Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
سلام دوستان این هیلو 4 رو وقتی میرم تو لابی همش اررور unable to write data to your profile میده بعد همه لول هایی رو که توی سیستم لینک بدست آورده بودم پاک میشن و اون کارکتری رو که ویرایش کرده بودم به حالت اولش بر میگرده @! اون پروفایلی که این اررور رو میده پروفایل لایومه که دیگه باهاش کانکت نمیشم ... به نظر شما چیکار کنم من با این اررور ؟ همهچیم به جز سیو singleplayer پاک شدن ...

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
چقدر مپای Forge بازی که امروز تو مولتی واسه تست به پلی لیست اضافه شده بود رو اعصابم بود . من همش یا دیوار جلوم میدیدم یا دث میدادم ... :)):d

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
چقدر مپای Forge بازی که امروز تو مولتی واسه تست به پلی لیست اضافه شده بود رو اعصابم بود . من همش یا دیوار جلوم میدیدم یا دث میدادم ... :)):d

دقیقا! من که لگم داشتم هی میمردم :| کلا" زیاد جالب نبود. سرور های این پلی لیستم بد بود من هی لگ می گرفتم ! :|

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
خدایی هیلو 4 تو هر زمینه ایی نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت کرده باشه تو گیم پلی در حد اندازه نسخه های قبلی نیست . :d اصلاً نمی فهمم این بانجی با گیم پلی سری هیلو چیکار میکرد این قدر لذت بخش میشد بازی هاش !! :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خدایی هیلو 4 تو هر زمینه ایی نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت کرده باشه تو گیم پلی در حد اندازه نسخه های قبلی نیست . :d اصلاً نمی فهمم این بانجی با گیم پلی سری هیلو چیکار میکرد این قدر لذت بخش میشد بازی هاش !! :d
از بس که این بانجی بی معرفته.اخه کی بچه اش رو ول میکنه؟؟؟:neutral:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
این اپیزود ششم Spartan Ops رو کسی بازی کرده؟
محیط هاش کاملا جدیده و اصلا یه سری مراحل جدید و مخصوص براش طراحی کردن. 2.2 گیگ هم حجمشه که باید دانلود کنیم:| :D ولی IGN که خیلی تعریف کرده بود و میگفت سطحش به مراتب بالاتر از اپیزود های قبلیه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این اپیزود ششم Spartan Ops رو کسی بازی کرده؟
محیط هاش کاملا جدیده و اصلا یه سری مراحل جدید و مخصوص براش طراحی کردن. 2.2 گیگ هم حجمشه که باید دانلود کنیم:| :D ولی IGN که خیلی تعریف کرده بود و میگفت سطحش به مراتب بالاتر از اپیزود های قبلیه.
فردا شب این رو میگیرم :D.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
چقدر خوب بود این اپیزود 6:dاصلا به شکل عجیبی خوب از آب دراومده.خیلی راحت میتونم بگم از نظر کیفیت به کمپیپن هم نزدیک شده.فقط حجمش یه مقدار اذیت کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر