Halo 4 VS call of duty black ops 2

• Thread starter Thread starter pxc33
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Halo 4 VS Call of duty Black ops 2

• Halo 4

رای‌ها: 129 60.8%
  • Call of duty Black ops 2

رای‌ها: 83 39.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    212
این دو نباید با هم مقایسه شن چون کلا از همه نظر با هم فرق دارن:|
من کلا با مقایسه یک عنوان مولتی پلتفورم با یک عنوان انحصاری مخالفم به این دلیل که

اگه کسی اینجا باشه که کنسول نداشته باشه و از CoD متنفر باشه قطعا میاد به HALO 4 رای میده
و اگرم کسی باشه که کنسول نداشته باشه و CoD رو دوست داشته باشه بدون اینکه HALO رو بازی کرده باشه میاد به CoD رای میده

پس این نظر سنجی اصلا درست نیست و نتیجش قابل قبول نیست:>

---------- نوشته در 03:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

:| من ساکت میشم:|
خدافس:d

---------- نوشته در 03:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:21 PM ارسال شده بود ----------

موتور گرافیکیش اشغاله
بیخودی هم کشش میدن
در کل call of noob هستش
موتور گرافیکیش آشغال نیست دوست من
اون گرافیک پایینی که داره فقط و فقط برای اجرای 60 فریم روی کنسول ها هست و گرنه شما نمیتونستید با 60 فریم اجراش کنید

در ضمن همین Call of noob پارسال با BF3 و Gears of war 3 و RAGE مقایسه شد و شد بهترین شوتر سال 2011 پس ...:دی

:دی

این دو نباید با هم مقایسه شن چون کلا از همه نظر با هم فرق دارن:|
من کلا با مقایسه یک عنوان مولتی پلتفورم با یک عنوان انحصاری مخالفم به این دلیل که

اگه کسی اینجا باشه که کنسول نداشته باشه و از CoD متنفر باشه قطعا میاد به HALO 4 رای میده
و اگرم کسی باشه که کنسول نداشته باشه و CoD رو دوست داشته باشه بدون اینکه HALO رو بازی کرده باشه میاد به CoD رای میده

پس این نظر سنجی اصلا درست نیست و نتیجش قابل قبول نیست:>

---------- نوشته در 03:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

موتور گرافیکیش آشغال نیست دوست من
اون گرافیک پایینی که داره فقط و فقط برای اجرای 60 فریم روی کنسول ها هست و گرنه شما نمیتونستید با 60 فریم اجراش کنید

در ضمن همین Call of noob پارسال با BF3 و Gears of war 3 و RAGE مقایسه شد و شد بهترین شوتر سال 2011 پس ...:دی

:دی
ببخشید حرف بی ربط به تاپیک می زنم ولی بهترین شوتر پارسال MW3 بود یا Gears 3؟ مثل این که شما خودت از همون دسته هستی که کنسول ندارن و بازی انحصاری رو با مالتی پلتفرم مقایسه می کنن!;)

موتور گرافیکیش اشغاله
بیخودی هم کشش میدن
در کل call of noob هستش
امین جان شما پیش کسوت گیمینگ ولی با خطاب کردن Call of NooB داری به شعور هزاران گیمری ک دارن این بازی رو انجام میدن توهین میکنی.
یعنی تو خودت این بازی رو نکردی؟!! حاضرم قسم بخورم خودت جزو اولین نفرا بودی. پ خواهشا بیایم قبل از زدن هر حرفی اول تامل کنیم

ببخشید حرف بی ربط به تاپیک می زنم ولی بهترین شوتر پارسال MW3 بود یا Gears 3؟ مثل این که شما خودت از همون دسته هستی که کنسول ندارن و بازی انحصاری رو با مالتی پلتفرم مقایسه می کنن!;)
عزیز من خودم میگم نباید انحصاری رو با مولتی پلتفورم مقایسه کرد
این کارو VGA انجام داده و Gears 3 رو با MW3 مقایسه کرده و بهترین شوتر سال شد MW3
من از این بدم میاد بعضیا میان حرف الکی میزنن Call of noob ـو ...
منم بخاطر همین گفتم همین Call of noob بهترین شوتر سال شد پس هیچی نگید:|

اینو همه میدونن هیلو 4 یه غوله واسه خودش که به این راحتی ها شکست نمیخوره و بلک آپس هم خودش یه چیزی تو مایه های غوله ولی اصلا سبک این دو با هم فرق دارند.باید مقایسه ی مدال و بلک آپس میشد که به نظر من سخته انتخاب کردن این دوتا بازی و من بین مدال و بلک آپس به بلک آپس رای میدم ولی بین این دوتا بازی ینی هیلو و بلک آپس اصلا رای نمیدم.با اینکه من یکی از پنکه:d و فن:d و هرچی که فکر میکنید هیلو هستم.

عزيزان اين كه ديگه سوال نداره فيلو اين بازي شاهكار همونطور كه در متا بسيار موفق ظاهر شد در اين رقابت هم bo2 رو تو مراسم VGA اخر سال زير ميگيره :))

آخرین ویرایش:
من کاری به MP ندارم چون هنوز هیچکدوم رو بازی نکردم اما توی SP شخصا به BO2 رای میدم ! حالا هرکس نظری داره ولی من تو بخش Single بین MOH و Halo 4 و BO2 به MOH اول و بعد به BO2 و بعد به Halo 4 رای میدم ! امتیازاشونم هیچ ارزشی برام نداره و من اگه بخوام به SP توی MOH نمره بدم 9.9 میدم و اون 0.1 رو فقط به خاطر 2-3 تا باگ جزئی کم کردم ! نه MOH : WF اولین شوتری نبود که بازی میکردم پس نمیخواد کسی بخنده به حرفم ! فقط میتونم بگم یکی از معدود شوترای Perfect بود که تو این مدت بازی کردم ! تا ببینیم MP این 3 تا چی از آب در میاد , هنوز هیچکدوم رو بازی نکردم ...

عزيزان اين كه ديگه سوال نداره فيلو اين بازي شاهكار همونطور كه در متا بسيار موفق ظاهر شد در اين رقابت هم bo2 رو تو مراسم VGA اخر سال زير ميگيره :))

یعنی اینقدر ساده ای که توقع داری یه بازی از 360 بیاد تو مراسمی که تو سالن سونی برگذار میشه جایزه بگیره!؟

---------- نوشته در 07:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

با اینکه با cod خیلی حال میکنم ولی هر جوری حساب کتاب میکنم به halo 4 نمیخوره.

من موندم چه چیز هیلو رو می خواین با کال مقایسه کنید ... ؟ هیلو واقعا گییمه چه از نظر داستان . چه ازنظر گیم پلی و ....... نه اینکه مثل کال فقط یک داستان نسبتا مسخره از قهرمان هایی مسخره که می خوان فقط یک چیز به آدم بفهمونن اون هم اینکه ما آمریکایی ها آدم های بسیار مهربون و قوی هستیم به خورد ما بده .. بازیی که فقط وقتمون رو میگیره . من الان تو این فکرم که اصلا چرا کال رو جزو game حساب میکنن. بیشتر شبیه یک فیلم بسیار مسخری . از اونایی که روزی 10 تا تولید میشه تو هالیوود ....... .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or