میکنم سازندهاش من گیمر رو نفهم فرض کردن........ اصلا حس خوبی نیست .:|
دایی چرا تهمت میزنی؟! ایشاا... مدرک داری دیگه؟ ببین فقط میخوام نداشته باشی اون موقع دنبالت میکنم!:d پس مدال رو چی میگی؟!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
COD : BO II را باید با بازیهای شوتر نظامی اول شخص مثل باتل باگ 3 و مدال بی افتخار و Homefront و ... مقایسه کرد که صد البته در این سبک COD بی رقیبه ولی دیگه قرار نیست با Halo 4 مقایسه بشه ! کلاً کلاس سری Halo یه چیز دیگست و یه سرو گردن از بازیهای هم سبکش بالاتره ...

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
COD : BO II را باید با بازیهای شوتر نظامی اول شخص مثل باتل باگ 3 و مدال بی افتخار و Homefront و ... مقایسه کرد که صد البته در این سبک COD بی رقیبه ولی دیگه قرار نیست با Halo 4 مقایسه بشه ! کلاً کلاس سری Halo یه چیز دیگست و یه سرو گردن از بازیهای هم سبکش بالاتره ...
والا ما هم حرفمون همینه. این تاپیک از بیخ و بن ایراد داره

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
خب میشه بگید الان halo 4 با چه دسته بازی هایی مقایسه بشه؟ halo هم یک شوتر نظامی هست در آینده دیگه.اگه اینجوری که شما بگید حساب کنیم halo رو نمیشه با هیچ بازی مقایسه کرد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر