Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
الان داشتم انیمه ی halo legends رو میدیدم بدترین ضدحال از زمانی که با بازی halo اشنا شدم رو خوردم چرا یکی نگفته بود که arbiter مرده:(( یعنی هیچکس این انیمه رو ندیده بود؟

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
الان داشتم انیمه ی halo legends رو میدیدم بدترین ضدحال از زمانی که با بازی halo اشنا شدم رو خوردم چرا یکی نگفته بود که arbiter مرده:(( یعنی هیچکس این انیمه رو ندیده بود؟

آربیتر یه مقام نظامی برای الایت هاست. اون یه آربیتر دیگه هست :d

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
اقا مطمئنی منم میدونستم که arbiter یه مقامه ولی به نظرم این همون arbiter سه گانه بود چون اون یارو تو اخرش بهش گفت حاضری بهای خیانتت (shame)رو بپردازی اگه اون نیست میشه بگید کدوم اربیتر بوده و برای چی اون گندهه میخواست بمیره و کشتش راستی چقدر فرهنگ کاونانت ها مثل خاور دوره مخصوصا elite ها بعد اگه لطف کنید و بگید که اون arbiter که توی قسمت package بود کدوم بود خیلی ممنون میشم نمیدونید وقتی فهمیدم اربیتر مرده چه قدر ناراحت شدم واقعا از bungie و 343 نا امید شدم که شخصیتی به این مهمی رو توی انیمه کشتن من میخواستم تو شماره ی 4 ببینمش که نبود دلمو به شماره بعدی خوش کرده بودم این هم تیمی های masterchief یعنی fred و kelly مردن یا هنوز زندن ؟اگه مردن میدونید کجا و چطوری مردن ؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اقا مطمئنی منم میدونستم که arbiter یه مقامه ولی به نظرم این همون arbiter سه گانه بود چون اون یارو تو اخرش بهش گفت حاضری بهای خیانتت (shame)رو بپردازی اگه اون نیست میشه بگید کدوم اربیتر بوده و برای چی اون گندهه میخواست بمیره و کشتش راستی چقدر فرهنگ کاونانت ها مثل خاور دوره مخصوصا elite ها بعد اگه لطف کنید و بگید که اون arbiter که توی قسمت package بود کدوم بود خیلی ممنون میشم نمیدونید وقتی فهمیدم اربیتر مرده چه قدر ناراحت شدم واقعا از bungie و 343 نا امید شدم که شخصیتی به این مهمی رو توی انیمه کشتن من میخواستم تو شماره ی 4 ببینمش که نبود دلمو به شماره بعدی خوش کرده بودم این هم تیمی های masterchief یعنی fred و kelly مردن یا هنوز زندن ؟اگه مردن میدونید کجا و چطوری مردن ؟
این قسمت انیمه داستانش برای چند هزار سال قبله:D اصلا ربطی به این آربیتر الانی نداره.
Fred و Kelly هم زنده هستند.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
ممنونم ازتون dreadlord که خیالمو راحت کردید این covenant ها یعنی از چند هزار سال قبل plasmacutter و تانک داشتن ماشالاه تکنولوزی:d ولی فکر کنم که در مورد حداقل kelly اشتباه میکنید یه قسمت این انیمه به نام babysitter بود فکر کنم که یه اسپارتان که به نظرم kelly بود با چند تا تکاور odst وظیفه داشتن که یکی از پیامبرای covenant رو بکشن که اخرش اون اسپارتانه مرد مگه kelly نبود ؟ راستی تو این spartan ops خبری از arbiter یا lordhood نیست یعنی میشه یه روز این spartan ops رو دیسک بیاد :(

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
این قسمت انیمه داستانش برای چند هزار سال قبله:D اصلا ربطی به این آربیتر الانی نداره.
Fred و Kelly هم زنده هستند.

ولی بابک تمام اون نمایش هایی که از بی آبرویی و داستان آربیتر توی هیلو 2و3 دیدیم رو توی انیمیشن LEGEND هم نشون میده !
راستی یه سوال دیگه هم اینکه آیا شخص آربیتری که در Halo Wars هست هم با آربیتر Halo 2,3 متفاوته !؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
نه دوست عزیز فکر نکنم که اون اربیتری که توی halo legends بود ربطی به اربیتر سه گانه داشته باشه اون یه اربیتر دیگه بود که انگار از جنگیدن دست کشیده بود و یه پیامبر که فکر کنم truth بود به یه الیت قدرتمند به نام هاکا دستور داد که برای مجازات اربیتر تا جایی که میتونه تحقیرش کنه و بعد بکشتش تا درس عبرتی بشه برای covenant هایی که میخواستن جنگ تموم بشه که هاکا هم زن اون رو کشت و اربیتر هم رفت تا هاکا رو بکشه و انتقام بگیره و خودشم تو کشتن هاکا زخمی شد و مرد اگرم اربیتر سه گانه بود نباید اثری از truth میبود چون truth توسط اربیتر سه گانه کشته شد بود و در مورد اربیتر halo wars هم بله اون یه اربیتر دیگه بود که توسط sgt forge کشته شد فکر کنم بعد از اون همین اربیتر سه گانه به عنوان اربیتر منصوب میشه چه اربیتر تو اربیتری شد:|#:-s

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آربیتری که همه میشناسن اسمش Thel Vadaam هست. یکی از رهبر های اصلی الیت ها بعد از جنگ. Jul هم رهبر شورشی های الیت ها که تو 4 و اسپارتان آپس هستن و مخالف آربیتر و صلحش با آدم ها. تو همین تاپیک داستانش رو نوشته بودم.

====================
اپیزود 7 بدجور عالی بود ! :d تو استرس هم تمومش کرد

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستان من توی دانلود spartan ops episode 6 -10 که یه فایل 2.21 گیگی هست به مشکل خوردم.

هر کدوم از دوستان موفق شده دانلود کنه و می تونه با برنامه horizon از هاردش کپی کنه توی کامپیوترش من ازش می خرم.هزینه دانلودش رو هم بهش می دم.

اگر کسی تمایل داشت بهم p.m بزنه.

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
دوستان من توی دانلود spartan ops episode 6 -10 که یه فایل 2.21 گیگی هست به مشکل خوردم.

هر کدوم از دوستان موفق شده دانلود کنه و می تونه با برنامه horizon از هاردش کپی کنه توی کامپیوترش من ازش می خرم.هزینه دانلودش رو هم بهش می دم.

منم دقیقا" همین جوریم رو 56% گیر کرده. :|

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید

کمال تشکر از همکاری عزیزان!

شرمنده کردید واقعا که گره کار ما رو باز کردید!!!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
6 صبح بیدار شدن نتیجه داد!. این اتفاق وقتی میافته که پینگ خوب باشه :D[/
QUOTE]
من که ساعت میزاشتم ، 4 صبح پا میشدم بازی میکردم تا تاخیر نداشته باشم.بعد دوباره می خوابیدم.
(دستام انقدر بی خس بود که به سختی شلیک میکردم:|کلا اصلا منگ بودم)
..........
کسی این مشکل رو داره؟

وقتی پینگمون خرابه،جدای از بحث لگ و تاخیر،
انگار بازی یکمی کند تر میشه و یه جورایی انگار فریم ریت پایین میاد.نه؟
///////
جواب این دوستمون navaee رو هم لطفا بدین(پست قبلی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر