Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
این بازی چند تا دی وی دی داره ؟ دو تا ؟
اگه داره کدومش واسه آنلاینه ؟
ایمان دو تا دیسک داره که دیسک 1 تک نفره و دیسک 2 مولتی شه... میشه محتویات دیسک 2 رو از لایو هم دانلود کرد، لازم نیس حظور فیزیکی داشته باشه. حدود 3.5 گیگ دانلودش.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
دوستان چه جوری میشه این بازی را آنلاین بازی کرد. با اینکه اورج خریدمش وقتی می خام spartan opsرا بازی کنم خطا میده یا بقیه مودها.اگه متوجه نشدید در پست بعدی نوع خطا را براتون می ذارم
ممنون میشم راهنمایی بفرمائبد

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان چه جوری میشه این بازی را آنلاین بازی کرد. با اینکه اورج خریدمش وقتی می خام spartan opsرا بازی کنم خطا میده یا بقیه مودها.اگه متوجه نشدید در پست بعدی نوع خطا را براتون می ذارم

ممکنه مشکلت این باشه :
استارت رو بزن رو برو تو صفحه ای که میشه شکل و شمایل کاراکتر و یا لایه های اسلحه رو انتخاب کرد . کلید پایین رو بزن و بیا تو صفحه تنظیمات .
روی ایکس باکس کلیک کن و بعد گزینه رو بزار روی Live (یکی مونده به آخری)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
باید به XBL وصل باشید وگرنه بجز کمپین چیزی دیگه رو نمیتونید بازی کنید.
اگر به لایو بوصل هستید و نمیشه یه بار برید داشبورد و دوباره به بازی برگردید یحتمل درست میشه.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
منم مرحله اینفنتی هستم نتسونستم رو لجندری برم دوستانی که روی لجندری رفتن واقعا گیمر فوق حرفه ای هستند افرین بهشون میگم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
منم مرحله اینفنتی هستم نتسونستم رو لجندری برم دوستانی که روی لجندری رفتن واقعا گیمر فوق حرفه ای هستند افرین بهشون میگم
هیچ مشکلی وجود نداره. فقط باید توی انتخاب اسلحه ها با دشمنهائی که پیش رو دارید دقت کنید و مناسبترین ش رو بردارید. گلوله الکی مصرف نکنید. ارمور آبیلیتی ام مهمه.
این بازی اینقدر بالانس هست که توی سخترین حالت م قابل تموم کردنه به شرطی که گیمر، قابلیت و طرز استفاده صحیح از ابزارها (انواع اسلحه و ارمور ابیلیتی و .... ) رو بدونه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خب ماکروسافت توی لایو یه پیغام داده حاوی یه کد برای آنلاک کردن تمام کلاسها :D.
درضمن من یادم رفته بود کلاس اپریتور رو فعال کنم توی این 3 روز گذشته هرچیزی بازی کردم xp بهم نداده بود LOL.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان یه کم پیش تو شبکه ی من و تو داشت میگفت که اکس باکس 720 رو مایکروسافت برای ماه ژوئن سال آینده میخواد بده بیرون ، راسته ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

ببخشید اینجا پرسیدم نمیدونم کجا بپرسم اگه کسی میدونه بهم بگه .

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
جلد شماره ژانویه GI
جدا از طراحی زیباش، اون دری که اون کنار ـه و لوگوی Half-Life با یه علامت سوال روشه چی میگه؟! :D
نکنه اینا میدونن خبریه دارن نخ میدن؟! :D
شرمنده بابت off-topic
دوستان یه کم پیش تو شبکه ی من و تو داشت میگفت که اکس باکس 720 رو مایکروسافت برای ماه ژوئن سال آینده میخواد بده بیرون ، راسته ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
ببخشید اینجا پرسیدم نمیدونم کجا بپرسم اگه کسی میدونه بهم بگه .
من و تو (Tech Show) کلا در مورد صنعت گیم چرت و پرت زیاد میگه. یادمه 1 ماه و خورده ای مونده بود به ریلیز AC3 اینا میگفتن هفته ی دیگه قراره بیاد.
زیاد جدی نگیر.
اینم که شد off-topic
--------------------------------
دوستان من هنوز Spartan Ops رو شروع نکردم.
یکی اگه توضیح بده که (به جز اپیزود اول که تو دیسک دوم هست) هر اپیزود حجمش چقدره ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر